2020-05-26   23:34:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  30 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  07:27   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 3, 200m Fjärilsim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
91  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m   
49  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m   
93  Thilde Lantz  2001  AX6201  KSLS    25m   
88  Maja Fling  2001  BF9601  KSLS    25m   
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m   
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
223  Elin Kronkvist  2004  AG6204  ÄNGELHOLM    25m   
233  Agnes Delen Abrahamsson  2002  AQ3602  KK KARPEN    25m  3:25.90 
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  3:10.57 
116  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  3:12.61 
149  Amanda Önnestam  2001  AM2401  SK LÖDDE    50m  3:41.60 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
148  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    25m  3:02.11 
136  Saga Miderbäck  2000  AR9400  SK LÖDDE    25m  2:56.66 
177  Anna-Luisa Permarker  2002  AH1402  S 71    25m  2:55.54 
141  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  2:56.19 
59  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  3:00.29 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  3:05.18 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  2:50.77 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  2:45.02 
190  Madeleine Grönberg  1999  AH3699  SK TRITON    25m  2:28.60 
108  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  2:31.55 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  2:45.27 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  2:55.29 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  30 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  07:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner