2019-12-10   18:23:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, M 200m sku 
 
Sponsori: ProFashion Boomerang 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Jämsä Kasper  1997  LaUS    25 m  2:04.42  2:09.42   
Yritys Petja  1993  TaTU    25 m  2:06.56  2:11.56   
Luukko Heikki  1988  ÅSK    25 m  2:06.85  2:11.85   
Virta Pietari  1997  TaTU    25 m  2:08.19  2:13.19   
Suominen Wilhelm  1999  ÅSK    25 m  2:08.75  2:13.75   
Nuorinko Miika  1996  NumKis    50 m  2:15.92  2:15.92   
Eerola Juho  1995  TaTU    50 m  2:21.44  2:21.44   
Siipola Jaakko  1999  ÅSK    50 m  2:24.07  2:24.07   
Hakkarainen Antti  2000  TaTU    25 m  2:20.22  2:25.22   
10  Närhi Eetu  1998  Octopus    25 m  2:20.68  2:25.68   
11  Kokko Jaakko  1999  TaTU    25 m  2:21.48  2:26.48   
12  Lietzen Jesper  2002  AUi    25 m  2:21.79  2:26.79   
13  Törmä Lauri  2000  PUS    25 m  2:23.48  2:28.48   
14  Eerola Aapo  1999  TaTU    25 m  2:24.71  2:29.71   
15  Mettälä Santeri  1999  TaTU    25 m  2:25.96  2:30.96   
16  Luhtanen Leevi  2000  PUS    25 m  2:29.93  2:34.93   
17  Enroth Hugo  2001  ÅSK    25 m  2:31.76  2:36.76   
18  Lehtonen Joona  2001  TaTU    25 m  2:32.50  2:37.50   
19  Laine Elias  2002  RaisU    25 m  2:33.25  2:38.25   
20  Hanski Emil  1999  ÅSK    50 m  2:39.62  2:39.62   
21  Ovaskainen Oskari  2000  PUS    25 m  2:39.71  2:44.71   
22  Nyrhinen Eetu  2000  PUS    50 m  2:45.26  2:45.26   
23  Perkola Pirkka  2001  TaTU    25 m  2:40.81  2:45.81   
24  Kuusela Iiro  2001  TaTU    25 m  2:42.49  2:47.49   
25  Puikkonen Aapo  2001  TaTU    25 m  2:47.35  2:52.35   
26  Harju Mio  2002  TaTU    25 m  2:49.18  2:54.18   
27  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK    25 m  2:49.87  2:54.87   
28  Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU    25 m  2:51.59  2:56.59   
29  Korpinen Leevi  2001  ÅSK    50 m  2:58.71  2:58.71   
30  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS    25 m  2:55.63  3:00.63   
31  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK    25 m  2:56.75  3:01.75   
32  Kunttila Tatu  2003  ÅSK    25 m  3:09.72  3:14.72   
33  Koli Petri  1986  AUi    50 m  3:26.63  3:26.63   
34  Puutio Aaro  2003  ÅSK    50 m  3:48.51  3:48.51   
35  Lampinen Elias  1997  NumKis    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner