2019-12-12   23:31:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXX Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:07   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 2, M, P-16 100m vu  Loppukilpailut (8) 
Sponsori: TKA Kuljetus 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Aaro Puutio  2003  03A834  ÅSK    25m  1:27.04  1:29.04   
Daniel Pavlov  2003  03A707  AUi    25m  1:20.90  1:22.90   
Olli Erkkilä  2003  03A857  AUi    25m  1:24.71  1:26.71   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Eetu Mikkonen  2003  03A194  AUi    25m  1:17.94  1:19.94   
Ville Kuusimäki  2002  02A004  PUS    25m  1:14.85  1:16.85   
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    25m  1:14.13  1:16.13   
Davi-Esra Pesonen  2002  02B125  SalU    25m  1:14.77  1:16.77   
Lauri Anttila  2002  02A024  PUS    25m  1:15.99  1:17.99   
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m  1:20.73  1:22.73   
                 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  1:11.09  1:13.09   
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  1:10.37  1:12.37   
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    50m  1:10.49  1:10.49   
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  1:06.69  1:08.69   
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  TaTU    25m  1:08.35  1:10.35   
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  1:09.49  1:11.49   
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    25m  1:10.52  1:12.52   
Frans Meltovaara  2000  00A771  ÅSK    50m  1:13.70  1:13.70   

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    25m  1:05.62  1:07.62   
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  1:05.30  1:07.30   
Sami Kukkonen  2000  00A765  TaTU    25m  1:05.14  1:07.14   
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    25m  1:03.46  1:05.46   
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  1:04.46  1:06.46   
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  1:05.24  1:07.24   
Miska Ekström  2000  00A916  Octopus    25m  1:05.60  1:07.60   
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    25m  1:05.74  1:07.74   

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Iiro Kuusela  2001  01A689  TaTU    25m  1:02.48  1:04.48   
Elias Laine  2002  02A521  RaisU    25m  1:01.89  1:03.89   
Oskar Mäkelä  1998  98B074  Octopus    25m  1:00.76  1:02.76   
Joona Lehtonen  2001  01A223  TaTU    25m  1:00.44  1:02.44   
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  1:00.60  1:02.60   
Hugo Enroth  2001  01A477  ÅSK    50m  1:02.91  1:02.91   
Roope Koski  1999  99A249  Octopus    25m  1:02.45  1:04.45   
Joona Syrjäkoski  2000  00A478  TaTU    25m  1:03.12  1:05.12   

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Olli Malmberg  2001  01A368  Octopus    25m  59.69  1:01.69   
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    25m  59.32  1:01.32   
Lauri Törmä  2000  00A153  PUS    50m  59.54  59.54   
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    25m  56.74  58.74   
Eetu Närhi  1998  98A620  Octopus    25m  57.51  59.51   
Rami Rissanen  1999  99A292  PUS    50m  1:00.13  1:00.13   
Oskari Rantamäki  2001  01A497  Octopus    25m  59.44  1:01.44   
Tino Vehkalahti  2001  01A439  TaTU    25m  1:00.28  1:02.28   

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elias Kuusisto  1999  99A373  AUi    50m  56.84  56.84   
Jakob Nordman  1996  96A934  ÅSK    50m  56.14  56.14   
Henri Hellström  1997  97A430  RaisU    50m  55.56  55.56   
Waltteri Rintala  1998  98A699  RaisU    25m  52.82  54.82   
Reko Patinen  1998  98A336  NumKis    25m  53.47  55.47   
Akseli Heino  1999  99A110  ÅSK    50m  55.64  55.64   
Kasper Jämsä  1997  97A109  LaUS    50m  56.24  56.24   
Oskari Hynynen  2001  01A113  SalU    25m  56.07  58.07   

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Johannes Lindroos  1996  96A797  RaisU    25m  52.24  54.24   
Casper Salminen  1998  98A111  RaisU    50m  53.80  53.80   
Otto Rannikko  1999  99A384  ÅSK    25m  51.33  53.33   
Matias Tyry  1993  93A763  TaTU    50m  52.52  52.52   
Tatu Peltonen  1989  89A035  TaTU    25m  51.11  53.11   
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    25m  51.64  53.64   
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    25m  51.95  53.95   
Kaj Smeds  1998  98A341  ÅSK    50m  54.27  54.27   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner