2022-06-30   08:32:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1, Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
725  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  59.54   
741  Ossmyr Josefin  1999  TYRES SS  AS0299  25 m  59.63  EFT 
726  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  59.81   
576  Andersson Tova  2001  VSBY SS  AH8201  25 m  59.86   
346  Lnnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:00.47   
615  Sparrman Kajsa  1999  VSBY SS  AH4299  25 m  1:00.55   
607  Peng Elin  2003  VSBY SS  AJ7603  25 m  1:00.75   
516  Jerresand Cornelia  2000  TBY SIM  AG6800  25 m  1:00.83   
598  Melin Romstad Hanne  1999  VSBY SS  AK2499  25 m  1:01.25   
10  502  Banestig Ellen  2002  TBY SIM  BT1802  25 m  1:01.86   
11  351  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  1:01.98   
12  491  Olsson Sara  1999  TYRES SS  AR6899  25 m  1:02.08   
13  365  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  50 m  1:02.49   
14  521  Lennerthson Sofia  1999  TBY SIM  BE4899  25 m  1:02.55   
15  555  Reuterskild Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  1:02.61   
16  542  Thorn Karin  1999  TBY SIM  BI4499  25 m  1:02.95   
17  356  Skarin Saga  2000  SKK  AP3400  25 m  1:03.01   
18  519  Kruthammar Fanny  1999  TBY SIM  BB5299  25 m  1:03.33   
19  354  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:03.66   
20  484  Alm Josefin  2001  TYRES SS  AJ8201  25 m  1:03.78   
21  715  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:03.82   
22  335  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:03.84   
23  606  Peacock Louise  2001  VSBY SS  AL3601  25 m  1:03.84   
24  575  Andersson Ebba  2001  VSBY SS  AL2601  25 m  1:03.88   
25  624  Vespertini Lucrezia  2002  VSBY SS  AX3602  25 m  1:03.91   
26  515  Jensen Alexandra  2001  TBY SIM  BG6801  50 m  1:04.10   
27  593  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  1:04.28   
28  530  Persson Johanna  2001  TBY SIM  AY6601  25 m  1:04.45   
29  523  Loid Sigrid  1999  TBY SIM  AF0499  25 m  1:04.46   
30  350  Nordstrm Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:04.49   
31  525  Malm Smilla  2003  TBY SIM  AQ4203  25 m  1:04.59   
32  487  Hultberg Pernilla  1999  TYRES SS  AU8499  25 m  1:04.77   
33  733  Rekola-Weckstrm Tilda  2000  KERSBERGA  AI6400  25 m  1:05.00   
34  333  Eklf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  1:05.15   
35  550  Brandt Helena  1999  DANDERYD  AU8699  25 m  1:05.18   
36  456  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:05.36   
37  529  Nu Frida  2001  TBY SIM  AC2801  25 m  1:05.45   
38  514  Isacson Kristina  2001  TBY SIM  BH5601  25 m  1:05.46   
39  540  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  1:05.63   
40  520  Ladis Anna  2001  TBY SIM  BH7801  25 m  1:06.32   
41  506  Brjesson Embla  2002  TBY SIM  AZ1802  25 m  1:06.60   
42  535  Sangfelt Malin  2001  TBY SIM  AC3801  25 m  1:06.62   
43  621  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  1:06.62   
44  317  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  1:06.71   
45  511  Franks Julia  2000  TBY SIM  AR5400  25 m  1:06.72   
46  496  Wenell Petronella  2001  TYRES SS  AZ3401  25 m  1:06.81   
47  288  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  1:06.89   
48  291  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  1:06.91   
49  533  Rydbeck Nordn Esther  2001  TBY SIM  BN8801  25 m  1:06.92   
50  485  Back Sofie  1999  TYRES SS  AU0699  25 m  1:07.12   
51  592  Lindeblad Lo  2000  VSBY SS  AN5300  25 m  1:07.33   
52  452  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  1:07.44   
53  703  Sandstrm Rebecca  2003  LIDING SK  AS4803  25 m  1:07.74   
54  735  Wallin Emma  1999  KERSBERGA  BH7899  25 m  1:07.77   
55  513  Hedlund Smilla  2001  TBY SIM  BH5801  25 m  1:07.94   
56  280  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  1:07.95   
57  538  Skld Gunnel  2000  TBY SIM  BB9600  25 m  1:07.98   
58  332  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m  1:08.02   
59  581  Bjrkn Julia  2001  VSBY SS  AL1601  50 m  1:08.07   
60  458  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:08.08   
61  340  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  1:08.11   
62  449  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  1:08.17   
63  453  Fogelsj Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:08.24   
64  579  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m  1:08.42   
65  466  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  1:08.44   
66  493  Skld Vera  2001  TYRES SS  AT2401  25 m  1:08.46   
67  528  Nylund Viktoria  2001  TBY SIM  BD1801  25 m  1:08.68   
68  518  Kjeldsen Tilda  2001  TBY SIM  BK6401  25 m  1:08.85   
69  690  Berglund Daniella  2002  LIDING SK  BB8402  25 m  1:08.97   
70  609  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  1:09.01   
71  363  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:09.26   
72  574  Albertsson Astrid  2000  VSBY SS  AF5400  25 m  1:09.31   
73  358  Starrost Elma  2002  SKK  AN4202  25 m  1:09.34   
74  536  Schubert Lisa  2001  TBY SIM  BA6601  25 m  1:09.51   
75  732  Hgstrm Emelie  1999  KERSBERGA  AR5299  25 m  1:09.68   
76  361  Thome Agnes  2000  SKK  BF1200  25 m  1:09.89   
77  277  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  1:09.98   
78  608  Pettersson Tove  2004  VSBY SS  AF0204  25 m  1:10.02   
79  708  Torell Josefine  2002  LIDING SK  BD0402  25 m  1:10.23   
80  720  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:10.53   
81  714  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:10.54   
82  723  Norn Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:10.64   
83  321  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  1:10.68   
84  728  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:10.71   
85  307  Khler Hjrdis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  1:10.75   
86  588  Hbinette Vanessa  2001  VSBY SS  AY1201  25 m  1:10.82   
87  457  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:10.84   
88  582  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m  1:10.95   
89  601  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  25 m  1:11.08   
90  472  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  1:11.15   
91  469  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:11.41   
92  494  Strhle Emma  2002  TYRES SS  AI4802  25 m  1:11.44   
93  730  Gustafsson Saga  1999  KERSBERGA  BH8899  25 m  1:11.56   
94  499  Alin Stella  2002  TBY SIM  BC1802  25 m  1:12.09   
95  369  sbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:12.15   
96  595  Lindstrm Emelie  2003  VSBY SS  AJ7403  25 m  1:12.76   
97  729  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  1:13.03   
98  700  Liljeberg Lykke  2002  LIDING SK  BV5602  25 m  1:13.27   
99  543  Wernros Olofsson Julia  2002  TBY SIM  AQ4802  25 m  1:13.28   
100  709  Viberg Cecilia  2003  LIDING SK  AU1603  25 m  1:13.28   
101  548  Berglund Malin  2002  DANDERYD  BC8602  25 m  1:13.31   
102  475  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:13.33   
103  585  Frisk Garcia Anna  2002  VSBY SS  AH6202  25 m  1:13.59   
104  326  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  1:14.21   
105  618  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m  1:14.40   
106  727  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:14.87   
107  541  Tavemark Maria  2001  TBY SIM  BA9601  25 m  1:14.97   
108  619  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  25 m  1:14.99   
109  706  Tavakoli Chloe  2001  LIDING SK  BL3801  25 m  1:15.39   
110  539  Skld Maja  2002  TBY SIM  AP1602  25 m  1:15.64   
111  717  Hglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:15.66   
112  554  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:15.68   
113  451  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:15.79   
114  719  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  1:16.31   
115  460  Jonsson Thea  1999  SPIF SF  BQ7699  25 m  1:16.41   
116  464  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m  1:16.78   
117  722  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  1:17.76   
118  584  Fantenberg Lovisa  2004  VSBY SS  AS3604  25 m  1:18.30   
119  701  Lundgren Julia  2002  LIDING SK  BB1602  50 m  1:18.58   
120  625  Wissinger Michelle  2004  VSBY SS  BN3604  25 m  1:18.69   
121  596  Lu Emma  2002  VSBY SS  BE2402  50 m  1:18.73   
122  450  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:19.14   
123  626  kerman Hanna  2004  VSBY SS  AJ0204  25 m  1:19.26   
124  549  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m  1:20.12   
125  687  Andersson Amanda  2003  LIDING SK  AS6603  25 m  1:20.68   
126  740  Gunnarsson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m  1:21.23  EFT 
127  578  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m  1:21.24   
128  477  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  1:21.38   
129  292  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:21.83   
130  600  Mudyna Jessika  2004  VSBY SS  AI7804  25 m  1:21.99   
131  302  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  1:22.47   
132  558  Tunell Jenny  2003  DANDERYD  BK2603  25 m  1:23.32   
133  622  Velin Rebecca  2004  VSBY SS  AJ1204  25 m  1:23.99   
134  605  Ovuka Agnes  2001  VSBY SS  BT3201  25 m  1:24.48   
135  602  Nygrd Emma  2004  VSBY SS  AI8804  25 m  1:24.66   
136  689  Berglund Andrea  2004  LIDING SK  AG9804  25 m  1:24.92   
137  721  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  1:24.92   
138  274  Rosengart Rebecka  2001  HELLAS SK  AJ2601  25 m  1:25.00   
139  547  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:26.58   
140  699  Liljeberg Beata  2003  LIDING SK  BV1803  25 m  1:26.62   
141  616  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  1:26.72   
142  553  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:28.38   
143  697  Glifberg Elin  2004  LIDING SK  AW4804  25 m  1:28.49   
144  738  Silberstein-Kantor Michelle  2001  HELLAS SK  af1200  25 m  1:28.82   
145  691  Carlberg Hanna  2003  LIDING SK  BF1803  25 m  1:29.60   
146  611  Safaei Anna  2004  VSBY SS  AS8804  25 m  1:32.57   
147  270  Ekroth Sandra  1999  HELLAS SK  BS5699  25 m  1:33.17   
148  694  Engstrm Eleonora  2004  LIDING SK  AR9404  25 m  1:33.87   
149  718  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  1:35.92   
150  692  Dombos Alice  2004  LIDING SK  BI7804  25 m  1:36.95   
151  269  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m     
152  481  Vang-Jensen Caroline  2003  SPIF SF  BV0803  25 m     
153  552  Ingels Tilde  2002  DANDERYD  BW1602  25 m     
154  707  Torell Johanna  2005  LIDING SK  AD9205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
2_S
Gren 2, 800m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
551  Hambraeus Joel  1998  DANDERYD  AL8198  25 m  8:44.10   
534  Sandberg Anton  1999  TBY SIM  AR0199  25 m  8:51.47   
318  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  8:52.32   
328  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  9:01.03   
512  Halldn Victor  2000  TBY SIM  AP7300  25 m  9:14.77   
599  Melinder Martin  2001  VSBY SS  AG1301  25 m  9:17.11   
337  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  9:28.49   
364  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  9:30.90   
531  Pllnen Andres  2001  TBY SIM  AM5901  25 m  9:40.82   
10  339  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  9:42.94   
11  294  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  9:43.35   
12  497  Ahlqvist Erik  2001  TBY SIM  AT7501  25 m  9:51.86   
13  510  Forsberg Anton  2001  TBY SIM  AM4901  25 m  9:54.06   
14  301  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  9:56.16   
15  532  Roosmark Lukas  2002  TBY SIM  AI1702  25 m  9:57.84   
16  299  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  10:00.00  EFT 
17  313  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  10:04.61   
18  362  Thrn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  10:07.89   
19  304  Klingeryd Jalamo Victor  2000  SK NEPTUN  AT4500  25 m  10:10.50   
20  305  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  10:30.00   
21  315  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  10:31.71   
22  545  Arvidsson Oskar  2002  DANDERYD  AN5902  25 m  11:23.41   
23  357  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m  11:37.60   
24  345  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m     
25  355  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m     
26  522  Lingham Karl  2002  TBY SIM  AM0502  25 m     
27  524  Lrinc Wilhelm  2000  TBY SIM  AU7900  25 m     
28  587  Hansson Eric  2002  VSBY SS  AD0302  25 m     
29  591  Lern William  2002  VSBY SS  AF4102  25 m     
30  737  stervall Thomas  2000  KERSBERGA  AD3100  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
3_S
Gren 3, 200m Fjrilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
289  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:25.88   
354  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  2:29.16   
615  Sparrman Kajsa  1999  VSBY SS  AH4299  25 m  2:32.10   
350  Nordstrm Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  2:33.89   
279  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  50 m  2:40.01   
523  Loid Sigrid  1999  TBY SIM  AF0499  25 m  2:40.01   
325  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  2:41.09   
333  Eklf Klara  2002  SKK  AH2202  50 m  2:41.42   
575  Andersson Ebba  2001  VSBY SS  AL2601  25 m  2:41.44   
10  346  Lnnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:42.77   
11  303  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:43.52   
12  540  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  2:44.72   
13  556  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  2:44.80   
14  280  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  2:48.93   
15  288  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:55.52   
16  515  Jensen Alexandra  2001  TBY SIM  BG6801  25 m  2:55.97   
17  574  Albertsson Astrid  2000  VSBY SS  AF5400  25 m  3:00.86   
18  592  Lindeblad Lo  2000  VSBY SS  AN5300  25 m  3:01.74   
19  731  Hggblad Ylwali  2000  KERSBERGA  AB2600  25 m  3:03.63   
20  538  Skld Gunnel  2000  TBY SIM  BB9600  25 m  3:05.24   
21  601  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  25 m  3:06.98   
22  343  Krvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  3:24.07   
23  334  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  3:25.73   
24  326  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  3:31.46   
25  595  Lindstrm Emelie  2003  VSBY SS  AJ7403  25 m  3:32.89   
26  287  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m     
27  293  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m     
28  297  Hagstrm Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m     
29  298  Hillstrm Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m     
30  309  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m     
31  310  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m     
32  312  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m     
33  317  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m     
34  321  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m     
35  323  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m     
36  517  Junehed Josephine  2002  TBY SIM  AN1202  25 m     
37  579  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m     
38  581  Bjrkn Julia  2001  VSBY SS  AL1601  25 m     
39  582  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m     
40  606  Peacock Louise  2001  VSBY SS  AL3601  25 m     
41  607  Peng Elin  2003  VSBY SS  AJ7603  25 m     
42  740  Gunnarsson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
4_S
Gren 4, 100m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
501  Al-Khalili Josef  2000  TBY SIM  AE5700  50 m  59.79   
559  Varga Stefan  2000  DANDERYD  AH3500  25 m  1:01.05   
492  Redelius Daniel  2000  TYRES SS  AT7300  25 m  1:02.62   
695  Frohde Wiggo  2000  LIDING SK  AX3300  25 m  1:02.91   
498  Alin Isak  1999  TBY SIM  AP0799  25 m  1:03.58   
503  Barn Gustav  1999  TBY SIM  AS6199  25 m  1:03.73   
509  Fernandez Tobias  1999  TBY SIM  AN7799  25 m  1:04.28   
512  Halldn Victor  2000  TBY SIM  AP7300  25 m  1:04.34   
301  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  1:04.58  EFT 
10  341  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  1:05.64   
11  500  Al-Khalili Jonas  2002  TBY SIM  AI6502  25 m  1:06.00   
12  490  Norman Oscar  1999  TYRES SS  AK5599  25 m  1:06.03   
13  507  Coleman Daniel  2000  TBY SIM  AP0700  25 m  1:06.17   
14  468  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  1:06.37   
15  366  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  1:06.60   
16  306  Kll Jnsson Carl  1999  SK NEPTUN  AP5799  25 m  1:08.06   
17  526  Muzikants Wilhelm  2001  TBY SIM  AJ2901  25 m  1:08.52   
18  537  Simic Victor  2000  TBY SIM  AD5500  25 m  1:08.69   
19  591  Lern William  2002  VSBY SS  AF4102  25 m  1:08.92   
20  299  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  1:08.95   
21  614  Skld Theodor  2001  VSBY SS  AJ1701  25 m  1:09.38   
22  583  Brandt Simon  2000  VSBY SS  AJ4700  25 m  1:09.76   
23  483  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:10.43   
24  589  Hrlin Tobias  2000  VSBY SS  AN3300  25 m  1:10.88   
25  524  Lrinc Wilhelm  2000  TBY SIM  AU7900  25 m  1:12.83   
26  285  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  1:13.03   
27  362  Thrn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:13.68   
28  489  Lundwall Tim  2001  TYRES SS  AP7301  25 m  1:14.55   
29  355  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:18.04   
30  594  Lindholm Christopher  2002  VSBY SS  AQ1702  25 m  1:18.37   
31  488  Lindwall Algot  2002  TYRES SS  AJ4102  25 m  1:18.50   
32  527  Nordn Axel  2001  TBY SIM  AO3301  25 m  1:18.63   
33  465  Lwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  1:18.92   
34  497  Ahlqvist Erik  2001  TBY SIM  AT7501  25 m  1:20.20   
35  467  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  1:20.73   
36  505  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m  1:21.14   
37  345  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:21.92   
38  463  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:23.53   
39  573  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  25 m  1:23.85   
40  734  Sderqvist Adam  2000  KERSBERGA  AF9100  25 m  1:23.85   
41  459  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:23.88   
42  482  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:23.92   
43  352  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:28.02   
44  462  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  50 m  1:29.95   
45  471  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m  1:29.98   
46  455  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  1:31.71   
47  359  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  1:32.44   
48  473  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  25 m  1:33.65   
49  599  Melinder Martin  2001  VSBY SS  AG1301  25 m  1:37.31   
50  480  Wange Axel  2003  SPIF SF  AK4103  50 m  1:37.45   
51  300  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  1:37.94   
52  620  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  1:43.90   
53  612  Simonsson Ivar  2002  VSBY SS  AO9502  25 m  1:45.88   
54  580  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
5_S
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
559  Varga Stefan  2000  DANDERYD  AH3500  25 m  2:11.74   
534  Sandberg Anton  1999  TBY SIM  AR0199  25 m  2:12.96   
537  Simic Victor  2000  TBY SIM  AD5500  25 m  2:18.40   
583  Brandt Simon  2000  VSBY SS  AJ4700  25 m  2:18.73   
501  Al-Khalili Josef  2000  TBY SIM  AE5700  25 m  2:19.48   
318  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  2:21.95   
339  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  2:23.37   
591  Lern William  2002  VSBY SS  AF4102  25 m  2:24.51   
492  Redelius Daniel  2000  TYRES SS  AT7300  25 m  2:25.89   
10  304  Klingeryd Jalamo Victor  2000  SK NEPTUN  AT4500  25 m  2:28.42   
11  526  Muzikants Wilhelm  2001  TBY SIM  AJ2901  25 m  2:29.01   
12  366  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:31.62   
13  301  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  2:32.57   
14  713  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:33.09   
15  599  Melinder Martin  2001  VSBY SS  AG1301  25 m  2:36.89   
16  285  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  2:37.24   
17  510  Forsberg Anton  2001  TBY SIM  AM4901  25 m  2:38.03   
18  294  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  2:38.55   
19  278  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  2:41.39   
20  352  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  2:41.94   
21  341  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  50 m  2:45.82   
22  482  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  2:46.68   
23  522  Lingham Karl  2002  TBY SIM  AM0502  25 m  2:48.96   
24  465  Lwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  2:52.18   
25  315  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:52.65   
26  313  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  3:00.95   
27  716  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  3:02.59   
28  544  von Gos Axel  2002  TBY SIM  AP1502  25 m  3:02.75   
29  560  Wickstrm Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  3:03.07   
30  359  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  3:05.39   
31  462  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  3:07.01   
32  508  Edler Philip  2001  TBY SIM  AV3501  25 m  3:08.79   
33  311  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  3:09.66   
34  467  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  3:10.89   
35  349  Nilsson Filip  2003  SKK  AI7103  25 m  3:20.59   
36  300  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  3:26.36   
37  284  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m     
38  305  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m     
39  319  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m     
40  331  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m     
41  454  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  25 m     
42  463  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m     
43  470  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m     
44  471  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m     
45  473  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  25 m     
46  478  Trgrdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m     
47  580  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m     
48  610  Rathnasiri Kevin  2003  VSBY SS  AJ0103  25 m     
49  623  Vespertini Leonardo  2003  VSBY SS  AH9503  25 m     
50  734  Sderqvist Adam  2000  KERSBERGA  AF9100  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
347  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  1:06.64   
615  Sparrman Kajsa  1999  VSBY SS  AH4299  25 m  1:07.40   
516  Jerresand Cornelia  2000  TBY SIM  AG6800  25 m  1:08.01   
576  Andersson Tova  2001  VSBY SS  AH8201  25 m  1:08.06   
351  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  1:08.33   
725  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:08.66   
484  Alm Josefin  2001  TYRES SS  AJ8201  25 m  1:08.71   
733  Rekola-Weckstrm Tilda  2000  KERSBERGA  AI6400  25 m  1:09.50   
542  Thorn Karin  1999  TBY SIM  BI4499  25 m  1:09.81   
10  486  Bjrkman Frida  1999  TYRES SS  AU7499  25 m  1:10.17   
11  514  Isacson Kristina  2001  TBY SIM  BH5601  25 m  1:10.20   
12  517  Junehed Josephine  2002  TBY SIM  AN1202  25 m  1:10.49   
13  540  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  1:10.98   
14  491  Olsson Sara  1999  TYRES SS  AR6899  25 m  1:11.08   
15  279  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:11.63   
16  598  Melin Romstad Hanne  1999  VSBY SS  AK2499  25 m  1:11.71   
17  530  Persson Johanna  2001  TBY SIM  AY6601  25 m  1:11.76   
18  502  Banestig Ellen  2002  TBY SIM  BT1802  25 m  1:12.02   
19  340  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  1:12.03   
20  715  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:12.16   
21  535  Sangfelt Malin  2001  TBY SIM  AC3801  25 m  1:12.20   
22  511  Franks Julia  2000  TBY SIM  AR5400  25 m  1:13.13   
23  621  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  1:13.29   
24  703  Sandstrm Rebecca  2003  LIDING SK  AS4803  25 m  1:13.93   
25  521  Lennerthson Sofia  1999  TBY SIM  BE4899  25 m  1:14.01   
26  529  Nu Frida  2001  TBY SIM  AC2801  25 m  1:14.20   
27  350  Nordstrm Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:14.53   
28  593  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  1:14.74   
29  525  Malm Smilla  2003  TBY SIM  AQ4203  25 m  1:15.20   
30  314  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  1:15.29   
31  369  sbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:15.55   
32  449  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  1:15.55   
33  533  Rydbeck Nordn Esther  2001  TBY SIM  BN8801  25 m  1:15.57   
34  723  Norn Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:15.77   
35  281  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:15.99   
36  469  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:16.21   
37  538  Skld Gunnel  2000  TBY SIM  BB9600  25 m  1:16.35   
38  585  Frisk Garcia Anna  2002  VSBY SS  AH6202  25 m  1:16.47   
39  735  Wallin Emma  1999  KERSBERGA  BH7899  25 m  1:16.54   
40  609  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  1:16.68   
41  520  Ladis Anna  2001  TBY SIM  BH7801  25 m  1:16.71   
42  487  Hultberg Pernilla  1999  TYRES SS  AU8499  25 m  1:16.72   
43  456  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:18.14   
44  361  Thome Agnes  2000  SKK  BF1200  25 m  1:18.41   
45  518  Kjeldsen Tilda  2001  TBY SIM  BK6401  25 m  1:18.64   
46  496  Wenell Petronella  2001  TYRES SS  AZ3401  25 m  1:18.98   
47  452  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  1:19.00   
48  579  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m  1:19.02   
49  453  Fogelsj Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:19.40   
50  690  Berglund Daniella  2002  LIDING SK  BB8402  25 m  1:19.72   
