2020-06-05   21:56:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 17
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  12:29   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 17, 50m Ryggsim Damer  Finaler (11) 
Beräknad start 15:41 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
20  Elna Glas  2005  AX4405  ESLÖVS SS    25m  54.41 
18  Isabelle Blücher  2003  BS3803  ESLÖVS SS    25m  52.47 
50  Isabella Hua  2007  AE0607  HÖÖRS SS    25m  48.82 
216  Linn Axelsson  2006  AA2806  ÄNGELHOLM    50m  49.72 
15  Ella Andersson  2006  AH8406  ESLÖVS SS    25m  52.83 
23  Maja Lindahl-Andersson  2005  AP4805  ESLÖVS SS    25m  54.45 

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
106  Filippa Andersson  2002  AM2602  LANDSKRONA    25m  46.30 
65  Tuva Rosén Sundström  2002  AT7802  SS IDEN    25m  44.22 
35  Arianna Bardelli  2002  BQ8602  HÖGANÄS SS    25m  43.97 
70  Rebecca Kokko  2004  AT9804  KK KARPEN    25m  43.97 
228  Leah Ljungerud  2006  AC8406  ÄNGELHOLM    25m  44.68 
215  Ammie Axelsson  2004  AM2604  ÄNGELHOLM    25m  46.50 

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
219  Ebba Hellzén  2003  AE3603  ÄNGELHOLM    25m  42.40 
224  Frida Pekberg  2004  AG0404  ÄNGELHOLM    25m  41.15 
111  Katja Haglund  2003  BW9203  LANDSKRONA    25m  41.08 
36  Anna Elming  2002  AX8602  HÖGANÄS SS    25m  41.15 
161  Elvira Lundqvist  2000  BH2600  SK RAN    25m  41.38 
223  Elin Kronkvist  2004  AG6204  ÄNGELHOLM    25m  42.68 

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  40.88 
232  Ella Persson  2003  AX2403  HÖGANÄS SS    25m  40.33 
174  Wilma Nilsson  2004  AB0804  S 71    25m  39.78 
233  Agnes Delen Abrahamsson  2002  AQ3602  KK KARPEN    25m  40.29 
96  Michelle Nguyen  2002  AW7602  KSLS    25m  40.60 
13  Alexandra Petersen  2003  AC1803  SS DELFIN    25m  41.07 

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Julia Andersson  2003  AP9803  HÖGANÄS SS    25m  39.27 
33  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  39.00 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m  38.69 
214  Emmie Andersson  2003  AR1403  ÄNGELHOLM    25m  38.76 
166  Lovisa Sjögren  1999  BC7499  SK RAN    25m  39.24 
67  Anna Twedberg  2003  AR4203  SS IDEN    25m  39.37 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Amanda Lindahl Andersson  2002  BC9202  ESLÖVS SS    25m  38.54 
218  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  38.30 
116  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  37.88 
66  Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    25m  37.91 
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  38.35 
58  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  38.59 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  37.43 
80  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    25m  37.07 
47  Heidi Winberg  1999  AW4899  HÖGANÄS SS    25m  36.95 
117  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  37.00 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  37.42 
121  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  37.58 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
42  Moa Liljeqvist  2001  BH2401  HÖGANÄS SS    25m  36.55 
157  Mathilda Herlin  2001  AK9201  SK RAN    25m  36.50 
45  Alice Tufvesson  2003  AX5403  HÖGANÄS SS    25m  36.14 
71  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    25m  36.23 
91  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m  36.52 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  36.88 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
122  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  35.71 
151  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  35.29 
78  Gabriella Henriksson  2000  AS8400  KLIPPAN    25m  35.18 
73  Linnéa Persson  2002  AA5802  KK KARPEN    25m  35.23 
41  Thelma Jöhncke  1999  AN5699  HÖGANÄS SS    25m  35.40 
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  35.94 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
231  Kajsa Norell Dahlqvist  2001  AV2401  HÖGANÄS SS    25m  34.94 
108  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  34.44 
102  Josefine Rosengren  2000  BA3800  KSLS    25m  34.28 
220  Miranda Ingvarsson  2001  AE6401  ÄNGELHOLM    25m  34.29 
169  Moa Karlsson  2002  AC1202  S 71    25m  34.57 
112  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m  35.10 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
163  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    25m  34.06 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  32.47 
160  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    25m  31.08 
120  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  31.25 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  33.96 
60  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  34.24 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  12:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner