Program for Falu SkinsGames 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 11, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 2:20.28 | |
2 | 225 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:23.40 | |
3 | 255 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:25.03 | |
4 | 237 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 2:27.69 | |
5 | 186 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:28.91 | |
6 | 82 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:30.46 | |
7 | 51 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 2:33.57 | |
8 | 244 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:34.50 | |
9 | 207 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:34.88 | |
10 | 263 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 2:35.57 | |
11 | 52 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 2:36.18 | |
12 | 196 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 2:36.60 | |
13 | 243 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:37.49 | |
14 | 63 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:37.81 | |
15 | 69 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 25 m | 2:37.89 | |
16 | 203 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 2:40.14 | |
17 | 241 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 2:40.17 | |
18 | 134 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:40.98 | |
19 | 160 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:41.50 | |
20 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:42.15 | |
21 | 167 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 2:45.16 | |
22 | 120 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 2:45.17 | |
23 | 239 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:45.57 | |
24 | 230 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:48.20 | |
25 | 26 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 2:48.60 | |
26 | 36 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:48.71 | |
27 | 154 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:50.60 | |
28 | 188 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:51.07 | |
29 | 185 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:51.93 | |
30 | 148 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 2:53.35 | |
31 | 189 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:55.24 | |
32 | 46 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:55.38 | |
33 | 15 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:56.92 | |
34 | 32 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:57.02 | |
35 | 278 | Viggeborn Tess | 2003 | SK ÄGIR | BE5203 | 25 m | 2:57.71 | |
36 | 105 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 2:57.75 | |
37 | 252 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:58.23 | |
38 | 221 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:59.77 | |
39 | 222 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 3:02.93 | |
40 | 283 | Ailanen Alisia | 2004 | Rauma | 04A129 | 25 m | 3:04.78 | |
41 | 173 | Dahl Magdalena | 2001 | SANDVIKEN | BK5601 | 25 m | 3:07.02 | |
42 | 121 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 3:08.33 | |
43 | 161 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 3:09.22 | |
44 | 249 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 3:09.42 | |
45 | 181 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 3:09.57 | |
46 | 204 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 3:10.38 | |
47 | 62 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 3:11.05 | |
48 | 195 | Bredenberg Ella | 2001 | UPSALA S | BC2801 | 25 m | 3:11.34 | |
49 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 3:11.47 | |
50 | 48 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 3:11.86 | |
51 | 284 | Uusitorppa Olivia | 2004 | Rauma | 04A150 | 25 m | 3:12.51 | |
52 | 208 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 3:14.57 | |
53 | 45 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 3:15.16 | |
54 | 200 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 3:15.36 | |
55 | 250 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 3:15.60 | |
56 | 192 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 3:15.62 | |
57 | 177 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 3:16.03 | |
58 | 53 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 3:16.93 | |
59 | 116 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 50 m | 3:17.97 | |
60 | 205 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 3:19.92 | |
61 | 215 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 3:20.45 | |
62 | 83 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 3:22.41 | |
63 | 270 | Blücher Greta | 2003 | SK ÄGIR | AG1403 | 25 m | 3:23.91 | |
64 | 301 | Alden Moa | 2000 | AVESTA SS | AH7800 | 25 m | 3:26.94 | |
65 | 286 | Jouppi Sanni | 2004 | Rauma | 04A608 | 25 m | 3:27.86 | |
66 | 112 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 3:30.50 | |
67 | 66 | Höök Emelie | 2003 | FILIPSTAD | AB0403 | 25 m | 3:31.86 | |
68 | 6 | Rönn Emilia | 2000 | BOLLNÄS SS | BN5800 | 25 m | 3:37.80 | |
69 | 68 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 3:39.83 | |
70 | 282 | Pusa Vilja | 2005 | Rauma | 05A343 | 25 m | 4:14.83 | |
71 | 31 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | ||
72 | 155 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | ||
73 | 273 | Hann Ebba | 2004 | SK ÄGIR | AN6804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 26 februari 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 22:59 |