2021-07-30   21:50:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 800m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
16 - 18 r 
185  Ericsson Rasmus  1998  SK TRITON  AB4198  25 m  8:55.31   
200  Noln Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  9:08.51   
210  Skarin Oskar  1999  SK TRITON  AD0999  25 m  9:15.59   
115  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  9:40.09   
142  Ranevi Tobias  1999  SK LDDE  AK7999  25 m  9:47.63   
130  Hangrd Roy  1999  SK LDDE  AH0999  25 m  9:58.10   
205  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  10:42.04   
192  Kvist Samuel  2000  SK TRITON  AB0700  25 m  10:58.01   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  11:33.66   
15 r 
16  Andrn Axel  2001  ESLVS SS  AD6301  25 m  9:31.90   
14  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  9:49.26   
110  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  9:52.73   
123  Svrd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  11:00.11   
100  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m     
197  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m     
14 r 
27  Salbrink Filip  2002  ESLVS SS  AH6502  25 m  9:52.02   
189  Grandin Thor  2002  SK TRITON  AG4502  25 m  10:32.94   
199  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  10:40.14   
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  11:23.13   
139  Paulsson Isak  2002  SK LDDE  AG1502  25 m  12:29.70   
129  Hangrd Ian  2002  SK LDDE  AB5302  25 m  12:30.99   
101  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m     
103  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m     
225  Pekberg Leo  2002  NGELHOLM  AF7902  25 m     
13 r och yngre 
Mller Vincent  2003  SS DELFIN  AB2103  25 m  11:18.47   
95  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  11:18.72   
28  Saurow Ludwig  2004  ESLVS SS  AC9704  25 m  12:08.68   
135  Miderbck Lukas  2003  SK LDDE  AC5903  25 m  12:22.90   
11  Nilsson Douglas  2003  SS DELFIN  AB3103  25 m     
85  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m     
198  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  29 januari 2016 
Licensierad till: Eslvs Simsllskap  Utskriftstid  20:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner