2019-12-14   18:20:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, M, P-16 100m vu 
 
Sponsori: TKA Kuljetus 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Tyry Matias  1993  TaTU    50 m  52.52  52.52   
Peltonen Tatu  1989  TaTU    25 m  51.11  53.11   
Rannikko Otto  1999  ÅSK    25 m  51.33  53.33   
Suominen Wilhelm  1999  ÅSK    25 m  51.64  53.64   
Salminen Casper  1998  RaisU    50 m  53.80  53.80   
Martikainen Emil  1997  RaUS    25 m  51.95  53.95   
Lindroos Johannes  1996  RaisU    25 m  52.24  54.24   
Smeds Kaj  1998  ÅSK    50 m  54.27  54.27   
Rintala Waltteri  1998  RaisU    25 m  52.82  54.82   
10  Patinen Reko  1998  NumKis    25 m  53.47  55.47   
11  Hellström Henri  1997  RaisU    50 m  55.56  55.56   
12  Heino Akseli  1999  ÅSK    50 m  55.64  55.64   
13  Nordman Jakob  1996  ÅSK    50 m  56.14  56.14   
14  Jämsä Kasper  1997  LaUS    50 m  56.24  56.24   
15  Kuusisto Elias  1999  AUi    50 m  56.84  56.84   
16  Hynynen Oskari  2001  SalU    25 m  56.07  58.07   
17  Luhtanen Leevi  2000  PUS    25 m  56.74  58.74   
18  Närhi Eetu  1998  Octopus    25 m  57.51  59.51   
19  Törmä Lauri  2000  PUS    50 m  59.54  59.54   
20  Rissanen Rami  1999  PUS    50 m  1:00.13  1:00.13   
21  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU    25 m  59.32  1:01.32   
22  Rantamäki Oskari  2001  Octopus    25 m  59.44  1:01.44   
23  Malmberg Olli  2001  Octopus    25 m  59.69  1:01.69   
24  Vehkalahti Tino  2001  TaTU    25 m  1:00.28  1:02.28   
25  Lehtonen Joona  2001  TaTU    25 m  1:00.44  1:02.44   
26  Forsel Marcus  2003  ÅSK    25 m  1:00.60  1:02.60   
27  Mäkelä Oskar  1998  Octopus    25 m  1:00.76  1:02.76   
28  Enroth Hugo  2001  ÅSK    50 m  1:02.91  1:02.91   
29  Laine Elias  2002  RaisU    25 m  1:01.89  1:03.89   
30  Koski Roope  1999  Octopus    25 m  1:02.45  1:04.45   
31  Kuusela Iiro  2001  TaTU    25 m  1:02.48  1:04.48   
32  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU    25 m  1:03.12  1:05.12   
33  Kaila Aku  2003  RaisU    25 m  1:03.46  1:05.46   
34  Herpola Santeri  2003  ÅSK    25 m  1:04.46  1:06.46   
35  Kukkonen Sami  2000  TaTU    25 m  1:05.14  1:07.14   
36  Pankratov Petr  2002  TaTU    25 m  1:05.24  1:07.24   
37  Perkola Pirkka  2001  TaTU    25 m  1:05.30  1:07.30   
38  Ekström Miska  2000  Octopus    25 m  1:05.60  1:07.60   
39  Birkstedt Miska  2002  TaTU    25 m  1:05.62  1:07.62   
40  Aaltonen Ville  2001  PUS    25 m  1:05.74  1:07.74   
41  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK    25 m  1:06.69  1:08.69   
42  Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU    25 m  1:08.35  1:10.35   
43  Korpinen Leevi  2001  ÅSK    50 m  1:10.49  1:10.49   
44  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS    25 m  1:09.49  1:11.49   
45  Kankare Eemil  2003  AUi    25 m  1:10.37  1:12.37   
46  Juven Janne  2001  ÅSK    25 m  1:10.52  1:12.52   
47  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK    25 m  1:11.09  1:13.09   
48  Meltovaara Frans  2000  ÅSK    50 m  1:13.70  1:13.70   
49  Kunttila Tatu  2003  ÅSK    25 m  1:14.13  1:16.13   
50  Pesonen Davi-esra  2002  SalU    25 m  1:14.77  1:16.77   
51  Kuusimäki Ville  2002  PUS    25 m  1:14.85  1:16.85   
52  Anttila Lauri  2002  PUS    25 m  1:15.99  1:17.99   
53  Mikkonen Eetu  2003  AUi    25 m  1:17.94  1:19.94   
54  Laine Elias  2003  ÅSK    25 m  1:20.73  1:22.73   
55  Pavlov Daniel  2003  AUi    25 m  1:20.90  1:22.90   
56  Erkkilä Olli  2003  AUi    25 m  1:24.71  1:26.71   
57  Puutio Aaro  2003  ÅSK    25 m  1:27.04  1:29.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner