2020-05-26   23:37:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  30 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  14:10   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 8, 200m Medley Damer  Finaler (12) 
Beräknad start 16:47 
Heat 1 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
212  Emilia Stålhammar  2001  BD7601  SK TRITON    25m   
131  Tilde Klehn  2004  AY8804  SK LÖDDE    25m   
134  Emma Martinsson  2004  AZ6204  SK LÖDDE    25m   
               
               

 
Heat 2 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
133  Agnes Ljungberg  2004  AS8204  SK LÖDDE    25m   
209  Matilda Schmidt  2002  AO4402  SK TRITON    25m  3:24.78 
223  Elin Kronkvist  2004  AG6204  ÄNGELHOLM    25m  3:18.51 
218  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  3:19.74 
67  Anna Twedberg  2003  AR4203  SS IDEN    50m  3:41.69 
               

 
Heat 3 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
232  Ella Persson  2003  AX2403  HÖGANÄS SS    25m  3:13.86 
127  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    25m  3:13.51 
219  Ebba Hellzén  2003  AE3603  ÄNGELHOLM    25m  3:12.26 
211  Julia Stenström  2002  AO5402  SK TRITON    25m  3:12.33 
125  Milla Andersson  2003  AX4203  SK LÖDDE    25m  3:13.63 
226  Ella Persson  2004  AJ2604  ÄNGELHOLM    25m  3:17.38 

 
Heat 4 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
207  Malin Pålsson  2002  AO6402  SK TRITON    25m  3:09.17 
36  Anna Elming  2002  AX8602  HÖGANÄS SS    25m  3:06.85 
58  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  3:05.29 
121  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  3:06.44 
49  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m  3:06.91 
224  Frida Pekberg  2004  AG0404  ÄNGELHOLM    25m  3:12.05 

 
Heat 5 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  3:01.42 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m  3:00.95 
161  Elvira Lundqvist  2000  BH2600  SK RAN    25m  2:59.02 
80  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    25m  3:00.35 
191  Felicia Jartelius  2001  AS6601  SK TRITON    25m  3:01.17 
178  Michaela Ruzic  2003  AG8203  S 71    25m  3:02.78 

 
Heat 6 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Amanda Lindahl Andersson  2002  BC9202  ESLÖVS SS    25m  2:57.68 
112  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m  2:57.20 
116  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  2:56.23 
202  Wilma Ohlsson  2000  AC6800  SK TRITON    25m  2:56.39 
201  Nina Nolén  2002  AY1402  SK TRITON    25m  2:57.44 
122  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  2:58.52 

 
Heat 7 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  2:55.27 
66  Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    25m  2:55.10 
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  2:52.35 
194  Felicia Lejox  2002  AB0402  SK TRITON    25m  2:54.12 
208  Antonia Sandblom  2003  AG4603  SK TRITON    25m  2:55.10 
183  Siri Bokander  2003  BF8403  SK TRITON    25m  2:55.62 

 
Heat 8 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
148  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    25m  2:50.99 
184  Amalia Degler  2001  AG2601  SK TRITON    25m  2:50.66 
60  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  2:49.78 
89  Linnéa Högberg  1999  BI5899  KSLS    25m  2:50.17 
75  Vilma Rudolf  2002  AW1202  KK KARPEN    25m  2:50.81 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  2:51.30 

 
Heat 9 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
182  Karin Björkman  2001  AD9401  SK TRITON    25m  2:47.90 
195  Thea Lindström  2000  AF9600  SK TRITON    25m  2:46.99 
177  Anna-Luisa Permarker  2002  AH1402  S 71    25m  2:45.02 
33  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  2:45.19 
144  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m  2:47.31 
170  Fanny Lindfors  2002  AV6202  S 71    25m  2:48.74 

 
Heat 10 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
120  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  2:43.57 
157  Mathilda Herlin  2001  AK9201  SK RAN    25m  2:43.00 
213  Gabriella Wivsätter  2003  AE4603  SK TRITON    25m  2:42.48 
71  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    25m  2:42.98 
59  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  2:43.27 
136  Saga Miderbäck  2000  AR9400  SK LÖDDE    25m  2:44.17 

 
Heat 11 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
94  Amanda Modig  1999  AJ5499  KSLS    25m  2:41.52 
117  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  2:39.53 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  2:37.68 
163  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    25m  2:38.08 
41  Thelma Jöhncke  1999  AN5699  HÖGANÄS SS    25m  2:39.96 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  2:41.70 

 
Heat 12 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  2:35.81 
190  Madeleine Grönberg  1999  AH3699  SK TRITON    25m  2:31.16 
108  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  2:29.10 
64  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    25m  2:30.88 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  2:34.49 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  2:36.80 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  30 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  14:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner