2019-12-12   23:46:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

10_S
Laji 10, M, P-16 50m vu 
 
Sponsori: ProFashion Gant 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Laine Ville  1995  TaTU    50 m  23.82  23.82   
Peltonen Tatu  1989  TaTU    25 m  23.10  24.10   
Nordman Jakob  1996  ÅSK    50 m  24.50  24.50   
Rannikko Otto  1999  ÅSK    50 m  24.51  24.51   
Karuveha Mikael  1999  TaTU    50 m  24.52  24.52   
Aavasalo Eeli  1996  RaisU    25 m  23.54  24.54   
Suominen Wilhelm  1999  ÅSK    25 m  23.95  24.95   
Smeds Kaj  1998  ÅSK    50 m  25.01  25.01   
Lindberg Peik  1999  ÅSK    50 m  25.10  25.10   
10  Lindroos Johannes  1996  RaisU    25 m  24.19  25.19   
11  Heino Akseli  1999  ÅSK    50 m  25.25  25.25   
12  Aaltonen Joni  1999  ÅSK    50 m  25.45  25.45   
13  Hellström Henri  1997  RaisU    25 m  24.90  25.90   
14  Jämsä Kasper  1997  LaUS    25 m  25.31  26.31   
15  Ezzat Mohamed  2001  AUi    50 m  26.34  26.34   
16  Luhtanen Leevi  2000  PUS    25 m  25.90  26.90   
17  Hakkarainen Antti  2000  TaTU    25 m  25.95  26.95   
18  Kaasinen Santeri  1999  TaTU    50 m  27.00  27.00   
19  Rissanen Rami  1999  PUS    25 m  26.04  27.04   
20  Nurmilo Pyry  1999  TaTU    50 m  27.08  27.08   
21  Eerola Aapo  1999  TaTU    50 m  27.48  27.48   
22  Lepistö Juuso  1996  ÅSK    50 m  27.88  27.88   
23  Kokko Jaakko  1999  TaTU    50 m  27.95  27.95   
24  Rantakokko Elias  1998  ÅSK    50 m  28.09  28.09   
25  Nevalainen Jere  2001  AUi    50 m  28.53  28.53   
26  Forsel Marcus  2003  ÅSK    50 m  28.64  28.64   
27  Nyrhinen Eetu  2000  PUS    25 m  28.25  29.25   
28  Lietzen Jesper  2002  AUi    25 m  28.59  29.59   
29  Luukko Heikki  1988  ÅSK    25 m  28.71  29.71   
30  Elomaa Lauri  2000  ÅSK    25 m  28.98  29.98   
31  Ovaskainen Oskari  2000  PUS    25 m  29.11  30.11   
32  Ekström Miska  2000  Octopus    25 m  29.60  30.60   
33  Aaltonen Ville  2001  PUS    25 m  29.91  30.91   
34  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK    25 m  29.95  30.95   
35  Meltovaara Frans  2000  ÅSK    50 m  33.84  33.84   
36  Pesonen Davi-esra  2002  SalU    25 m  33.05  34.05   
37  Anttila Lauri  2002  PUS    25 m  33.58  34.58   
38  Mikkonen Eetu  2003  AUi    50 m  35.13  35.13   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner