Program för Snapphanesimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 12, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 33 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:09.59 | |
2 | 126 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:10.46 | |
3 | 108 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:11.79 | |
4 | 52 | Lindahl Hanna | 2000 | HS | AN6200 | 25 m | 1:12.43 | |
5 | 166 | Jensen Inez | 2001 | ÄNGELHOLM | BI8201 | 25 m | 1:13.48 | |
6 | 44 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:14.13 | |
7 | 80 | Svensson Wilma | 2002 | HS | BK8402 | 25 m | 1:14.58 | |
8 | 133 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:14.80 | |
9 | 104 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:15.76 | |
10 | 118 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:16.96 | |
11 | 116 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:17.36 | |
12 | 66 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:17.69 | |
13 | 140 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | 1:18.27 | |
14 | 71 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:18.30 | |
15 | 48 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:19.59 | |
16 | 150 | Thunberg Ellen | 2001 | SIM ENGELH | BC7401 | 25 m | 1:19.90 | |
17 | 62 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 1:20.02 | |
18 | 77 | Sjölin Wilma | 2002 | HS | AR4402 | 25 m | 1:20.30 | |
19 | 89 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 1:20.31 | |
20 | 31 | Cokalic Emilia | 2002 | HS | AO8602 | 25 m | 1:20.50 | |
21 | 54 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:20.63 | |
22 | 25 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:21.43 | |
23 | 78 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 1:21.52 | |
24 | 47 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:21.84 | |
25 | 70 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:23.33 | |
26 | 92 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:23.58 | |
27 | 79 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:23.63 | |
28 | 117 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:23.75 | |
29 | 95 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:24.37 | |
30 | 164 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:25.67 | |
31 | 148 | Nilsson Idun | 2002 | SIM ENGELH | AU1802 | 25 m | 1:26.03 | |
32 | 15 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:26.19 | |
33 | 13 | Ngo Hanna | 2003 | S 71 | AE1603 | 25 m | 1:26.74 | |
34 | 107 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:26.76 | |
35 | 94 | Ziuznyte Auste | 2001 | KARLSHAMN | BW6801 | 25 m | 1:27.27 | |
36 | 125 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 1:27.44 | |
37 | 165 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:28.86 | |
38 | 23 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:29.96 | |
39 | 69 | Pettersson Cecilia | 2003 | HS | AR2803 | 25 m | 1:30.35 | |
40 | 26 | Allard Estelle | 2003 | HS | AX3203 | 25 m | 1:30.57 | |
41 | 20 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 1:30.86 | |
42 | 169 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:32.43 | |
43 | 158 | Seipp Selma | 2005 | SS DELFIN | AC6605 | 25 m | 1:34.79 | |
44 | 160 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 1:38.89 | |
45 | 161 | Andersson Viktoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 25 m | 1:39.65 | |
46 | 91 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | 1:40.63 | |
47 | 105 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 25 m | 1:41.40 | |
48 | 167 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 50 m | 1:44.77 | |
49 | 146 | Larsson Anna | 2006 | SIM ENGELH | AM1806 | 25 m | 1:52.42 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 03 december 2015 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 17:59 |