Program for Falu SkinsGames 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 233 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 30.01 | |
2 | 191 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 31.36 | |
3 | 236 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 31.68 | |
4 | 139 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 32.00 | |
5 | 145 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 32.56 | |
6 | 89 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 32.57 | |
7 | 132 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 32.65 | |
8 | 57 | Sved Samuel | 1998 | FALUN | AQ1398 | 25 m | 32.98 | |
9 | 146 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 33.91 | |
10 | 39 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 33.92 | |
11 | 43 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 34.09 | |
12 | 137 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 34.26 | |
13 | 156 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 34.57 | |
14 | 164 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 34.72 | |
15 | 190 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 34.73 | |
16 | 272 | Eby David | 2001 | SK ÄGIR | AP4101 | 25 m | 34.73 | |
17 | 84 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 34.92 | |
18 | 143 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 35.21 | |
19 | 117 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 35.42 | |
20 | 135 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 35.60 | |
21 | 21 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 36.59 | |
22 | 217 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 36.72 | |
23 | 257 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 37.93 | |
24 | 131 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 38.05 | |
25 | 7 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 38.33 | |
26 | 71 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 38.35 | |
27 | 30 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 38.47 | |
28 | 20 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 38.59 | |
29 | 5 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 38.71 | |
30 | 159 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 39.53 | |
31 | 86 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 39.98 | |
32 | 33 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 40.20 | |
33 | 108 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 40.83 | |
34 | 125 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 40.90 | |
35 | 234 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 41.39 | |
36 | 37 | Boholm Emil | 2002 | FALUN | AV8102 | 25 m | 41.42 | |
37 | 16 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 41.51 | |
38 | 240 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 42.04 | |
39 | 104 | Hedlund Andreas | 1973 | HEDEMORA | AA5973 | 25 m | 42.39 | |
40 | 1 | Sved Oliver | 2000 | AVESTA SS | AH9500 | 25 m | 42.71 | |
41 | 242 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | 42.75 | |
42 | 275 | Lundgren Simon | 2001 | SK ÄGIR | AL0501 | 25 m | 43.04 | |
43 | 226 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 43.37 | |
44 | 253 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 50 m | 43.41 | |
45 | 23 | Westman Gustav | 2003 | BORLÄNGE | AM6703 | 25 m | 43.56 | |
46 | 158 | Hanson Simon | 2000 | SALA SS | AT6700 | 25 m | 43.83 | |
47 | 76 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 44.04 | |
48 | 231 | Carlsson Hampus | 1998 | VÄSTERÅS | AV8998 | 25 m | 44.51 | |
49 | 128 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 44.79 | |
50 | 59 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 46.24 | |
51 | 219 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 46.95 | |
52 | 147 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 47.92 | |
53 | 12 | Diamandiev David | 2004 | BORLÄNGE | AQ6104 | 25 m | 48.59 | |
54 | 254 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 49.62 | |
55 | 113 | Papp Levente | 2005 | HUDIKSVALL | AE4105 | 25 m | 50.40 | |
56 | 290 | Vaahensalo Topias | 2002 | Rauma | 02B106 | 25 m | 51.03 | |
57 | 168 | Thelander Gustav | 2003 | SALA SS | AR5503 | 25 m | 51.06 | |
58 | 18 | Manns-Ståhl Timothy | 2004 | BORLÄNGE | AC3504 | 25 m | 51.50 | |
59 | 129 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 51.52 | |
60 | 163 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 51.98 | |
61 | 65 | Hörnquist Alexander | 2001 | FILIPSTAD | AE3101 | 25 m | 52.18 | |
62 | 229 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 54.24 | |
63 | 88 | Wijker Oliver | 2006 | GÄVLE SS | AD2706 | 25 m | 55.36 | |
64 | 157 | Enstedt Linus | 2003 | SALA SS | AS0303 | 25 m | 57.80 | |
65 | 288 | Korte Joel | 2005 | Rauma | 05A570 | 25 m | 59.16 | |
66 | 289 | Vaahensalo Viljami | 2005 | Rauma | 05A569 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 26 februari 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 22:59 |