Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 30
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangscup 2016 |
|
Udskriftsdato |
13 marts 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
12:13 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
12 marts 2016 |
|
|
|
|
Løb 30, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (3) |
Vejledende starttid 13:56 |
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
|
186 |
4 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
|
212 |
5 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
2 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
3:18.55 |
146 |
3 |
Norah Szczepanski |
2003 |
0354AY |
GENTOFTE |
|
25m |
3:09.03 |
148 |
4 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:48.05 |
142 |
5 |
Sia Nikoline Schrøder |
2003 |
0304AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.02 |
136 |
6 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
3:11.41 |
209 |
7 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
3:24.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:39.29 |
140 |
3 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:33.26 |
123 |
4 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:25.11 |
141 |
5 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:31.15 |
125 |
6 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:38.96 |
235 |
7 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
2:47.66 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
13 marts 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
12:13 |
|