Startliste for XXX Turku Super Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 16, M, P-16 100m pu |
Sponsori: Danske Bank |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 50 m | 56.75 | 56.75 | ||
2 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 50 m | 56.87 | 56.87 | ||
3 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 50 m | 57.18 | 57.18 | ||
4 | Grönblom Juho | 1998 | RaisU | 25 m | 56.18 | 58.18 | ||
5 | Salminen Casper | 1998 | RaisU | 50 m | 58.31 | 58.31 | ||
6 | Lampinen Elias | 1997 | NumKis | 25 m | 56.63 | 58.63 | ||
7 | Soini Oskari | 1997 | RaisU | 50 m | 58.81 | 58.81 | ||
8 | Nuorinko Miika | 1996 | NumKis | 50 m | 58.88 | 58.88 | ||
9 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 25 m | 58.02 | 1:00.02 | ||
10 | Virta Pietari | 1997 | TaTU | 50 m | 1:00.18 | 1:00.18 | ||
11 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 1:00.68 | 1:00.68 | ||
12 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:01.21 | 1:01.21 | ||
13 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:01.51 | 1:01.51 | ||
14 | Yritys Petja | 1993 | TaTU | 25 m | 59.98 | 1:01.98 | ||
15 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 25 m | 1:00.53 | 1:02.53 | ||
16 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 50 m | 1:03.44 | 1:03.44 | ||
17 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 50 m | 1:04.49 | 1:04.49 | ||
18 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:07.27 | 1:07.27 | ||
19 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:06.27 | 1:08.27 | ||
20 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:06.81 | 1:08.81 | ||
21 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:07.84 | 1:09.84 | ||
22 | Malmberg Olli | 2001 | Octopus | 25 m | 1:10.44 | 1:12.44 | ||
23 | Kuusela Iiro | 2001 | TaTU | 25 m | 1:10.60 | 1:12.60 | ||
24 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:11.71 | 1:13.71 | ||
25 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 25 m | 1:13.56 | 1:15.56 | ||
26 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 25 m | 1:15.35 | 1:17.35 | ||
27 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 25 m | 1:17.59 | 1:19.59 | ||
28 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 25 m | 1:17.70 | 1:19.70 | ||
29 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:23.11 | 1:25.11 | ||
30 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 50 m | 1:25.89 | 1:25.89 | ||
31 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 25 m | 1:23.92 | 1:25.92 | ||
32 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 30 tammikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |