Startliste for Brøndby Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
07 februar 2016 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:22 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2015 |
|
|
|
|
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2 |
Tanja-Marie Mathies |
2004 |
0408AQ |
KVIK |
|
25m |
|
181 |
3 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
|
241 |
4 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Emma Kyndesen |
2006 |
0622AH |
HERLEV |
|
25m |
4:24.28 |
98 |
2 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
3:24.15 |
11 |
3 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
25m |
3:23.63 |
189 |
4 |
Signe Astrup Taul |
2004 |
0402AQ |
KVIK |
|
25m |
3:23.93 |
105 |
5 |
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
0634AF |
HERLEV |
|
25m |
4:05.26 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
Emma Kjærgaard |
2001 |
|
ORIENT |
|
25m |
3:10.13 |
161 |
2 |
Zofia Kulon |
2001 |
0132BC |
SØLLERØD |
|
25m |
3:00.20 |
286 |
3 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
2:52.60 |
278 |
4 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
2:55.85 |
20 |
5 |
Cathrine Østergaard Niels |
2004 |
0494AL |
GLADSAXE |
|
25m |
3:05.93 |
186 |
6 |
Signe Thornberg Bech |
2004 |
0406AK |
KVIK |
|
25m |
3:22.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Amalie Harplod Hansen |
2001 |
0104BC |
SØLLERØD |
|
25m |
2:50.44 |
143 |
2 |
Amanda Grønbæk Jensen |
2001 |
0102AX |
ORIENT |
|
25m |
2:46.56 |
182 |
3 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
2:42.60 |
285 |
4 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
2:46.13 |
301 |
5 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
50m |
2:46.64 |
184 |
6 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
2:51.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
331 |
1 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
25m |
2:40.43 |
209 |
2 |
Luna Fyller Jacobsen |
2003 |
0308AO |
KVIK |
|
25m |
2:39.01 |
243 |
3 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
25m |
2:31.90 |
201 |
4 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
25m |
2:38.50 |
147 |
5 |
Laura Lundbek Nüchel |
2002 |
|
ORIENT |
|
25m |
2:40.13 |
58 |
6 |
Caroline Bach Offendal |
2002 |
0258AS |
HELSINGE |
|
25m |
2:41.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
2:29.20 |
307 |
2 |
Sasia Lundhus |
2002 |
0216AO |
VEST |
|
25m |
2:27.01 |
256 |
3 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
2:25.85 |
43 |
4 |
Katrine S. Frederiksen |
2002 |
0278AC |
HELSINGE |
|
25m |
2:26.98 |
123 |
5 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:27.63 |
49 |
6 |
Emma Jensen |
2002 |
0266AR |
HELSINGE |
|
25m |
2:29.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
346 |
1 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
2:22.78 |
225 |
2 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
25m |
2:14.02 |
46 |
3 |
Emily Gantriis |
1999 |
9966AB |
HELSINGE |
|
25m |
2:01.91 |
210 |
4 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
25m |
2:08.46 |
200 |
5 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
25m |
2:21.33 |
204 |
6 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
25m |
2:25.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
07 februar 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:22 |
|