2022-06-30   09:12:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1, Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag pass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 1 - 2016    Utskriftsdatum  30 januari 2016   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:26   
  Arrangr  SKK         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 2, 800m Frisim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
345  Otto Lundberg  2003  AM8103  SKK    25m   
355  Tor Selander  2002  AH4902  SKK    25m   
587  Eric Hansson  2002  AD0302  VSBY SS    25m   
357  Elias Skeppstedt  2003  AG3903  SKK    25m  11:37.60 
591  William Lern  2002  AF4102  VSBY SS    25m   
524  Wilhelm Lrinc  2000  AU7900  TBY SIM    25m   
522  Karl Lingham  2002  AM0502  TBY SIM    25m   
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
315  Oscar Mogard Linden  2002  AS8702  SK NEPTUN    25m  10:31.71 
304  Victor Klingeryd Jalamo  2000  AT4500  SK NEPTUN    25m  10:10.50 
341  Fredrik Jacobsson  2001  AK8701  SKK    25m  10:05.00 
313  Morgan Martinsson  2001  AN1701  SK NEPTUN    25m  10:04.61 
366  Carl Wennerholm  2002  AH3902  SKK    25m  10:05.00 
362  Linus Thrn  2002  AN6102  SKK    25m  10:07.89 
305  Troy Kroonder  2003  AG8903  SK NEPTUN    25m  10:30.00 
545  Oskar Arvidsson  2002  AN5902  DANDERYD    25m  11:23.41 
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
532  Lukas Roosmark  2002  AI1702  TBY SIM    25m  9:57.84 
510  Anton Forsberg  2001  AM4901  TBY SIM    25m  9:54.06 
294  Walter Forsberg Meinhart  1999  AQ0399  SK NEPTUN    25m  9:43.35 
531  Andres Pllnen  2001  AM5901  TBY SIM    25m  9:40.82 
339  Isak Gustafsson  2001  AA5901  SKK    25m  9:42.94 
497  Erik Ahlqvist  2001  AT7501  TBY SIM    25m  9:51.86 
737  Thomas stervall  2000  AD3100  KERSBERGA    25m  9:57.00 
299  Mattias Huss  1999  AV8999  SK NEPTUN    25m  10:00.00 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
337  Emil Gunneriusson  2000  AJ4100  SKK    25m  9:28.49 
512  Victor Halldn  2000  AP7300  TBY SIM    25m  9:14.77 
318  Oliver Rehn  2001  AF5101  SK NEPTUN    25m  8:52.32 
551  Joel Hambraeus  1998  AL8198  DANDERYD    25m  8:44.10 
534  Anton Sandberg  1999  AR0199  TBY SIM    25m  8:51.47 
328  Olof Askling  1999  AM7799  SKK    25m  9:01.03 
599  Martin Melinder  2001  AG1301  VSBY SS    25m  9:17.11 
364  Sebastian Tufvesson  2000  AJ5100  SKK    25m  9:30.90 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.08  Utskriftsdatum  30 januari 2016 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:26 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner