2020-05-26   23:28:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  29 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  20:02   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 2, 800m Frisim Herrar  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
100  Oliver Pavkovic  2001  AW9701  KSLS    25m   
85  Tomislav Corluka  2003  AC7703  KSLS    25m   
225  Leo Pekberg  2002  AF7902  ÄNGELHOLM    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
101  Harry Petersson  2002  AM9302  KSLS    25m   
11  Douglas Nilsson  2003  AB3103  SS DELFIN    25m   
197  Sebastian Mickelsson  2001  AM0501  SK TRITON    25m   
103  Ahmed Sadoon  2002  AH2902  KSLS    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
129  Ian Hangård  2002  AB5302  SK LÖDDE    25m  12:30.99 
135  Lukas Miderbäck  2003  AC5903  SK LÖDDE    25m  12:22.90 
Tim Berthelsson  2000  AJ1700  SS DELFIN    25m  11:33.66 
28  Ludwig Saurow  2004  AC9704  ESLÖVS SS    25m  12:08.68 
139  Isak Paulsson  2002  AG1502  SK LÖDDE    25m  12:29.70 
198  Arvid Nilsson  2003  AK4303  SK TRITON    25m   

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
95  Herman Modig  2003  AC3903  KSLS    25m  11:18.72 
123  Casper Svärd  2001  AC0101  LANDSKRONA    25m  11:00.11 
205  Oscar Palmqvist  2000  AF9300  SK TRITON    25m  10:42.04 
192  Samuel Kvist  2000  AB0700  SK TRITON    25m  10:58.01 
Vincent Möller  2003  AB2103  SS DELFIN    25m  11:18.47 
Birkan Ates  2002  AD8302  SS DELFIN    25m  11:23.13 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
189  Thor Grandin  2002  AG4502  SK TRITON    25m  10:32.94 
110  Christoffer Dellhede  2001  AD0501  LANDSKRONA    25m  9:52.73 
14  Jakob Petersen  2001  AD9901  SS DELFIN    25m  9:49.26 
27  Filip Salbrink  2002  AH6502  ESLÖVS SS    25m  9:52.02 
130  Roy Hangård  1999  AH0999  SK LÖDDE    25m  9:58.10 
199  Fredrik Nilsson  2002  AA8302  SK TRITON    25m  10:40.14 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
115  Lucas Lindblom  2000  AG8500  LANDSKRONA    25m  9:40.09 
210  Oskar Skarin  1999  AD0999  SK TRITON    25m  9:15.59 
185  Rasmus Ericsson  1998  AB4198  SK TRITON    25m  8:55.31 
200  Nicolas Nolén  2000  AG4500  SK TRITON    25m  9:08.51 
16  Axel Andrén  2001  AD6301  ESLÖVS SS    25m  9:31.90 
142  Tobias Ranevi  1999  AK7999  SK LÖDDE    25m  9:47.63 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  29 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner