Program for XXX Turku Super Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 23, N 200m sku |
Sponsori: ProFashion Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 25 m | 2:14.17 | 2:19.17 | ||
2 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 2:18.47 | 2:23.47 | ||
3 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:19.71 | 2:24.71 | ||
4 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:21.16 | 2:26.16 | ||
5 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:24.64 | 2:29.64 | ||
6 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 2:25.80 | 2:30.80 | ||
7 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 50 m | 2:32.14 | 2:32.14 | ||
8 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 2:27.22 | 2:32.22 | ||
9 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 25 m | 2:27.40 | 2:32.40 | ||
10 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 25 m | 2:27.98 | 2:32.98 | ||
11 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 50 m | 2:33.96 | 2:33.96 | ||
12 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | 2:30.27 | 2:35.27 | ||
13 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 25 m | 2:30.36 | 2:35.36 | ||
14 | Alajääskö Ada | 1998 | TaTU | 50 m | 2:38.06 | 2:38.06 | ||
15 | Tynkkynen Emma-Lotta | 1999 | TaTU | 25 m | 2:33.16 | 2:38.16 | ||
16 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 2:37.04 | 2:42.04 | ||
17 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 2:38.04 | 2:43.04 | ||
18 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 50 m | 2:46.29 | 2:46.29 | ||
19 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 50 m | 2:46.92 | 2:46.92 | ||
20 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:48.53 | 2:48.53 | ||
21 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 25 m | 2:43.60 | 2:48.60 | ||
22 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 25 m | 2:44.16 | 2:49.16 | ||
23 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 25 m | 2:45.05 | 2:50.05 | ||
24 | Heine Emmi | 2002 | RaUS | 25 m | 2:51.35 | 2:56.35 | ||
25 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:51.41 | 2:56.41 | ||
26 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 25 m | 2:53.90 | 2:58.90 | ||
27 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:54.72 | 2:59.72 | ||
28 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:59.82 | 2:59.82 | ||
29 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 25 m | 2:56.67 | 3:01.67 | ||
30 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 50 m | 3:02.59 | 3:02.59 | ||
31 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 50 m | 3:04.01 | 3:04.01 | ||
32 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:00.06 | 3:05.06 | ||
33 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 3:02.39 | 3:07.39 | ||
34 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 25 m | 3:02.56 | 3:07.56 | ||
35 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 25 m | 3:03.31 | 3:08.31 | ||
36 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 25 m | 3:04.51 | 3:09.51 | ||
37 | Heikkilä Sini | 2003 | SalU | 25 m | 3:05.88 | 3:10.88 | ||
38 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 50 m | 3:17.38 | 3:17.38 | ||
39 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:13.30 | 3:18.30 | ||
40 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 50 m | 3:19.12 | 3:19.12 | ||
41 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 50 m | 3:20.58 | 3:20.58 | ||
42 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:16.86 | 3:21.86 | ||
43 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 25 m | 3:24.08 | 3:29.08 | ||
44 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | RaisU | 50 m | 3:34.66 | 3:34.66 | ||
45 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 30 tammikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |