2020-02-27   15:52:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

16_S
Laji 16, 100m Sekauinti P-12, M 
 
ME: Markus DEIBLER (1990) 50.66 2014-12-07 
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
191  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  25 m  57.46  57.46   
104  Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  25 m  58.26  58.26   
Shchegolev Aleksander  2002  VOVIS    25 m  58.68  58.68   
53  Karlsson Niki  2000  HSS  00A065  25 m  1:00.57  1:00.57   
55  Kiiskinen Valtteri  1998  HSS  98A658  25 m  1:00.76  1:00.76   
48  Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  1:02.02  1:02.02   
66  Kujala Rasmus  1999  HSS  99A190  25 m  1:02.28  1:02.28   
25  Clayhills Bruce  1997  HSS  97A983  25 m  1:03.37  1:03.37   
113  Seppänen Kaarlo  1999  HSS  99A225  25 m  1:03.83  1:03.83   
10  Afanasiev Vadim  2003  VOVIS    25 m  1:04.00  1:04.00   
11  40  Heinilä Jami  2000  HSS  00A081  25 m  1:04.41  1:04.41   
12  108  Ruohonen Lassi  1998  HSS  98A125  25 m  1:04.41  1:04.41   
13  77  Mattila Verneri  1999  HSS  99A177  25 m  1:04.85  1:04.85   
14  34  Haikonen Veeti  2001  HSS  01A104  25 m  1:05.40  1:05.40   
15  204  Valkonen Niklas  1997  RiUS  97B255  25 m  1:05.51  1:05.51   
16  42  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  25 m  1:05.72  1:05.72   
17  92  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  25 m  1:05.98  1:05.98   
18  376  Vaitilo Joel  1998  Cetus  98A966  25 m  1:06.04  1:06.04   
19  41  Herlevi Elias  2000  HSS  00A187  25 m  1:07.02  1:07.02   
20  27  Egorov Kirill  2000  HSS  00A115  25 m  1:07.30  1:07.30   
21  Kharitonov Aleksey  2002  VOVIS    25 m  1:08.00  1:08.00   
22  493  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  1:09.28  1:09.28   
23  65  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  1:11.83  1:11.83   
24  504  Kurvinen Miska  1999  AQUILA  99A253  25 m  1:12.88  1:12.88   
25  369  Turbin Ivan  2001  Cetus  01A590  25 m  1:13.26  1:13.26   
26  404  Hoffren Otto  2002  LaUS  02A253  25 m  1:14.34  1:14.34   
27  19  Seppälä Sami  2000  BS-PU  00B045  25 m  1:14.61  1:14.61   
28  271  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  25 m  1:15.36  1:15.36   
29  365  Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  25 m  1:15.59  1:15.59   
30  359  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  25 m  1:16.12  1:16.12   
31  389  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  1:19.15  1:19.15   
32  386  Ylikulppi Leevi  2003  Cetus  03A266  25 m  1:19.30  1:19.30   
33  163  Saareks Tatu  2003  HyUS  03A630  25 m  1:19.90  1:19.90   
34  414  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  25 m  1:24.27  1:24.27   
35  162  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  1:28.21  1:28.21   
36  407  Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  25 m  1:29.18  1:29.18   
37  128  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  25 m  1:32.09  1:32.09   
38  134  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m  1:32.34  1:32.34   
39  174  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  25 m  1:32.59  1:32.59   
40  443  Saltykov Stefan  2005  LaUS  05A145  25 m  1:33.51  1:33.51   
41  37  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  50 m  1:34.99  1:34.99   
42  406  Huuhka Riku  2005  LaUS  05A549  25 m  1:37.58  1:37.58   
43  127  Erlund Henri  2003  HTU  03A226  25 m  1:47.66  1:47.66   
44  434  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS  07A083  25 m  1:51.73  1:51.73   
45  419  Katunov Denis  2006  LaUS  06A164  25 m  1:55.23  1:55.23   
46  272  Hautaniemi Leo  2004  Cetus  04A580  25 m  1:55.36  1:55.36   
47  444  Semenov Viacheslav  2006  LaUS  06A319  25 m  1:59.08  1:59.08   
48  416  Kabanov Vasily  2006  LaUS  06A327  25 m  2:02.68  2:02.68   
49  12  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m       
50  15  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  25 m       
51  166  Häkkinen Eetu  2001  JUK  01B075  25 m       
52  209  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  25 m       
53  218  Ianes Heikki  2005  SiWa  05A138  25 m       
54  276  Holtari Justus  2004  Cetus  04A618  25 m       
55  295  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  25 m       
56  342  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  25 m       
57  345  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m       
58  349  Sadojevic Jelacik Dorian  2002  Cetus  02B187  25 m       
59  375  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m       
60  382  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  25 m       
61  393  Bortsov Egor  2004  LaUS  04B136  25 m       
62  422  Kotselainen Oskar  2006  LaUS  06A314  25 m       
63  438  Ruban Antero  2004  LaUS  04B114  25 m       
64  452  Uosukainen Lenni  2005  LaUS  05A571  25 m       
65  455  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  13:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner