Program för UGP 1 och SUSS - 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Ungdoms GP 1/SUSS 2016 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
13:54 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 15:17 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
Hannes Gustavsson |
2002 |
AR3702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
18 |
3 |
Leo Henry Örtlund |
2001 |
AY9701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
39 |
4 |
Gustav Westman |
2003 |
AM6703 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
25 |
5 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
6 |
6 |
Oliver Sved |
2000 |
AH9500 |
AVESTA SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
David Diamandiev |
2004 |
AQ6104 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:27.19 |
122 |
2 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:59.68 |
15 |
3 |
Elias Gustavsson |
2002 |
AR2702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:49.16 |
8 |
4 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:34.14 |
84 |
5 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:37.03 |
132 |
6 |
Hampus Bjärud |
2001 |
AF6301 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:49.36 |
110 |
7 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:03.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:29.00 |
36 |
2 |
Marcus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:25.42 |
7 |
3 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:22.51 |
54 |
4 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
2:16.69 |
37 |
5 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:18.77 |
102 |
6 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
2:24.19 |
66 |
7 |
Axel Strömsöe |
2000 |
AY0700 |
FALUN |
|
25m |
2:25.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:13.40 |
99 |
2 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
2:11.08 |
51 |
3 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
2:08.72 |
111 |
4 |
Ivo Kuijpers |
1999 |
AG6199 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:59.84 |
101 |
5 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
2:07.00 |
52 |
6 |
Dennis Bädicker |
1999 |
AP5999 |
FALUN |
|
25m |
2:10.50 |
85 |
7 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:12.47 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
13:54 |
|