2019-12-09   23:23:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai päivä 14:00

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hössö-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  13:16   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
 
Laji 14, 50m Vapaauinti P-12  Loppukilpailut (4) 
ME: Florent MANADOU (1990) 20.26 2014-12-05 
SE: Ari-Pekka Liukkonen (1989) 21.23 2013-08-11 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Antero Ruban  2004  04B114  LaUS    25m     
Tuli Hakkarainen  2008  08A157  HSS    25m     
Egor Bortsov  2004  04B136  LaUS    25m     
               
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskar Kotselainen  2006  06A314  LaUS    50m  53.04  52.04 
Olli Pesonen  2006  06A378  HSS    25m  47.88  47.88 
Vasily Kabanov  2006  06A327  LaUS    25m  44.25  44.25 
Miko Virtanen  2005  05A764  LaUS    25m  42.93  42.93 
Viacheslav Semenov  2006  06A319  LaUS    25m  41.80  41.80 
Joonas Pulkkinen  2007  07A083  LaUS    25m  42.84  42.84 
Lenni Uosukainen  2005  05A571  LaUS    50m  44.53  43.53 
Kaapo Tuomainen  2008  08A063  SalU    50m  46.72  45.72 
Kalle Yli-Jama  2006  06A108  SalU    25m  48.67  48.67 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Denis Katunov  2006  06A164  LaUS    25m  41.65  41.65 
Ilja Belov  2007  07A158  SiWa    25m  40.40  40.40 
Riku Huuhka  2005  05A549  LaUS    25m  38.32  38.32 
Miko Mikkola  2004  04A472  SiWa    50m  38.55  37.55 
Aaron Pirinen  2005  05A567  JUK    50m  36.85  35.85 
Maksim Karvanen  2005  05A421  LaUS    25m  36.40  36.40 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    25m  38.10  38.10 
Heikki Ianes  2005  05A138  SiWa    50m  40.06  39.06 
Nikolai Teiramaa  2006  06A438  HSS    50m  42.24  41.24 
Henrik Rokityanskiy  2006  06A159  HSS    25m  41.79  41.79 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kuitu  2004  04A248  SiWa    50m  36.67  35.67 
Waldemar Palombi  2004  04A428  HSS    25m  35.15  35.15 
Tino Kaukonen  2004  04A213  HTU    25m  33.77  33.77 
Rony Kulju  2004  04A262  SiWa    25m  33.01  33.01 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    50m  33.02  32.02 
Matti Nätti  2004  04A483  SiWa    50m  33.89  32.89 
Olli Havia  2004  04A584  SalU    25m  33.61  33.61 
Stefan Saltykov  2005  05A145  LaUS    50m  35.36  34.36 
Anton Petrov  2004  04A605  HSS    50m  36.65  35.65 
Joona Pohjola  2004  04A607  SalU    50m  36.85  35.85 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  13:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner