2019-12-11   05:37:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Laji 19, 400m Vapaauinti Naiset 
 
ME: Mireia BELMONTE (1990) 3:54.52 2013-08-11 
SE: Laura Lajunen (1992) 4:10.60 2014-11-20 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
238  Saarinen Sanna  1998  SiWa  98A362  25 m  4:44.23  4:44.23   
257  Auvinen Lotta  2001  Cetus  01A565  25 m  4:45.31  4:45.31   
353  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  4:47.42  4:47.42   
150  Nordström Pippi  2001  HU  01A854  50 m  5:01.99  4:53.99   
46  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  50 m  5:02.92  4:54.92   
293  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  50 m  5:04.60  4:56.60   
311  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  5:06.67  4:58.67   
220  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  50 m  5:08.31  5:00.31   
510  Väisänen Laura  2001  AQUILA  01A436  25 m  5:08.74  5:08.74   
10  313  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  5:10.18  5:10.18   
11  281  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  5:11.46  5:11.46   
12  132  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  50 m  5:21.04  5:13.04   
13  30  Freystätter Stella  2003  HSS  03A735  50 m  5:23.02  5:15.02   
14  18  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  5:17.22  5:17.22   
15  304  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  50 m  5:26.48  5:18.48   
16  351  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  5:20.17  5:20.17   
17  21  Ahonen Helmi  2003  HSS  03A160  25 m  5:20.35  5:20.35   
18  348  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  50 m  5:29.01  5:21.01   
19  331  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  5:21.41  5:21.41   
20  299  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  25 m  5:26.31  5:26.31   
21  366  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  5:39.54  5:31.54   
22  371  Wacklin Cami  2002  Cetus  02A131  50 m  5:41.06  5:33.06   
23  156  Vihola Nelli  2005  HU  05A051  50 m  5:45.10  5:37.10   
24  330  Partanen Emmi  2003  Cetus  03A550  50 m  5:45.77  5:37.77   
25  373  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  5:47.13  5:39.13   
26  254  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  5:48.24  5:40.24   
27  149  Miettinen Melissa  2005  HU  05A199  50 m  5:51.57  5:43.57   
28  450  Tuokko Vilma  2002  LaUS  02A414  50 m  5:52.36  5:44.36   
29  235  Pekkala Siiri  2005  SiWa  05A211  50 m  5:57.41  5:49.41   
30  252  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  50 m  6:01.19  5:53.19   
31  226  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  6:02.35  5:54.35   
32  379  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  50 m  6:03.74  5:55.74   
33  236  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  50 m  6:04.20  5:56.20   
34  354  Savonen Wilma  2004  Cetus  04A096  50 m  6:13.26  6:05.26   
35  400  Heikkilä Annika  2003  LaUS  03A516  25 m  6:23.61  6:23.61   
36  237  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  25 m       
37  322  Nagy Rķza  2003  Cetus  03B208  25 m       
38  358  Sjölund Ylva  1998  Cetus  98A399  25 m       
39  442  Salminen Julia  2002  LaUS  02A860  25 m       
40  446  Talvio Melissa  2001  LaUS  01A793  25 m       
41  454  Vekkeli Vaula  1996  LaUS  96A655  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  13:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner