2020-05-26   23:18:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  30 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  14:10   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 6, 100m Ryggsim Damer  Finaler (12) 
Beräknad start 15:27 
Heat 1 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Maja Lindahl-Andersson  2005  AP4805  ESLÖVS SS    25m   
20  Elna Glas  2005  AX4405  ESLÖVS SS    25m  1:54.73 
133  Agnes Ljungberg  2004  AS8204  SK LÖDDE    25m  1:42.37 
18  Isabelle Blücher  2003  BS3803  ESLÖVS SS    25m  1:50.05 
15  Ella Andersson  2006  AH8406  ESLÖVS SS    25m  1:59.35 
               

 
Heat 2 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
49  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m  1:36.93 
211  Julia Stenström  2002  AO5402  SK TRITON    25m  1:32.28 
125  Milla Andersson  2003  AX4203  SK LÖDDE    25m  1:32.10 
226  Ella Persson  2004  AJ2604  ÄNGELHOLM    25m  1:32.10 
13  Alexandra Petersen  2003  AC1803  SS DELFIN    25m  1:33.05 
54  Elina Pålsson  2002  BN9202  HÖÖRS SS    25m  1:42.00 

 
Heat 3 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
209  Matilda Schmidt  2002  AO4402  SK TRITON    25m  1:30.83 
36  Anna Elming  2002  AX8602  HÖGANÄS SS    25m  1:29.07 
178  Michaela Ruzic  2003  AG8203  S 71    25m  1:28.81 
223  Elin Kronkvist  2004  AG6204  ÄNGELHOLM    25m  1:28.94 
224  Frida Pekberg  2004  AG0404  ÄNGELHOLM    25m  1:29.22 
35  Arianna Bardelli  2002  BQ8602  HÖGANÄS SS    25m  1:32.09 

 
Heat 4 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
232  Ella Persson  2003  AX2403  HÖGANÄS SS    25m  1:28.11 
191  Felicia Jartelius  2001  AS6601  SK TRITON    25m  1:27.78 
218  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  1:25.67 
219  Ebba Hellzén  2003  AE3603  ÄNGELHOLM    25m  1:26.55 
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  1:27.88 
212  Emilia Stålhammar  2001  BD7601  SK TRITON    25m  1:28.35 

 
Heat 5 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
66  Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    25m  1:24.94 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m  1:24.92 
67  Anna Twedberg  2003  AR4203  SS IDEN    25m  1:24.12 
233  Agnes Delen Abrahamsson  2002  AQ3602  KK KARPEN    25m  1:24.37 
161  Elvira Lundqvist  2000  BH2600  SK RAN    25m  1:24.94 
208  Antonia Sandblom  2003  AG4603  SK TRITON    25m  1:25.41 

 
Heat 6 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
177  Anna-Luisa Permarker  2002  AH1402  S 71    25m  1:22.77 
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  1:21.79 
201  Nina Nolén  2002  AY1402  SK TRITON    25m  1:21.50 
117  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  1:21.72 
157  Mathilda Herlin  2001  AK9201  SK RAN    25m  1:22.04 
116  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  1:23.27 

 
Heat 7 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  1:21.07 
148  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    25m  1:20.73 
127  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    25m  1:20.30 
75  Vilma Rudolf  2002  AW1202  KK KARPEN    25m  1:20.37 
33  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  1:20.80 
80  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    25m  1:21.33 

 
Heat 8 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Wilma Ohlsson  2000  AC6800  SK TRITON    25m  1:20.01 
121  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  1:19.42 
89  Linnéa Högberg  1999  BI5899  KSLS    25m  1:17.36 
151  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  1:17.69 
183  Siri Bokander  2003  BF8403  SK TRITON    25m  1:19.78 
58  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  1:20.06 

 
Heat 9 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
170  Fanny Lindfors  2002  AV6202  S 71    25m  1:17.14 
112  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m  1:16.74 
231  Kajsa Norell Dahlqvist  2001  AV2401  HÖGANÄS SS    25m  1:16.38 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  1:16.69 
122  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  1:16.83 
213  Gabriella Wivsätter  2003  AE4603  SK TRITON    25m  1:17.27 

 
Heat 10 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
71  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    25m  1:15.71 
60  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  1:15.60 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  1:15.52 
59  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  1:15.59 
194  Felicia Lejox  2002  AB0402  SK TRITON    25m  1:15.64 
41  Thelma Jöhncke  1999  AN5699  HÖGANÄS SS    25m  1:15.75 

 
Heat 11 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
94  Amanda Modig  1999  AJ5499  KSLS    25m  1:14.28 
64  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    25m  1:12.26 
182  Karin Björkman  2001  AD9401  SK TRITON    25m  1:11.57 
78  Gabriella Henriksson  2000  AS8400  KLIPPAN    25m  1:12.24 
184  Amalia Degler  2001  AG2601  SK TRITON    25m  1:13.04 
144  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m  1:15.35 

 
Heat 12 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  1:10.30 
140  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    25m  1:08.83 
120  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  1:07.48 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  1:08.66 
163  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    25m  1:10.07 
195  Thea Lindström  2000  AF9600  SK TRITON    25m  1:11.47 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  30 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  14:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner