Program for UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
16 - 18 r |
1 | 6 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 25 m | ||
2 | 130 | Hangrd Roy | 1999 | SK LDDE | AH0999 | 25 m | 4:34.44 | |
3 | 192 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 4:33.03 | |
4 | 132 | Larsson Elliot | 2000 | SK LDDE | AF3300 | 25 m | 5:03.42 | |
5 | 115 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 4:42.77 | |
6 | 200 | Noln Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 4:19.10 | |
7 | 205 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | ||
8 | 142 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LDDE | AK7999 | 25 m | 4:44.17 | |
9 | 210 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 4:17.00 |
15 r |
1 | 16 | Andrn Axel | 2001 | ESLVS SS | AD6301 | 25 m | 4:41.32 | |
2 | 126 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LDDE | AC9901 | 25 m | 4:41.03 | |
3 | 109 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 5:21.32 | |
4 | 110 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 4:49.48 | |
5 | 21 | Jnsson Anton | 2001 | ESLVS SS | AL4501 | 25 m | 4:59.27 | |
6 | 197 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 5:27.54 | |
7 | 100 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 25 m | ||
8 | 14 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 4:43.19 | |
9 | 123 | Svrd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 5:23.94 |
14 r |
1 | 5 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 4:48.56 | |
2 | 189 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 4:51.49 | |
3 | 129 | Hangrd Ian | 2002 | SK LDDE | AB5302 | 25 m | 4:39.86 | |
4 | 199 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 5:08.74 | |
5 | 225 | Pekberg Leo | 2002 | NGELHOLM | AF7902 | 25 m | 5:29.19 | |
6 | 101 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 5:16.23 | |
7 | 27 | Salbrink Filip | 2002 | ESLVS SS | AH6502 | 25 m | 4:26.95 | |
8 | 31 | Thelin Axel | 2002 | ESLVS SS | AW4902 | 25 m | ||
9 | 146 | Wergeland Nils | 2002 | SK LDDE | AE4902 | 25 m | 4:54.17 |
13 r och yngre |
1 | 181 | af Klinteberg Filip | 2003 | SK TRITON | AE3103 | 25 m | 7:18.43 | |
2 | 172 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 5:31.94 | |
3 | 135 | Miderbck Lukas | 2003 | SK LDDE | AC5903 | 25 m | 4:58.70 | |
4 | 24 | Milkov Toni | 2004 | ESLVS SS | AK6304 | 25 m | ||
5 | 95 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 5:31.84 | |
6 | 9 | Mller Vincent | 2003 | SS DELFIN | AB2103 | 25 m | 5:24.19 | |
7 | 11 | Nilsson Douglas | 2003 | SS DELFIN | AB3103 | 25 m | 5:46.45 | |
8 | 203 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | ||
9 | 119 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 5:57.64 | |
10 | 28 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLVS SS | AC9704 | 25 m | 5:45.79 | |
11 | 29 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLVS SS | AG0304 | 50 m | 6:07.61 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 30 januari 2016 |
Licensierad till: Eslvs Simsllskap | Utskriftstid | 17:40 |