51  458  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:19.73   
52  608  Pettersson Tove  2004  VSBY SS  AF0204  25 m  1:19.78   
53  727  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:19.97   
54  729  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  1:20.03   
55  592  Lindeblad Lo  2000  VSBY SS  AN5300  25 m  1:20.27   
56  499  Alin Stella  2002  TBY SIM  BC1802  25 m  1:20.41   
57  513  Hedlund Smilla  2001  TBY SIM  BH5801  50 m  1:20.50   
58  588  Hbinette Vanessa  2001  VSBY SS  AY1201  25 m  1:21.09   
59  457  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:21.24   
60  624  Vespertini Lucrezia  2002  VSBY SS  AX3602  25 m  1:21.33   
61  466  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  1:21.74   
62  582  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m  1:22.77   
63  719  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  1:22.80   
64  714  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:22.81   
65  307  Khler Hjrdis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  1:23.10   
66  363  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:23.17   
67  732  Hgstrm Emelie  1999  KERSBERGA  AR5299  25 m  1:23.45   
68  461  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  1:23.50   
69  475  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:23.85   
70  717  Hglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:23.88   
71  720  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:24.08   
72  338  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:24.18   
73  596  Lu Emma  2002  VSBY SS  BE2402  25 m  1:24.22   
74  708  Torell Josefine  2002  LIDING SK  BD0402  25 m  1:24.43   
75  472  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  1:24.84   
76  277  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  1:25.13   
77  619  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  25 m  1:25.13   
78  731  Hggblad Ylwali  2000  KERSBERGA  AB2600  25 m  1:25.40   
79  451  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:25.49   
80  700  Liljeberg Lykke  2002  LIDING SK  BV5602  50 m  1:25.88   
81  539  Skld Maja  2002  TBY SIM  AP1602  25 m  1:26.06   
82  329  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  1:26.80   
83  464  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m  1:27.16   
84  479  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  1:27.39   
85  334  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  1:27.50   
86  554  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:27.64   
87  330  Bjrkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  1:27.81   
88  460  Jonsson Thea  1999  SPIF SF  BQ7699  25 m  1:28.09   
89  292  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:28.45   
90  549  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m  1:28.69   
91  626  kerman Hanna  2004  VSBY SS  AJ0204  25 m  1:28.77   
92  326  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  1:29.29   
93  618  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m  1:29.32   
94  336  Evers Ella  2004  SKK  AQ0604  25 m  1:29.47   
95  728  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:29.61   
96  368  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  1:29.62   
97  709  Viberg Cecilia  2003  LIDING SK  AU1603  25 m  1:29.69   
98  541  Tavemark Maria  2001  TBY SIM  BA9601  25 m  1:29.90   
99  584  Fantenberg Lovisa  2004  VSBY SS  AS3604  25 m  1:29.91   
100  625  Wissinger Michelle  2004  VSBY SS  BN3604  25 m  1:30.37   
101  543  Wernros Olofsson Julia  2002  TBY SIM  AQ4802  25 m  1:30.40   
102  730  Gustafsson Saga  1999  KERSBERGA  BH8899  25 m  1:32.06   
103  450  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:32.09   
104  722  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  1:32.44   
105  343  Krvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:33.28   
106  701  Lundgren Julia  2002  LIDING SK  BB1602  25 m  1:33.42   
107  721  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  1:33.48   
108  622  Velin Rebecca  2004  VSBY SS  AJ1204  25 m  1:33.51   
109  691  Carlberg Hanna  2003  LIDING SK  BF1803  25 m  1:33.57   
110  344  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  1:34.37   
111  707  Torell Johanna  2005  LIDING SK  AD9205  50 m  1:34.41   
112  694  Engstrm Eleonora  2004  LIDING SK  AR9404  25 m  1:36.36   
113  578  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m  1:36.62   
114  616  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  1:37.16   
115  558  Tunell Jenny  2003  DANDERYD  BK2603  25 m  1:37.33   
116  302  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  1:37.54   
117  718  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  1:37.79   
118  600  Mudyna Jessika  2004  VSBY SS  AI7804  25 m  1:38.53   
119  699  Liljeberg Beata  2003  LIDING SK  BV1803  25 m  1:39.29   
120  367  Wennerholm Sofia  2005  SKK  AG2805  25 m  1:41.21   
121  687  Andersson Amanda  2003  LIDING SK  AS6603  50 m  1:41.92   
122  360  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:43.32   
123  697  Glifberg Elin  2004  LIDING SK  AW4804  25 m  1:43.67   
124  689  Berglund Andrea  2004  LIDING SK  AG9804  25 m  1:44.35   
125  342  Krvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:46.08   
126  547  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:46.47   
127  270  Ekroth Sandra  1999  HELLAS SK  BS5699  25 m  1:46.91   
128  738  Silberstein-Kantor Michelle  2001  HELLAS SK  af1200  25 m  1:47.81   
129  605  Ovuka Agnes  2001  VSBY SS  BT3201  25 m  1:48.30   
130  271  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m     
131  353  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m     
132  481  Vang-Jensen Caroline  2003  SPIF SF  BV0803  25 m     
133  553  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m     
134  692  Dombos Alice  2004  LIDING SK  BI7804  25 m     
135  706  Tavakoli Chloe  2001  LIDING SK  BL3801  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
534  Sandberg Anton  1999  TBY SIM  AR0199  25 m  2:02.15   
551  Hambraeus Joel  1998  DANDERYD  AL8198  25 m  2:02.28   
512  Halldn Victor  2000  TBY SIM  AP7300  25 m  2:04.03   
583  Brandt Simon  2000  VSBY SS  AJ4700  25 m  2:04.28   
507  Coleman Daniel  2000  TBY SIM  AP0700  25 m  2:04.86   
294  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  2:07.52   
501  Al-Khalili Josef  2000  TBY SIM  AE5700  25 m  2:08.28   
492  Redelius Daniel  2000  TYRES SS  AT7300  25 m  2:09.46   
524  Lrinc Wilhelm  2000  TBY SIM  AU7900  25 m  2:09.52   
10  364  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  2:09.71   
11  301  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  2:10.06   
12  599  Melinder Martin  2001  VSBY SS  AG1301  25 m  2:10.16   
13  337  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  2:11.87   
14  278  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  2:12.50   
15  531  Pllnen Andres  2001  TBY SIM  AM5901  25 m  2:12.59   
16  306  Kll Jnsson Carl  1999  SK NEPTUN  AP5799  25 m  2:12.77   
17  510  Forsberg Anton  2001  TBY SIM  AM4901  25 m  2:14.34   
18  304  Klingeryd Jalamo Victor  2000  SK NEPTUN  AT4500  25 m  2:15.05   
19  366  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:15.15   
20  532  Roosmark Lukas  2002  TBY SIM  AI1702  25 m  2:15.28   
21  527  Nordn Axel  2001  TBY SIM  AO3301  25 m  2:15.43   
22  341  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  2:15.52   
23  695  Frohde Wiggo  2000  LIDING SK  AX3300  25 m  2:15.67   
24  509  Fernandez Tobias  1999  TBY SIM  AN7799  25 m  2:15.70   
25  497  Ahlqvist Erik  2001  TBY SIM  AT7501  25 m  2:16.01   
26  587  Hansson Eric  2002  VSBY SS  AD0302  25 m  2:16.72   
27  591  Lern William  2002  VSBY SS  AF4102  25 m  2:17.22   
28  500  Al-Khalili Jonas  2002  TBY SIM  AI6502  25 m  2:18.48   
29  313  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  2:19.04   
30  589  Hrlin Tobias  2000  VSBY SS  AN3300  25 m  2:19.49   
31  488  Lindwall Algot  2002  TYRES SS  AJ4102  25 m  2:20.92   
32  474  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  2:22.07   
33  468  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  2:22.17   
34  713  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:22.39   
35  739  Unevik Dag  2001  VSBY SS  AI5501  25 m  2:23.40   
36  483  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  2:24.14   
37  315  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:25.75   
38  465  Lwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  2:26.43   
39  285  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  50 m  2:26.94   
40  305  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  2:26.97   
41  355  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  2:28.25   
42  614  Skld Theodor  2001  VSBY SS  AJ1701  25 m  2:28.68   
43  724  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  2:28.69   
44  545  Arvidsson Oskar  2002  DANDERYD  AN5902  25 m  2:30.72   
45  522  Lingham Karl  2002  TBY SIM  AM0502  25 m  2:31.53   
46  560  Wickstrm Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  2:33.73   
47  544  von Gos Axel  2002  TBY SIM  AP1502  25 m  2:34.54   
48  573  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  25 m  2:35.46   
49  482  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  2:36.44   
50  459  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  2:36.58   
51  734  Sderqvist Adam  2000  KERSBERGA  AF9100  25 m  2:37.81   
52  489  Lundwall Tim  2001  TYRES SS  AP7301  25 m  2:38.95   
53  508  Edler Philip  2001  TBY SIM  AV3501  25 m  2:39.03   
54  299  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  2:39.15   
55  463  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  2:39.63   
56  284  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  2:40.00   
57  467  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  2:40.61   
58  470  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  2:42.05   
59  478  Trgrdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  2:42.37   
60  577  Areblad Linus  2004  VSBY SS  AI9504  25 m  2:42.46   
61  319  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  2:44.87   
62  546  Arvidsson Wilhelm  2005  DANDERYD  AC3705  25 m  2:45.79   
63  331  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m  2:45.99   
64  603  Olsson Anton  2001  VSBY SS  AO0301  25 m  2:46.30   
65  462  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  2:46.78   
66  620  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  2:47.04   
67  580  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m  2:48.22   
68  557  Sundstrm Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  2:49.43   
69  612  Simonsson Ivar  2002  VSBY SS  AO9502  25 m  2:51.08   
70  311  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  2:51.20   
71  300  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  2:51.32   
72  505  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m  2:54.31   
73  471  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m  2:54.90   
74  454  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  25 m  2:55.71   
75  455  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  2:59.10   
76  610  Rathnasiri Kevin  2003  VSBY SS  AJ0103  25 m  3:02.24   
77  586  Frylmark Oscar  2001  VSBY SS  AI3501  50 m  3:05.90   
78  473  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  25 m  3:32.82   
79  272  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m     
80  480  Wange Axel  2003  SPIF SF  AK4103  25 m     
81  597  Malmborg William  2003  VSBY SS  AW8503  25 m     
82  617  Sundgren Oliver  2003  VSBY SS  AW7303  25 m     
83  698  Hasselberg Fredrik  2001  LIDING SK  AY8101  25 m     
84  702  Olivecrona Wilhelm  2002  LIDING SK  AP5302  25 m     
85  716  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
8_S
Gren 8, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
726  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:26.14   
576  Andersson Tova  2001  VSBY SS  AH8201  25 m  2:28.17   
325  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  2:29.87   
350  Nordstrm Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  2:30.71   
289  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:30.89   
715  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  2:31.66   
516  Jerresand Cornelia  2000  TBY SIM  AG6800  25 m  2:31.75   
335  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  2:33.00   
607  Peng Elin  2003  VSBY SS  AJ7603  25 m  2:33.07   
10  598  Melin Romstad Hanne  1999  VSBY SS  AK2499  25 m  2:33.08   
11  290  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  2:33.47   
12  725  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  2:33.57   
13  606  Peacock Louise  2001  VSBY SS  AL3601  25 m  2:34.36   
14  530  Persson Johanna  2001  TBY SIM  AY6601  25 m  2:34.45   
15  575  Andersson Ebba  2001  VSBY SS  AL2601  25 m  2:34.51   
16  542  Thorn Karin  1999  TBY SIM  BI4499  25 m  2:34.70   
17  525  Malm Smilla  2003  TBY SIM  AQ4203  25 m  2:34.89   
18  514  Isacson Kristina  2001  TBY SIM  BH5601  25 m  2:35.74   
19  519  Kruthammar Fanny  1999  TBY SIM  BB5299  25 m  2:36.06   
20  279  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  2:36.39   
21  303  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:36.40   
22  314  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  2:36.88   
23  556  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  2:37.43   
24  523  Loid Sigrid  1999  TBY SIM  AF0499  25 m  2:37.66   
25  555  Reuterskild Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  2:38.67   
26  456  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:39.45   
27  593  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  2:39.79   
28  581  Bjrkn Julia  2001  VSBY SS  AL1601  25 m  2:40.10   
29  356  Skarin Saga  2000  SKK  AP3400  25 m  2:41.51   
30  517  Junehed Josephine  2002  TBY SIM  AN1202  25 m  2:41.75   
31  540  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  2:41.86   
32  733  Rekola-Weckstrm Tilda  2000  KERSBERGA  AI6400  25 m  2:41.87   
33  310  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  2:42.31   
34  609  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  2:42.76   
35  504  Bergh Mikaela  1999  TBY SIM  AK5299  25 m  2:43.38   
36  703  Sandstrm Rebecca  2003  LIDING SK  AS4803  25 m  2:43.88   
37  621  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  2:43.89   
38  535  Sangfelt Malin  2001  TBY SIM  AC3801  25 m  2:43.99   
39  354  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  2:44.19   
40  528  Nylund Viktoria  2001  TBY SIM  BD1801  25 m  2:44.64   
41  574  Albertsson Astrid  2000  VSBY SS  AF5400  25 m  2:44.64   
42  346  Lnnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:44.67   
43  484  Alm Josefin  2001  TYRES SS  AJ8201  25 m  2:44.70   
44  466  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  2:45.28   
45  601  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  25 m  2:45.49   
46  316  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:45.52   
47  579  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m  2:46.61   
48  538  Skld Gunnel  2000  TBY SIM  BB9600  25 m  2:46.83   
49  515  Jensen Alexandra  2001  TBY SIM  BG6801  25 m  2:46.91   
50  358  Starrost Elma  2002  SKK  AN4202  25 m  2:47.01   
51  723  Norn Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  2:47.52   
52  320  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:48.20   
53  280  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  2:48.25   
54  288  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:48.36   
55  496  Wenell Petronella  2001  TYRES SS  AZ3401  25 m  2:48.56   
56  297  Hagstrm Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  2:48.72   
57  317  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  2:48.77   
58  361  Thome Agnes  2000  SKK  BF1200  25 m  2:48.89   
59  281  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:48.92   
60  309  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  2:49.06   
61  582  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m  2:49.34   
62  340  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  2:50.23   
63  458  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  2:50.62   
64  452  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  2:50.74   
65  293  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  2:51.35   
66  453  Fogelsj Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  2:51.72   
67  588  Hbinette Vanessa  2001  VSBY SS  AY1201  25 m  2:52.16   
68  585  Frisk Garcia Anna  2002  VSBY SS  AH6202  25 m  2:52.51   
69  449  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  2:52.78   
70  363  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  2:54.00   
71  735  Wallin Emma  1999  KERSBERGA  BH7899  25 m  2:54.49   
72  369  sbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  2:54.66   
73  624  Vespertini Lucrezia  2002  VSBY SS  AX3602  25 m  2:54.72   
74  287  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  2:54.84   
75  457  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  2:55.25   
76  732  Hgstrm Emelie  1999  KERSBERGA  AR5299  25 m  2:55.39   
77  298  Hillstrm Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  2:55.67   
78  338  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  2:55.87   
79  709  Viberg Cecilia  2003  LIDING SK  AU1603  25 m  2:55.88   
80  321  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  2:55.89   
81  729  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  2:56.13   
82  720  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  2:56.23   
83  291  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  50 m  2:56.45   
84  277  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  2:57.00   
85  469  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  2:57.08   
86  536  Schubert Lisa  2001  TBY SIM  BA6601  25 m  2:57.08   
87  502  Banestig Ellen  2002  TBY SIM  BT1802  50 m  2:57.82   
88  730  Gustafsson Saga  1999  KERSBERGA  BH8899  25 m  2:57.83   
89  690  Berglund Daniella  2002  LIDING SK  BB8402  25 m  2:57.94   
90  286  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  2:58.21   
91  506  Brjesson Embla  2002  TBY SIM  AZ1802  25 m  2:58.62   
92  324  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  2:58.77   
93  312  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  3:00.42   
94  499  Alin Stella  2002  TBY SIM  BC1802  25 m  3:00.57   
95  708  Torell Josefine  2002  LIDING SK  BD0402  25 m  3:01.11   
96  323  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  3:01.37   
97  451  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  3:02.04   
98  296  Grhs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  50 m  3:02.35   
99  307  Khler Hjrdis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  3:02.80   
100  608  Pettersson Tove  2004  VSBY SS  AF0204  25 m  3:03.20   
101  461  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  50 m  3:03.50   
102  539  Skld Maja  2002  TBY SIM  AP1602  25 m  3:03.73   
103  595  Lindstrm Emelie  2003  VSBY SS  AJ7403  25 m  3:03.84   
104  326  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  3:03.97   
105  332  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m  3:04.54   
106  295  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  3:04.72   
107  322  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  3:05.18   
108  714  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  3:05.65   
109  717  Hglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  3:05.89   
110  479  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  3:06.91   
111  731  Hggblad Ylwali  2000  KERSBERGA  AB2600  25 m  3:07.62   
112  472  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  3:07.75   
113  334  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  3:08.30   
114  727  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  3:08.67   
115  460  Jonsson Thea  1999  SPIF SF  BQ7699  25 m  3:09.36   
116  493  Skld Vera  2001  TYRES SS  AT2401  25 m  3:09.78   
117  543  Wernros Olofsson Julia  2002  TBY SIM  AQ4802  25 m  3:10.42   
118  292  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  3:11.97   
119  626  kerman Hanna  2004  VSBY SS  AJ0204  25 m  3:12.54   
120  282  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  3:12.62   
121  302  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  3:14.11   
122  584  Fantenberg Lovisa  2004  VSBY SS  AS3604  25 m  3:14.35   
123  619  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  25 m  3:14.79   
124  494  Strhle Emma  2002  TYRES SS  AI4802  50 m  3:15.96   
125  343  Krvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  3:16.94   
126  701  Lundgren Julia  2002  LIDING SK  BB1602  25 m  3:17.02   
127  728  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  3:17.85   
128  368  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  3:26.29   
129  344  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  3:30.71   
130  558  Tunell Jenny  2003  DANDERYD  BK2603  25 m  3:30.81   
131  274  Rosengart Rebecka  2001  HELLAS SK  AJ2601  25 m  3:32.99   
132  699  Liljeberg Beata  2003  LIDING SK  BV1803  25 m  3:34.76   
133  605  Ovuka Agnes  2001  VSBY SS  BT3201  25 m  3:35.04   
134  697  Glifberg Elin  2004  LIDING SK  AW4804  25 m  3:48.16   
135  330  Bjrkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m     
136  342  Krvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m     
137  450  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m     
138  464  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m     
139  549  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m     
140  554  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m     
141  578  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m     
142  596  Lu Emma  2002  VSBY SS  BE2402  25 m     
143  600  Mudyna Jessika  2004  VSBY SS  AI7804  25 m     
144  616  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m     
145  618  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m     
146  622  Velin Rebecca  2004  VSBY SS  AJ1204  25 m     
147  625  Wissinger Michelle  2004  VSBY SS  BN3604  25 m     
148  687  Andersson Amanda  2003  LIDING SK  AS6603  25 m     
149  691  Carlberg Hanna  2003  LIDING SK  BF1803  25 m     
150  694  Engstrm Eleonora  2004  LIDING SK  AR9404  25 m     
151  700  Liljeberg Lykke  2002  LIDING SK  BV5602  25 m     
152  707  Torell Johanna  2005  LIDING SK  AD9205  25 m     
153  718  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m     
154  719  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m     
155  722  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
9_S
Gren 9, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
551  Hambraeus Joel  1998  DANDERYD  AL8198  25 m  4:46.63   
559  Varga Stefan  2000  DANDERYD  AH3500  25 m  4:53.75   
328  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  4:54.96   
501  Al-Khalili Josef  2000  TBY SIM  AE5700  50 m  4:55.97   
318  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  4:58.19   
526  Muzikants Wilhelm  2001  TBY SIM  AJ2901  25 m  5:13.63   
614  Skld Theodor  2001  VSBY SS  AJ1701  25 m  5:16.41   
301  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  5:23.40   
339  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  5:30.10   
10  341  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  5:31.80   
11  294  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  5:32.29   
12  362  Thrn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  5:36.04   
13  278  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  5:38.51   
14  313  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  5:50.30   
15  315  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  5:57.74   
16  483  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  50 m  5:59.76   
17  560  Wickstrm Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  6:59.40   
18  305  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m     
19  311  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m     
20  319  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m     
21  345  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m     
22  357  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m     
23  359  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m     
24  474  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m     
25  489  Lundwall Tim  2001  TYRES SS  AP7301  25 m     
26  497  Ahlqvist Erik  2001  TBY SIM  AT7501  25 m     
27  500  Al-Khalili Jonas  2002  TBY SIM  AI6502  25 m     
28  594  Lindholm Christopher  2002  VSBY SS  AQ1702  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
10_S
Gren 10, 100m Brstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
498  Alin Isak  1999  TBY SIM  AP0799  25 m  1:06.81   
501  Al-Khalili Josef  2000  TBY SIM  AE5700  25 m  1:09.36   
364  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  1:09.49   
537  Simic Victor  2000  TBY SIM  AD5500  25 m  1:11.31   
713  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  1:11.52   
507  Coleman Daniel  2000  TBY SIM  AP0700  25 m  1:12.09   
591  Lern William  2002  VSBY SS  AF4102  25 m  1:12.30   
503  Barn Gustav  1999  TBY SIM  AS6199  25 m  1:12.74   
488  Lindwall Algot  2002  TYRES SS  AJ4102  25 m  1:12.97   
10  527  Nordn Axel  2001  TBY SIM  AO3301  25 m  1:13.32   
11  337  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  1:14.25   
12  313  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  1:14.60   
13  474  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:14.66   
14  587  Hansson Eric  2002  VSBY SS  AD0302  25 m  1:14.74   
15  739  Unevik Dag  2001  VSBY SS  AI5501  25 m  1:15.08   
16  509  Fernandez Tobias  1999  TBY SIM  AN7799  25 m  1:15.11   
17  524  Lrinc Wilhelm  2000  TBY SIM  AU7900  25 m  1:15.49   
18  531  Pllnen Andres  2001  TBY SIM  AM5901  25 m  1:15.87   
19  306  Kll Jnsson Carl  1999  SK NEPTUN  AP5799  25 m  1:17.28   
20  468  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  1:17.64   
21  583  Brandt Simon  2000  VSBY SS  AJ4700  25 m  1:17.99   
22  614  Skld Theodor  2001  VSBY SS  AJ1701  25 m  1:19.05   
23  278  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  1:21.47   
24  299  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  1:22.17   
25  505  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m  1:22.75   
26  500  Al-Khalili Jonas  2002  TBY SIM  AI6502  25 m  1:22.86   
27  362  Thrn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:23.85   
28  355  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:24.36   
29  724  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  1:25.10   
30  510  Forsberg Anton  2001  TBY SIM  AM4901  25 m  1:25.46   
31  459  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:26.23   
32  594  Lindholm Christopher  2002  VSBY SS  AQ1702  25 m  1:28.23   
33  476  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m  1:28.24   
34  467  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  1:28.71   
35  508  Edler Philip  2001  TBY SIM  AV3501  25 m  1:29.45   
36  345  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:29.91   
37  734  Sderqvist Adam  2000  KERSBERGA  AF9100  25 m  1:30.38   
38  589  Hrlin Tobias  2000  VSBY SS  AN3300  25 m  1:31.21   
39  473  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  25 m  1:31.61   
40  470  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  1:31.76   
41  480  Wange Axel  2003  SPIF SF  AK4103  25 m  1:31.96   
42  482  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:32.89   
43  573  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  25 m  1:33.04   
44  463  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:33.74   
45  617  Sundgren Oliver  2003  VSBY SS  AW7303  25 m  1:34.99   
46  359  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  1:35.41   
47  623  Vespertini Leonardo  2003  VSBY SS  AH9503  25 m  1:35.90   
48  716  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:36.05   
49  357  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m  1:36.66   
50  478  Trgrdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  1:37.14   
51  349  Nilsson Filip  2003  SKK  AI7103  25 m  1:39.54   
52  580  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m  1:39.71   
53  462  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  1:39.75   
54  557  Sundstrm Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:40.49   
55  454  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  25 m  1:40.92   
56  455  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  1:41.65   
57  603  Olsson Anton  2001  VSBY SS  AO0301  25 m  1:42.67   
58  331  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m  1:44.70   
59  702  Olivecrona Wilhelm  2002  LIDING SK  AP5302  25 m  1:45.82   
60  610  Rathnasiri Kevin  2003  VSBY SS  AJ0103  25 m  1:46.40   
61  620  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  1:46.63   
62  577  Areblad Linus  2004  VSBY SS  AI9504  25 m  1:46.81   
63  612  Simonsson Ivar  2002  VSBY SS  AO9502  25 m  1:48.23   
64  319  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  1:48.72   
65  597  Malmborg William  2003  VSBY SS  AW8503  25 m  1:52.23   
66  613  Simonsson Ragnar  2004  VSBY SS  AM1904  25 m  1:55.75   
67  586  Frylmark Oscar  2001  VSBY SS  AI3501  50 m  1:59.01   
68  276  Trolin Leo  2003  HELLAS SK  AY1103  25 m     
69  698  Hasselberg Fredrik  2001  LIDING SK  AY8101  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
11_S
Gren 11, 200m Brstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
365  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  2:37.19   
504  Bergh Mikaela  1999  TBY SIM  AK5299  25 m  2:41.00   
581  Bjrkn Julia  2001  VSBY SS  AL1601  25 m  2:41.89   
530  Persson Johanna  2001  TBY SIM  AY6601  25 m  2:41.96   
726  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:42.50   
325  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  2:42.96   
303  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:45.32   
511  Franks Julia  2000  TBY SIM  AR5400  25 m  2:45.43   
525  Malm Smilla  2003  TBY SIM  AQ4203  25 m  2:47.09   
10  519  Kruthammar Fanny  1999  TBY SIM  BB5299  25 m  2:47.10   
11  736  stervall Maria  1998  KERSBERGA  AD4498  25 m  2:48.14   
12  335  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  2:49.63   
13  456  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:51.28   
14  582  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m  2:54.67   
15  314  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  2:55.29   
16  556  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  2:55.79   
17  574  Albertsson Astrid  2000  VSBY SS  AF5400  25 m  2:57.25   
18  541  Tavemark Maria  2001  TBY SIM  BA9601  25 m  2:57.90   
19  290  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  2:58.12   
20  513  Hedlund Smilla  2001  TBY SIM  BH5801  25 m  2:59.24   
21  609  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  2:59.75   
22  514  Isacson Kristina  2001  TBY SIM  BH5601  25 m  3:00.38   
23  535  Sangfelt Malin  2001  TBY SIM  AC3801  25 m  3:00.83   
24  523  Loid Sigrid  1999  TBY SIM  AF0499  25 m  3:01.08   
25  358  Starrost Elma  2002  SKK  AN4202  25 m  3:01.09   
26  528  Nylund Viktoria  2001  TBY SIM  BD1801  25 m  3:01.27   
27  449  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  3:02.72   
28  297  Hagstrm Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  3:03.09   
29  320  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  3:03.70   
30  538  Skld Gunnel  2000  TBY SIM  BB9600  25 m  3:05.67   
31  479  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  3:09.43   
32  506  Brjesson Embla  2002  TBY SIM  AZ1802  25 m  3:09.73   
33  317  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  3:10.09   
34  733  Rekola-Weckstrm Tilda  2000  KERSBERGA  AI6400  25 m  3:10.18   
35  461  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  3:10.82   
36  338  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  3:12.56   
37  626  kerman Hanna  2004  VSBY SS  AJ0204  25 m  3:13.99   
38  621  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  3:14.00   
39  709  Viberg Cecilia  2003  LIDING SK  AU1603  25 m  3:15.49   
40  708  Torell Josefine  2002  LIDING SK  BD0402  25 m  3:15.70   
41  588  Hbinette Vanessa  2001  VSBY SS  AY1201  25 m  3:16.31   
42  730  Gustafsson Saga  1999  KERSBERGA  BH8899  25 m  3:16.39   
43  324  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  3:17.27   
44  601  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  50 m  3:17.73   
45  579  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  50 m  3:19.11   
46  309  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  3:19.45   
47  329  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  3:19.86   
48  312  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  3:19.99   
49  288  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  3:21.78   
50  475  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  3:22.99   
51  291  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  50 m  3:23.58   
52  316  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  3:24.23   
53  495  Tottie-Hkansson Filippa  2003  TYRES SS  AX9803  25 m  3:25.64   
54  728  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  3:26.50   
55  336  Evers Ella  2004  SKK  AQ0604  25 m  3:28.56   
56  616  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  3:29.41   
57  280  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  3:34.29   
58  602  Nygrd Emma  2004  VSBY SS  AI8804  25 m  3:36.00   
59  326  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  3:36.67   
60  701  Lundgren Julia  2002  LIDING SK  BB1602  25 m  3:36.69   
61  273  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m  3:36.83   
62  321  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  3:46.64   
63  322  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  3:47.56   
64  558  Tunell Jenny  2003  DANDERYD  BK2603  25 m  3:53.55   
65  275  Sylvander Sofi  2004  HELLAS SK  BO4604  25 m     
66  282  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m     
67  286  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m     
68  287  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m     
69  292  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m     
70  293  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m     
71  295  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m     
72  296  Grhs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m     
73  298  Hillstrm Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m     
74  302  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m     
75  310  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m     
76  323  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m     
77  330  Bjrkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m     
78  342  Krvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m     
79  344  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m     
80  353  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m     
81  450  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m     
82  477  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m     
83  502  Banestig Ellen  2002  TBY SIM  BT1802  25 m     
84  520  Ladis Anna  2001  TBY SIM  BH7801  25 m     
85  547  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m     
86  549  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m     
87  554  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m     
88  578  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m     
89  584  Fantenberg Lovisa  2004  VSBY SS  AS3604  25 m     
90  585  Frisk Garcia Anna  2002  VSBY SS  AH6202  25 m     
91  608  Pettersson Tove  2004  VSBY SS  AF0204  25 m     
92  618  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m     
93  619  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  25 m     
94  625  Wissinger Michelle  2004  VSBY SS  BN3604  25 m     
95  720  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m     
96  722  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
12_S
Gren 12, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
318  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  4:10.93   
534  Sandberg Anton  1999  TBY SIM  AR0199  25 m  4:17.34   
512  Halldn Victor  2000  TBY SIM  AP7300  25 m  4:24.79   
583  Brandt Simon  2000  VSBY SS  AJ4700  25 m  4:26.13   
599  Melinder Martin  2001  VSBY SS  AG1301  25 m  4:31.22   
301  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  4:33.87   
501  Al-Khalili Josef  2000  TBY SIM  AE5700  25 m  4:34.87   
294  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  4:35.58   
366  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  4:37.18   
10  299  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  4:42.86   
11  492  Redelius Daniel  2000  TYRES SS  AT7300  25 m  4:43.70   
12  531  Pllnen Andres  2001  TBY SIM  AM5901  25 m  4:44.38   
13  497  Ahlqvist Erik  2001  TBY SIM  AT7501  25 m  4:45.01   
14  304  Klingeryd Jalamo Victor  2000  SK NEPTUN  AT4500  50 m  4:46.08   
15  510  Forsberg Anton  2001  TBY SIM  AM4901  25 m  4:48.04   
16  526  Muzikants Wilhelm  2001  TBY SIM  AJ2901  25 m  4:49.31   
17  532  Roosmark Lukas  2002  TBY SIM  AI1702  25 m  4:49.42   
18  278  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  4:49.90   
19  341  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  4:51.02   
20  587  Hansson Eric  2002  VSBY SS  AD0302  25 m  4:52.06   
21  362  Thrn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  4:54.76   
22  737  stervall Thomas  2000  KERSBERGA  AD3100  25 m  4:56.46   
23  500  Al-Khalili Jonas  2002  TBY SIM  AI6502  25 m  4:57.14   
24  315  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  5:00.23   
25  313  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  5:03.23   
26  589  Hrlin Tobias  2000  VSBY SS  AN3300  25 m  5:04.76   
27  483  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  5:04.82   
28  305  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  5:11.24   
29  465  Lwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  5:15.19   
30  614  Skld Theodor  2001  VSBY SS  AJ1701  50 m  5:15.73   
31  594  Lindholm Christopher  2002  VSBY SS  AQ1702  25 m  5:17.78   
32  544  von Gos Axel  2002  TBY SIM  AP1502  25 m  5:20.61   
33  724  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  5:20.72   
34  345  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  5:21.62   
35  488  Lindwall Algot  2002  TYRES SS  AJ4102  25 m  5:22.60   
36  522  Lingham Karl  2002  TBY SIM  AM0502  25 m  5:24.49   
37  285  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  5:28.12   
38  352  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  5:28.45   
39  505  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m  5:30.29   
40  459  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  5:35.59   
41  560  Wickstrm Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  5:39.54   
42  357  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m  5:42.56   
43  319  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  5:44.28   
44  546  Arvidsson Wilhelm  2005  DANDERYD  AC3705  25 m  5:50.23   
45  476  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  50 m  5:50.68   
46  508  Edler Philip  2001  TBY SIM  AV3501  25 m  5:53.24   
47  463  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  5:53.75   
48  331  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m  5:56.50   
49  284  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  5:58.74   
50  603  Olsson Anton  2001  VSBY SS  AO0301  25 m  6:00.49   
51  620  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  50 m  6:03.90   
52  359  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  6:06.61   
53  300  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  6:07.26   
54  610  Rathnasiri Kevin  2003  VSBY SS  AJ0103  25 m  6:15.28   
55  480  Wange Axel  2003  SPIF SF  AK4103  25 m  6:22.67   
56  557  Sundstrm Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  50 m  6:31.80   
57  311  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m     
58  462  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m     
59  470  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m     
60  577  Areblad Linus  2004  VSBY SS  AI9504  25 m     
61  580  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m     
62  586  Frylmark Oscar  2001  VSBY SS  AI3501  25 m     
63  597  Malmborg William  2003  VSBY SS  AW8503  25 m     
64  612  Simonsson Ivar  2002  VSBY SS  AO9502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 
13_S
Gren 13, 1500m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
289  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  17:52.46   
575  Andersson Ebba  2001  VSBY SS  AL2601  25 m  19:02.62   
333  Eklf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  19:24.37   
606  Peacock Louise  2001  VSBY SS  AL3601  25 m  20:04.62   
576  Andersson Tova  2001  VSBY SS  AH8201  25 m  20:19.81   
317  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  21:00.63   
288  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  21:00.85   
280  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  21:10.00   
293  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  21:10.00   
10  309  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  21:10.00   
11  310  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  21:10.00   
12  316  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  21:10.00   
13  592  Lindeblad Lo  2000  VSBY SS  AN5300  25 m  21:11.26   
14  536  Schubert Lisa  2001  TBY SIM  BA6601  25 m  21:19.48   
15  601  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  25 m  21:36.34   
16  579  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m  21:39.48   
17  593  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  21:45.62   
18  287  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  21:50.00   
19  297  Hagstrm Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  21:50.00   
20  298  Hillstrm Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  21:50.00   
21  520  Ladis Anna  2001  TBY SIM  BH7801  25 m  22:23.34   
22  529  Nu Frida  2001  TBY SIM  AC2801  25 m  22:24.49   
23  595  Lindstrm Emelie  2003  VSBY SS  AJ7403  25 m  22:25.90   
24  608  Pettersson Tove  2004  VSBY SS  AF0204  25 m  22:27.64   
25  582  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m  22:27.67   
26  282  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  22:45.00   
27  286  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  22:45.00   
28  295  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  22:45.00   
29  296  Grhs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  22:45.00   
30  312  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  22:45.00   
31  323  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  22:45.00   
32  324  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  22:45.00   
33  621  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  50 m  23:05.46   
34  343  Krvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  23:58.07   
35  332  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m     
36  334  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m     
37  368  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m     
38  515  Jensen Alexandra  2001  TBY SIM  BG6801  25 m     
39  517  Junehed Josephine  2002  TBY SIM  AN1202  25 m     
40  525  Malm Smilla  2003  TBY SIM  AQ4203  25 m     
41  533  Rydbeck Nordn Esther  2001  TBY SIM  BN8801  25 m     
42  607  Peng Elin  2003  VSBY SS  AJ7603  25 m     
43  619  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  25 m     
44  624  Vespertini Lucrezia  2002  VSBY SS  AX3602  25 m     
45  736  stervall Maria  1998  KERSBERGA  AD4498  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  17:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner