2020-04-08   18:57:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hössö-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  13:16   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
 
Laji 6, 100m Rintauinti P-14, M  Loppukilpailut (7) 
ME: Cameron VAN DER BURGH (1988) 55.61 2009-11-15 
SE: Eetu Karvonen (1986) 58.37 2014-09-01 
 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Tristan Forslund  1998  98A296  BS-PU    25m     
Kaarlo Seppänen  1999  99A225  HSS    25m     
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m     
Henri Erlund  2003  03A226  HTU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Verneri Mattila  1999  99A177  HSS    25m     
Justus Holtari  2004  04A618  Cetus    50m  1:54.12  1:51.12 
Matti Nätti  2004  04A483  SiWa    25m  1:48.91  1:48.91 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    25m  1:46.47  1:46.47 
Rony Kulju  2004  04A262  SiWa    25m  1:43.98  1:43.98 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    50m  1:47.54  1:44.54 
Jimi Kojo  2005  05A032  AQUILA    25m  1:47.00  1:47.00 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    50m  1:53.81  1:50.81 
Jaakko Tulisalo  2002  02B122  HSS    25m  2:16.98  2:16.98 
Leo Hautaniemi  2004  04A580  Cetus    25m     

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    50m  1:46.43  1:43.43 
Joona Pohjola  2004  04A607  SalU    50m  1:45.21  1:42.21 
Aleksi Alanko  2003  03A301  RiUS    25m  1:38.71  1:38.71 
Veikka Weckman  2001  01A697  RiUS    25m  1:33.95  1:33.95 
Kalle Seppä  2003  03A257  RiUS    25m  1:32.97  1:32.97 
Onni Järvinen  2002  02A765  HTU    25m  1:33.10  1:33.10 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    50m  1:38.52  1:35.52 
Max Walther  2003  03A799  HTU    50m  1:42.54  1:39.54 
Niko Akkanen  2003  03A813  RiUS    25m  1:42.32  1:42.32 
Topi Havo  2002  02A601  HSS    50m  1:46.64  1:43.64 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olavi Männistö  2003  03A282  RiUS    25m  1:32.45  1:32.45 
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    50m  1:33.20  1:30.20 
Jerry Roine  2002  02B140  JUK    50m  1:31.34  1:28.34 
Davi-Esra Pesonen  2002  02B125  SalU    50m  1:31.15  1:28.15 
Henrik Martola  2000  00A534  Cetus    25m  1:24.90  1:24.90 
Leevi Kervinen  2003  03A375  AQUILA    50m  1:29.79  1:26.79 
Christofor Pavlidi  2001  01A068  HSS    50m  1:31.30  1:28.30 
Eetu Häkkinen  2001  01B075  JUK    25m  1:28.34  1:28.34 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    25m  1:30.96  1:30.96 
Tatu Saareks  2003  03A630  HyUS    50m  1:35.92  1:32.92 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atso Iivanainen  2000  00A696  HSS    50m  1:26.37  1:23.37 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    25m  1:18.39  1:18.39 
Eetu Koskinen  2002  02A250  LaUS    50m  1:18.56  1:15.56 
Santeri Huhtala  1998  98A774  Cetus    25m  1:15.51  1:15.51 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  1:13.32  1:13.32 
Niki Karlsson  2000  00A065  HSS    25m  1:14.62  1:14.62 
Niklas Linnanen  2001  01A606  HSS    25m  1:15.52  1:15.52 
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    25m  1:16.98  1:16.98 
Tuomas Herlevi  1999  99A409  HSS    25m  1:20.50  1:20.50 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    50m  1:26.63  1:23.63 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    50m  1:16.03  1:13.03 
Jami Heinilä  2000  00A081  HSS    25m  1:12.26  1:12.26 
Vadim Afanasiev  2003    VOVIS    25m  1:12.00  1:12.00 
Eerikki Rutanen  1972  72A002  HSS    25m  1:10.40  1:10.40 
Elias Herlevi  2000  00A187  HSS    50m  1:12.23  1:09.23 
Lassi Grönroos  2000  00A219  SalU    50m  1:12.92  1:09.92 
Kirill Egorov  2000  00A115  HSS    50m  1:14.04  1:11.04 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    50m  1:15.13  1:12.13 
Lassi Ruohonen  1998  98A125  HSS    50m  1:15.61  1:12.61 
Lauri Krapf  2001  01B151  HSS    50m  1:16.22  1:13.22 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    50m  1:10.63  1:07.63 
Santeri Hölttä  2000  00A236  HSS    50m  1:10.25  1:07.25 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    50m  1:09.79  1:06.79 
Riku Pöytäkivi  1993  93A973  HSS    25m  1:04.26  1:04.26 
Valtteri Kiiskinen  1998  98A658  HSS    50m  1:06.33  1:03.33 
Bruce Clayhills  1997  97A983  HSS    50m  1:06.92  1:03.92 
Eerikki Laitala  2001  01A548  Cetus    50m  1:07.36  1:04.36 
Alari Pakarinen  1998  98A651  HSS    50m  1:09.96  1:06.96 
Rasmus Kujala  1999  99A190  HSS    25m  1:07.40  1:07.40 
Jonni Aho  1999  99A002  Cetus    25m  1:07.69  1:07.69 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  13:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner