2020-05-26   22:36:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  07:04   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 11, 200m Bröstsim Damer  Finaler (5) 
Beräknad start 09:14 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
15  Ella Andersson  2006  AH8406  ESLÖVS SS    25m   
23  Maja Lindahl-Andersson  2005  AP4805  ESLÖVS SS    25m   
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  3:53.61 
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  4:32.27 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m   
224  Frida Pekberg  2004  AG0404  ÄNGELHOLM    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
44  Alva Söderberg  2003  AP8803  HÖGANÄS SS    50m  3:34.70 
60  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  3:30.06 
34  Julia Andersson  2003  AP9803  HÖGANÄS SS    25m  3:21.82 
36  Anna Elming  2002  AX8602  HÖGANÄS SS    50m  3:25.41 
177  Anna-Luisa Permarker  2002  AH1402  S 71    25m  3:30.43 
233  Agnes Delen Abrahamsson  2002  AQ3602  KK KARPEN    25m  3:40.13 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
49  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m  3:17.54 
122  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  3:14.81 
91  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m  3:12.08 
59  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  3:13.67 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  3:16.08 
96  Michelle Nguyen  2002  AW7602  KSLS    25m  3:20.64 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
83  Belinda Vedlugaite  2000  BK5200  KLIPPAN    25m  3:03.12 
104  Kitty Thai  1998  BG0698  KSLS    25m  3:02.22 
64  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    25m  2:57.15 
33  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  3:00.73 
136  Saga Miderbäck  2000  AR9400  SK LÖDDE    25m  3:02.33 
80  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    25m  3:03.31 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
173  Tova Nilsson  2002  AC0202  S 71    25m  2:54.00 
75  Vilma Rudolf  2002  AW1202  KK KARPEN    25m  2:51.98 
108  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  2:39.36 
141  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  2:42.17 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  2:52.24 
231  Kajsa Norell Dahlqvist  2001  AV2401  HÖGANÄS SS    25m  2:56.63 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  07:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner