2020-05-26   23:38:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  07:04   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 13, 1500m Frisim Damer  Finaler (5) 
Beräknad start 10:41 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
91  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m   
49  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m   
144  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m   
202  Wilma Ohlsson  2000  AC6800  SK TRITON    25m   
96  Michelle Nguyen  2002  AW7602  KSLS    25m   
111  Katja Haglund  2003  BW9203  LANDSKRONA    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
112  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m   
149  Amanda Önnestam  2001  AM2401  SK LÖDDE    25m   
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m   
93  Thilde Lantz  2001  AX6201  KSLS    25m   
88  Maja Fling  2001  BF9601  KSLS    25m   
90  Frida Jarl Halvarsson  2003  AW9603  KSLS    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  25:24.19 
58  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  22:24.62 
71  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    25m  21:00.31 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  22:13.98 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m  23:33.29 
127  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
148  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    25m  20:47.46 
59  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  19:47.05 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  19:21.75 
64  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    25m  19:30.14 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  20:20.59 
194  Felicia Lejox  2002  AB0402  SK TRITON    25m  20:48.60 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
102  Josefine Bengtsson  2000  BA3800  KSLS    25m  18:53.46 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  18:21.09 
190  Madeleine Grönberg  1999  AH3699  SK TRITON    25m  17:53.64 
234  Sara Stenberg  2001  AA8601  SK TRITON    25m  18:08.25 
169  Moa Karlsson  2002  AC1202  S 71    25m  18:42.86 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  19:15.13 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  07:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner