2019-12-12   18:37:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hössö-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  13:16   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
 
Laji 4, 200m Sekauinti P-14, M  Loppukilpailut (7) 
ME: Ryan LOCHTE (1984) 1:49.63 2012-12-17 
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 
 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Miska Kurvinen  1999  99A253  AQUILA    25m     
Manu Hännikäinen  2003  03A073  LaUS    25m     
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m     
               
               
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kristian Johansson  1969  69A021  Cetus    25m     
Kiarash Javidi Firooz Toussi  2003  03A600  Cetus    25m  3:29.01  3:29.01 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    25m  3:26.26  3:26.26 
Karri Suuronen  2003  03A802  Cetus    50m  3:27.03  3:22.03 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    50m  3:19.97  3:14.97 
Aleksi Alanko  2003  03A301  RiUS    25m  3:16.27  3:16.27 
Niko Akkanen  2003  03A813  RiUS    25m  3:23.99  3:23.99 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    50m  3:32.59  3:27.59 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    25m  3:41.90  3:41.90 
               

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Victor Branea  2001  01B306  Cetus    50m  3:14.22  3:09.22 
Veikka Weckman  2001  01A697  RiUS    25m  3:04.10  3:04.10 
Olavi Männistö  2003  03A282  RiUS    25m  3:01.48  3:01.48 
Eero Jääskeläinen  2001  01A318  Cetus    25m  2:59.64  2:59.64 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  2:58.16  2:58.16 
Perttu Järvinen  2003  03A819  LaUS    25m  2:58.86  2:58.86 
Kalle Seppä  2003  03A257  RiUS    25m  2:59.87  2:59.87 
Alkku Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  3:01.61  3:01.61 
Tuomas Peltola  2003  03A096  Cetus    25m  3:05.00  3:05.00 
Rasmus Mykkänen  2003  03A542  Cetus    50m  3:17.99  3:12.99 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Repo  2003  03A824  Cetus    25m  2:54.75  2:54.75 
Elmeri Helander  2002  02A238  LaUS    25m  2:53.80  2:53.80 
Leevi Ylikulppi  2003  03A266  Cetus    50m  2:57.41  2:52.41 
Samuli Hartikainen  2001  01A116  Cetus    25m  2:51.30  2:51.30 
Lauri Uosukainen  2002  02A568  LaUS    50m  2:53.53  2:48.53 
Tino Lukkaroinen  2002  02A246  RiUS    25m  2:50.05  2:50.05 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  2:52.04  2:52.04 
Christofor Pavlidi  2001  01A068  HSS    25m  2:52.74  2:52.74 
Nikas Daniel Krjukov  2002  02A438  LaUS    25m  2:54.24  2:54.24 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    50m  3:00.82  2:55.82 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    50m  2:52.28  2:47.28 
Dorian Sadojevic Jelacik  2002  02B187  Cetus    25m  2:45.75  2:45.75 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    50m  2:49.75  2:44.75 
Sami Seppälä  2000  00B045  BS-PU    25m  2:41.66  2:41.66 
Aaro Hämäläinen  2002  02A237  LaUS    50m  2:42.32  2:37.32 
Elias Saarinen  2002  02A084  RiUS    50m  2:44.89  2:39.89 
Tuukka Inkilä  2003  03A495  Cetus    50m  2:49.00  2:44.00 
Eetu Koskinen  2002  02A250  LaUS    50m  2:50.72  2:45.72 
Ivan Turbin  2001  01A590  Cetus    25m  2:46.49  2:46.49 
Max Åström  2002  02A585  Cetus    25m  2:48.31  2:48.31 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    50m  2:41.33  2:36.33 
Roope Tsutsunen  2002  02A336  LaUS    50m  2:40.26  2:35.26 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  2:33.61  2:33.61 
Saku Romo  2000  00A504  LaUS    50m  2:31.52  2:26.52 
Petteri Haverinen  2001  01B030  LaUS    50m  2:30.06  2:25.06 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    50m  2:30.18  2:25.18 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    50m  2:33.68  2:28.68 
Harald Åström  2001  01A008  HSS    50m  2:39.89  2:34.89 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  2:35.92  2:35.92 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  2:37.04  2:37.04 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atte Pennanen  2001  01A161  LaUS    50m  2:28.88  2:23.88 
Leo Kuusela  1999  99A661  AQUILA    25m  2:23.16  2:23.16 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  2:22.12  2:22.12 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    25m  2:17.43  2:17.43 
Eetu Alitalo  1999  99A732  Cetus    50m  2:16.83  2:11.83 
Lassi Ohtonen  1992  92A348  Cetus    50m  2:20.12  2:15.12 
Topi Suomalainen  1998  98A418  Cetus    25m  2:19.81  2:19.81 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    50m  2:28.13  2:23.13 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m  2:23.77  2:23.77 
Eemeli Raninen  2001  01A495  HSS    50m  2:29.14  2:24.14 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  13:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner