2020-05-26   22:57:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  12:29   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 19, 50m Bröstsim Damer  Finaler (11) 
Beräknad start 16:25 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
18  Isabelle Blücher  2003  BS3803  ESLÖVS SS    25m  1:10.47 
223  Elin Kronkvist  2004  AG6204  ÄNGELHOLM    25m  56.17 
50  Isabella Hua  2007  AE0607  HÖÖRS SS    25m  55.19 
215  Ammie Axelsson  2004  AM2604  ÄNGELHOLM    25m  55.47 
23  Maja Lindahl-Andersson  2005  AP4805  ESLÖVS SS    25m  56.53 
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
216  Linn Axelsson  2006  AA2806  ÄNGELHOLM    25m  54.32 
219  Ebba Hellzén  2003  AE3603  ÄNGELHOLM    25m  52.78 
218  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  51.92 
171  Freja Malmgren  2007  AA8207  S 71    25m  52.47 
106  Filippa Andersson  2002  AM2602  LANDSKRONA    25m  52.95 
15  Ella Andersson  2006  AH8406  ESLÖVS SS    25m  54.38 

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  48.88 
70  Rebecca Kokko  2004  AT9804  KK KARPEN    25m  47.37 
121  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  47.01 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m  47.19 
65  Tuva Rosén Sundström  2002  AT7802  SS IDEN    25m  48.79 
228  Leah Ljungerud  2006  AC8406  ÄNGELHOLM    25m  49.76 

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
224  Frida Pekberg  2004  AG0404  ÄNGELHOLM    25m  45.09 
83  Belinda Vedlugaite  2000  BK5200  KLIPPAN    25m  44.30 
214  Emmie Andersson  2003  AR1403  ÄNGELHOLM    25m  44.17 
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  44.27 
84  Ellinor Andersson  1998  BM6298  KSLS    25m  45.08 
13  Alexandra Petersen  2003  AC1803  SS DELFIN    25m  46.11 

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
112  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m  44.01 
90  Frida Jarl Halvarsson  2003  AW9603  KSLS    25m  43.80 
88  Maja Fling  2001  BF9601  KSLS    25m  43.57 
67  Anna Twedberg  2003  AR4203  SS IDEN    25m  43.75 
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  43.87 
163  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    50m  44.13 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
166  Lovisa Sjögren  1999  BC7499  SK RAN    25m  43.18 
96  Michelle Nguyen  2002  AW7602  KSLS    25m  42.96 
232  Ella Persson  2003  AX2403  HÖGANÄS SS    25m  42.60 
34  Julia Andersson  2003  AP9803  HÖGANÄS SS    25m  42.64 
45  Alice Tufvesson  2003  AX5403  HÖGANÄS SS    25m  42.97 
60  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  43.23 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
36  Anna Elming  2002  AX8602  HÖGANÄS SS    25m  42.02 
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  41.89 
80  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    25m  41.32 
116  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  41.34 
71  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    25m  41.93 
161  Elvira Lundqvist  2000  BH2600  SK RAN    25m  42.45 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
122  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  40.83 
42  Moa Liljeqvist  2001  BH2401  HÖGANÄS SS    25m  40.45 
91  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m  40.18 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  40.40 
178  Michaela Ruzic  2003  AG8203  S 71    25m  40.54 
33  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  40.95 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
78  Gabriella Henriksson  2000  AS8400  KLIPPAN    25m  39.66 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  39.08 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  38.78 
220  Miranda Ingvarsson  2001  AE6401  ÄNGELHOLM    25m  38.91 
120  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  39.57 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  40.04 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
73  Linnéa Persson  2002  AA5802  KK KARPEN    25m  38.51 
117  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  37.94 
231  Kajsa Norell Dahlqvist  2001  AV2401  HÖGANÄS SS    25m  37.54 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  37.81 
151  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  38.14 
77  Alice Bengtsson  2000  AM0200  KLIPPAN    25m  38.63 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Johanna Nilsson  1996  AD0696  SK TRITON    25m  36.83 
108  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  35.64 
160  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    25m  33.50 
93  Thilde Lantz  2001  AX6201  KSLS    25m  35.35 
157  Mathilda Herlin  2001  AK9201  SK RAN    25m  36.47 
75  Vilma Rudolf  2002  AW1202  KK KARPEN    25m  37.06 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  12:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner