2020-05-29   13:33:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Student-SM i simning

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 15
Heatlista 
 
  Tävling  Student-SM 2016    Utskriftsdatum  16 april 2016   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  09:57   
  Arrangör  TKIF, SAI och SK Poseidon         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 april 2016         
 
 
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
36  Fanny Lund  1994  AR0894  HBSIF    25m   
Anna Öjstedt  1993    TIF    25m  38.00 
162  Isabell Hellström  1994  AF7894  UPPSALA    25m  38.00 
31  Josefine Hansson  1992  AL8292  TIF    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Ebba Hjälm  1994    CHALMERS    25m  36.00 
46  Elise Löfgren  1991  af1691  CHALMERS    25m  35.00 
148  Emma Anzén  1993    TIF    25m  35.00 
84  Ingrid Cerutti  1995  AW7295  TIF    25m  34.00 
146  Nicolina Ebers  1993  AN0493  VUGI    25m  34.40 
157  Miranda Bånnsgård  1992  AY3492  CHALMERS    25m  35.00 
134  Andrea Pavlic  1995  AL8695  CHALMERS    25m  35.00 
10  Elin Önnestam  1996  BO2896  TIF    25m  38.00 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
155  Ebba Eiroff  1995    TIF    25m  33.59 
191  Hedvig Lestander  1988  BC4888  IKSU    25m  33.15 
57  Frida Jerrå  1993    LIN UAIFSS    25m  33.00 
135  Jessica Anderberg  1992    TIF    25m  33.00 
66  Anna Arnwald  1994    TIF    25m  33.00 
190  Josefin Wede  1987  AI1287  IKSU    25m  33.03 
152  Saga Stille  1996  AQ5896  CHALMERS    25m  33.50 
12  Felicia Nilsson  1995  BK3295  TIF    25m  34.00 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Linnea Fridman  1995  BH6895  LIN UAIFSS    25m  32.50 
193  Towa Swärd  1987    IKSU    25m  32.26 
Linnea Almqvist  1991  BS1891  TIF    25m  32.00 
16  Annie Myrlander  1995  AB5295  LIN UAIFSS    25m  32.00 
67  Sandra Engberg  1995  AH9695  TIF    25m  32.00 
119  Lina Colvås  1992  AK1492  TIF    25m  32.15 
15  Johanna Hultberg  1993  AN6893  LIN UAIFSS    25m  32.50 
38  Josefin Eriksson  1992    LIN UAIFSS    25m  32.70 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
126  Helén Lange  1996  AN1296  HSIF    25m  31.50 
71  Ulrika Holm  1996    CHALMERS    25m  31.16 
42  Jessica Billquist  1996  av1496  ELSA    25m  30.00 
55  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  CHALMERS    25m  28.43 
188  Frida Nilsson  1992  BL6292  IKSU    25m  28.85 
103  Christin Heina  1996  BA0296  CHALMERS    25m  30.56 
153  Amanda Rutqvist  1991  BC8291  CHALMERS    25m  31.45 
24  Elin Berggren  1996  AG5296  LIN UAIFSS    25m  32.00 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  16 april 2016 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  09:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner