2020-05-26   23:11:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 18
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  12:29   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (10) 
Beräknad start 16:11 
Heat 1 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
26  Aleksandar Ristevski  2003  AT2703  ESLÖVS SS    25m  58.45 
24  Toni Milkov  2004  AK6304  ESLÖVS SS    25m  57.60 
72  Anton Persson  2006  AA2106  KK KARPEN    25m  57.61 
               
               

 
Heat 2 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
55  Mio Remgard Emland  2005  AJ4305  HÖÖRS SS    25m  53.93 
28  Ludwig Saurow  2004  AC9704  ESLÖVS SS    50m  51.74 
31  Axel Thelin  2002  AW4902  ESLÖVS SS    25m  50.46 
53  Benjamin Huasson  2007  AA5707  HÖÖRS SS    25m  51.23 
11  Douglas Nilsson  2003  AB3103  SS DELFIN    25m  52.92 
69  Axel Jellbom  2004  AG5504  KK KARPEN    25m  54.54 

 
Heat 3 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
29  Oskar Strandqvist  2004  AG0304  ESLÖVS SS    25m  47.50 
156  Mohamad Hariri  2002  AK1502  SK RAN    25m  46.51 
227  Gustaf Stokholm  2004  AD8504  ÄNGELHOLM    25m  45.98 
30  Hampus Ståhl  2004  AK8304  ESLÖVS SS    25m  46.47 
39  Edward Gudmundsson  2003  AS1703  HÖGANÄS SS    25m  47.11 
37  Eimantas Erlandsson  2003  AP4103  HÖGANÄS SS    25m  47.78 

 
Heat 4 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
119  Jesper Ring  2003  AF6103  LANDSKRONA    25m  45.45 
124  Alfred Thunell  2002  AI9902  LANDSKRONA    25m  44.31 
51  Vincent Hua  2004  AS2704  HÖÖRS SS    25m  43.83 
48  Viggo Winberg  2002  AK8502  HÖGANÄS SS    25m  44.09 
225  Leo Pekberg  2002  AF7902  ÄNGELHOLM    25m  45.13 
152  Michael Birkeberg  2000  AJ0700  SK RAN    50m  45.82 

 
Heat 5 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Tim Berthelsson  2000  AJ1700  SS DELFIN    25m  43.25 
74  Simon Persson  2003  AA1703  KK KARPEN    25m  42.21 
229  Jacob Engström  2000  AJ2700  HÖGANÄS SS    25m  41.03 
114  Oliver Larsson  2001  AU1301  LANDSKRONA    25m  41.37 
155  Albert Gudermanis  2000  AY6100  SK RAN    25m  42.37 
221  Wilmer Ingvarsson  2003  AA1903  ÄNGELHOLM    25m  43.75 

 
Heat 6 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
172  Noah Malmgren  2004  AB2704  S 71    25m  40.86 
52  Anthon Huasson  2004  AO2304  HÖÖRS SS    25m  40.35 
123  Casper Svärd  2001  AC0101  LANDSKRONA    25m  38.97 
162  Leonardo Nilsson  2000  AS6900  SK RAN    25m  40.30 
159  Philip Karlin-Reteike  1999  AS2599  SK RAN    25m  40.46 
87  Jacob El Mokri  2001  AF3301  KSLS    25m  40.86 

 
Heat 7 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
153  David Elfvin  2002  AI2102  SK RAN    25m  38.67 
235  Primus Olsson  2000  av7100  MKK    25m  37.90 
Birkan Ates  2002  AD8302  SS DELFIN    25m  37.47 
236  Petter Hellzén  2000  AA6300  ÄNGELHOLM    25m  37.82 
158  Marcus Karlin-Reteike  1999  AS3599  SK RAN    25m  38.59 
109  Dzevad Celikovic  2001  AH8901  LANDSKRONA    25m  38.83 

 
Heat 8 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Christoffer Dellhede  2001  AD0501  LANDSKRONA    25m  37.01 
103  Ahmed Sadoon  2002  AH2902  KSLS    25m  36.98 
Daniel Olsson-Shirazi  1997  av9197  SK RAN    25m  36.66 
86  Tobias Dahlberg  2001  AK0101  KSLS    25m  36.96 
230  Johan Killman  1999  AI6799  HÖGANÄS SS    25m  36.99 
164  Artin Shahsavar  1999  AV8399  SK RAN    25m  37.08 

 
Heat 9 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Jakob Petersen  2001  AD9901  SS DELFIN    25m  36.13 
63  Simon Ljungbeck  2000  AK2700  SS IDEN    25m  35.69 
16  Axel Andrén  2001  AD6301  ESLÖVS SS    25m  35.39 
21  Anton Jönsson  2001  AL4501  ESLÖVS SS    25m  35.65 
27  Filip Salbrink  2002  AH6502  ESLÖVS SS    25m  35.97 
38  Kacper Figas  2000  AX8300  HÖGANÄS SS    25m  36.33 

 
Heat 10 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
115  Lucas Lindblom  2000  AG8500  LANDSKRONA    25m  34.87 
Ali Hariri  1996  Ak7196  SK RAN    25m  33.67 
40  Erik Juliusson  1998  AQ2798  HÖGANÄS SS    25m  31.83 
Marcus Skog  1996  AG1596  KLIPPAN    25m  32.82 
82  Jonathan Skog  2000  AB0900  KLIPPAN    25m  33.70 
81  Erik Kronkvist  1999  AO3199  KLIPPAN    25m  35.02 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  12:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner