2019-12-06   12:51:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXX Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:07   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 4, M 50m pu  Loppukilpailut (4) 
Sponsori: Danske Bank 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Jimi Miromaa  1996  96B231  ÅSK    50m  49.69  49.69   
Petri Koli  1986  86A002  AUi    50m  38.75  38.75   
Otto Lindroos  2001  01B175  AUi    50m  46.97  46.97   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jere Nevalainen  2001  01A976  AUi    25m  35.18  36.18   
Jesper Lietzen  2002  02A171  AUi    25m  31.09  32.09   
Pyry Nurmilo  1999  99A266  TaTU    50m  30.37  30.37   
Elias Rantakokko  1998  98A484  ÅSK    50m  29.80  29.80   
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    50m  30.18  30.18   
Juuso Lepistö  1996  96A826  ÅSK    50m  30.70  30.70   
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  34.42  35.42   
                 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jan Rif  1998  98A868  TaTU    25m  28.45  29.45   
Santeri Mettälä  1999  99A913  TaTU    25m  27.87  28.87   
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    50m  28.57  28.57   
Kasper Jämsä  1997  97A109  LaUS    50m  27.52  27.52   
Joni Aaltonen  1999  99A380  ÅSK    50m  27.85  27.85   
Johannes Nokkala  1986  86A099  ÅSK    50m  28.72  28.72   
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  28.40  29.40   
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    50m  29.70  29.70   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Oskari Soini  1997  97A249  RaisU    50m  26.98  26.98   
Elias Lampinen  1997  97A527  NumKis    25m  25.49  26.49   
Miika Nuorinko  1996  96A507  NumKis    50m  25.91  25.91   
Ville Laine  1995  95B035  TaTU    50m  25.15  25.15   
Eemil Varho  1997  97A537  RaUS    50m  25.46  25.46   
Peik Lindberg  1999  99A134  ÅSK    50m  26.36  26.36   
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    50m  26.77  26.77   
Joel Rantala  1999  99A755  RaisU    50m  27.46  27.46   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner