2020-05-31   21:55:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09:00

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  UGP1- ebocup    Utskriftsdatum  29 januari 2016   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  20:02   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 1, 100m Frisim Damer  Finaler (14) 
Heat 1 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
15  Ella Andersson  2006  AH8406  ESLÖVS SS    25m  1:48.84 
18  Isabelle Blücher  2003  BS3803  ESLÖVS SS    25m  1:46.16 
23  Maja Lindahl-Andersson  2005  AP4805  ESLÖVS SS    50m  1:48.57 
               
               

 
Heat 2 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
54  Elina Pålsson  2002  BN9202  HÖÖRS SS    25m  1:29.48 
209  Matilda Schmidt  2002  AO4402  SK TRITON    25m  1:22.86 
137  Victoria Olsson  2002  BP5402  SK LÖDDE    25m  1:24.45 
179  Veronika Ruzic  2006  AH1606  S 71    25m  1:33.84 
               

 
Heat 3 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
211  Julia Stenström  2002  AO5402  SK TRITON    25m  1:19.73 
35  Arianna Bardelli  2002  BQ8602  HÖGANÄS SS    25m  1:18.77 
218  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  1:18.57 
226  Ella Persson  2004  AJ2604  ÄNGELHOLM    25m  1:18.68 
224  Frida Pekberg  2004  AG0404  ÄNGELHOLM    25m  1:19.67 
223  Elin Kronkvist  2004  AG6204  ÄNGELHOLM    25m  1:20.55 

 
Heat 4 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
214  Emmie Andersson  2003  AR1403  ÄNGELHOLM    25m  1:17.18 
88  Maja Fling  2001  BF9601  KSLS    25m  1:15.58 
212  Emilia Stålhammar  2001  BD7601  SK TRITON    25m  1:15.31 
13  Alexandra Petersen  2003  AC1803  SS DELFIN    25m  1:15.41 
90  Frida Jarl Halvarsson  2003  AW9603  KSLS    25m  1:15.99 
36  Anna Elming  2002  AX8602  HÖGANÄS SS    25m  1:17.35 

 
Heat 5 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  1:14.29 
121  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  1:13.63 
49  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m  1:13.07 
174  Wilma Nilsson  2004  AB0804  S 71    25m  1:13.24 
58  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  1:13.72 
219  Ebba Hellzén  2003  AE3603  ÄNGELHOLM    25m  1:14.81 

 
Heat 6 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
178  Michaela Ruzic  2003  AG8203  S 71    25m  1:12.54 
107  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  1:11.67 
191  Felicia Jartelius  2001  AS6601  SK TRITON    25m  1:11.03 
207  Malin Pålsson  2002  AO6402  SK TRITON    25m  1:11.23 
122  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  1:11.92 
233  Agnes Delen Abrahamsson  2002  AQ3602  KK KARPEN    25m  1:12.68 

 
Heat 7 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
232  Ella Persson  2003  AX2403  HÖGANÄS SS    25m  1:10.96 
91  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m  1:10.22 
Tilda Joelsson  2002  AM4602  SS DELFIN    25m  1:09.81 
12  Jennifer Nilsson  2003  AC3803  SS DELFIN    25m  1:10.15 
66  Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    25m  1:10.47 
149  Amanda Önnestam  2001  AM2401  SK LÖDDE    25m  1:11.02 

 
Heat 8 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Amanda Lindahl Andersson  2002  BC9202  ESLÖVS SS    25m  1:09.60 
71  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    25m  1:09.33 
112  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m  1:08.82 
222  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  1:09.26 
111  Katja Haglund  2003  BW9203  LANDSKRONA    25m  1:09.51 
208  Antonia Sandblom  2003  AG4603  SK TRITON    25m  1:09.69 

 
Heat 9 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
127  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    25m  1:08.56 
148  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    25m  1:08.25 
80  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    25m  1:07.88 
183  Siri Bokander  2003  BF8403  SK TRITON    25m  1:08.17 
75  Vilma Rudolf  2002  AW1202  KK KARPEN    25m  1:08.33 
201  Nina Nolén  2002  AY1402  SK TRITON    25m  1:08.78 

 
Heat 10 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Wilma Ohlsson  2000  AC6800  SK TRITON    25m  1:07.40 
60  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  1:07.06 
170  Fanny Lindfors  2002  AV6202  S 71    25m  1:06.75 
47  Heidi Winberg  1999  AW4899  HÖGANÄS SS    25m  1:07.02 
182  Karin Björkman  2001  AD9401  SK TRITON    25m  1:07.18 
184  Amalia Degler  2001  AG2601  SK TRITON    25m  1:07.65 

 
Heat 11 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
42  Moa Liljeqvist  2001  BH2401  HÖGANÄS SS    25m  1:06.52 
10  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  1:06.09 
213  Gabriella Wivsätter  2003  AE4603  SK TRITON    25m  1:05.67 
93  Thilde Lantz  2001  AX6201  KSLS    25m  1:06.07 
77  Alice Bengtsson  2000  AM0200  KLIPPAN    25m  1:06.30 
173  Tova Nilsson  2002  AC0202  S 71    25m  1:06.54 

 
Heat 12 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
177  Anna-Luisa Permarker  2002  AH1402  S 71    25m  1:04.85 
46  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  1:04.44 
195  Thea Lindström  2000  AF9600  SK TRITON    25m  1:03.81 
59  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  1:04.33 
25  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  1:04.80 
231  Kajsa Norell Dahlqvist  2001  AV2401  HÖGANÄS SS    25m  1:04.90 

 
Heat 13 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
41  Thelma Jöhncke  1999  AN5699  HÖGANÄS SS    25m  1:03.48 
94  Amanda Modig  1999  AJ5499  KSLS    25m  1:02.63 
141  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  1:02.21 
64  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    25m  1:02.32 
89  Linnéa Högberg  1999  BI5899  KSLS    25m  1:03.37 
194  Felicia Lejox  2002  AB0402  SK TRITON    25m  1:03.78 

 
Heat 14 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
140  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    25m  1:02.13 
78  Gabriella Henriksson  2000  AS8400  KLIPPAN    25m  1:01.43 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  59.49 
113  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  1:01.11 
108  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  1:01.96 
117  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  1:02.19 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  29 januari 2016 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner