Program for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2002 |
1 | 123 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:08.14 | |
2 | 137 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:10.68 | |
3 | 131 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:11.57 | |
4 | 138 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:13.73 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 119 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:09.52 | |
2 | 141 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:12.60 | |
3 | 142 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:20.02 | |
4 | 244 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:21.23 | |
5 | 120 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 1:21.61 | |
6 | 116 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:21.99 | |
7 | 164 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:23.17 | |
8 | 146 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:26.40 |
Årg. 2004-2016 |
1 | 125 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:14.03 | |
2 | 122 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:19.36 | |
3 | 187 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 1:21.98 | |
4 | 151 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:22.50 | |
5 | 152 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:23.40 | |
6 | 124 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:23.87 | |
7 | 169 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:32.25 | |
8 | 220 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:36.25 | |
9 | 212 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:36.55 | |
10 | 174 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:39.30 | |
11 | 186 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:40.03 | |
12 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:42.00 | |
13 | 208 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 25 m | 1:51.80 | ||
14 | 182 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:53.26 | |
15 | 241 | Larsen Karoline | 2004 | FR.SUND | 0486AQ | 25 m | 1:55.21 | |
16 | 218 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 25 m | 2:02.54 | ||
17 | 229 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 25 m | 2:07.96 | ||
18 | 173 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 25 m | |||
19 | 179 | Bell Mille-Marie | 2006 | GTI | 25 m | |||
20 | 184 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 25 m | |||
21 | 203 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 25 m | |||
22 | 215 | Nielse Felicia Nedergaard | 2006 | GTI | 25 m | |||
23 | 222 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 25 m | |||
24 | 239 | Hendriksen Nanna R. | 2004 | FR.SUND | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 14:24 |