2020-05-26   22:59:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  07:04   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar  Finaler (6) 
Beräknad start 09:00 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
203  Neo Palenmark  2003  AQ6303  SK TRITON    25m  1:52.79 
37  Eimantas Erlandsson  2003  AP4103  HÖGANÄS SS    25m  1:42.31 
119  Jesper Ring  2003  AF6103  LANDSKRONA    25m  1:37.37 
30  Hampus Ståhl  2004  AK8304  ESLÖVS SS    25m  1:38.70 
181  Filip af Klinteberg  2003  AE3103  SK TRITON    25m  1:48.21 
26  Aleksandar Ristevski  2003  AT2703  ESLÖVS SS    25m  2:02.06 

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Oliver Pavkovic  2001  AW9701  KSLS    25m  1:36.37 
230  Johan Killman  1999  AI6799  HÖGANÄS SS    25m  1:35.07 
189  Thor Grandin  2002  AG4502  SK TRITON    25m  1:30.26 
48  Viggo Winberg  2002  AK8502  HÖGANÄS SS    25m  1:33.39 
101  Harry Petersson  2002  AM9302  KSLS    25m  1:35.86 
85  Tomislav Corluka  2003  AC7703  KSLS    25m  1:37.10 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
197  Sebastian Mickelsson  2001  AM0501  SK TRITON    25m  1:30.04 
199  Fredrik Nilsson  2002  AA8302  SK TRITON    25m  1:28.43 
229  Jacob Engström  2000  AJ2700  HÖGANÄS SS    25m  1:26.92 
74  Simon Persson  2003  AA1703  KK KARPEN    25m  1:28.08 
129  Ian Hangård  2002  AB5302  SK LÖDDE    25m  1:28.82 
172  Noah Malmgren  2004  AB2704  S 71    25m  1:30.06 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
92  Joel Johnsson  2000  AT0500  KSLS    25m  1:25.69 
27  Filip Salbrink  2002  AH6502  ESLÖVS SS    25m  1:22.85 
38  Kacper Figas  2000  AX8300  HÖGANÄS SS    25m  1:20.52 
110  Christoffer Dellhede  2001  AD0501  LANDSKRONA    25m  1:22.67 
87  Jacob El Mokri  2001  AF3301  KSLS    25m  1:25.01 
123  Casper Svärd  2001  AC0101  LANDSKRONA    25m  1:26.23 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
103  Ahmed Sadoon  2002  AH2902  KSLS    25m  1:20.20 
Birkan Ates  2002  AD8302  SS DELFIN    25m  1:19.10 
200  Nicolas Nolén  2000  AG4500  SK TRITON    25m  1:16.35 
16  Axel Andrén  2001  AD6301  ESLÖVS SS    25m  1:17.06 
205  Oscar Palmqvist  2000  AF9300  SK TRITON    25m  1:20.15 
86  Tobias Dahlberg  2001  AK0101  KSLS    25m  1:20.40 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Jakob Petersen  2001  AD9901  SS DELFIN    25m  1:16.19 
82  Jonathan Skog  2000  AB0900  KLIPPAN    25m  1:12.34 
40  Erik Juliusson  1998  AQ2798  HÖGANÄS SS    25m  1:09.10 
118  Tim Petersson  1999  AB9799  LANDSKRONA    25m  1:10.05 
115  Lucas Lindblom  2000  AG8500  LANDSKRONA    25m  1:12.79 
63  Simon Ljungbeck  2000  AK2700  SS IDEN    25m  1:16.35 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  07:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner