2021-07-27   14:46:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nurmijärven Uinti Talvikisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Lhtlista Laji 9
Lhtlista 
 
  Kilpailu  Nurmijrven Uinti Talvikisat    Tulostuspivmr  06 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamki    Tulostusaika  13:10   
  Jrjestj  Nurmijrven Uinti ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  06 helmikuu 2016         
 
 
 
Laji 9, 100m Selkuinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Er 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Suominen  2006  06A141  Gladius    25m     
Saara Seppl  2005  05A504  NumKis    50m  1:50.78  1:48.78 
Sanni Hakkarainen  2003  03A931  NumKis    50m  1:45.74  1:43.74 
Saara Sauranen  2002  02B186  TuUS    25m  1:41.41  1:41.41 
Jonna Marjatta Laitinen  2005  05A128  HyUS    25m  1:41.44  1:41.44 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  1:46.63  1:46.63 
Emma Sevenius  2002  02B046  NU    50m  2:12.70  2:10.70 
Amanda Kortet  2006  06A278  Gladius    25m     

 
Er 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    25m  1:39.62  1:39.62 
Johanna Luukkonen  2001  01B060  HyUS    25m  1:31.36  1:31.36 
               
               
Saija Mikkonen  2001  01A667  TuUS    25m  1:27.54  1:27.54 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  1:30.77  1:30.77 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  1:34.46  1:32.46 
Kia Kivel  2003  03A685  NumKis    25m  1:41.03  1:41.03 

 
Er 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenny Kareinen  2002  02A000  KeUi    25m  1:25.46  1:25.46 
Iida Jantunen  2000  00B230  TuUS    25m  1:24.16  1:24.16 
Henrietta Lfgren  2003  03A262  KeUi    25m  1:22.09  1:22.09 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    25m  1:16.18  1:16.18 
Vilja Saxelin  2000  00A880  TuUS    25m  1:17.10  1:17.10 
Anni Hirvo  2001  01A485  TuUS    25m  1:22.78  1:22.78 
Maria Suihko  2001  01B181  TuUS    25m  1:24.59  1:24.59 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m  1:25.81  1:25.81 

 
Er 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Paukku  2000  00A781  NU    25m  1:15.09  1:15.09 
Siiri Vlimaa  2002  02A327  TuUS    25m  1:13.72  1:13.72 
Johanna Salmela  1976  76A011  TuUS    25m  1:11.43  1:11.43 
Salla Puhtimki  1998  98A628  VeUS    25m  1:08.27  1:08.27 
Tiia Nikkanen  1997  97A128  NU    25m  1:10.44  1:10.44 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    25m  1:13.25  1:13.25 
Kerttu Koivuniemi  1998  98A052  NU    25m  1:13.96  1:13.96 
Jenni Kukkonen  1999  99A162  KeUi    25m  1:15.87  1:15.87 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspivmr  06 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijrven Uinti  Tulostusaika  13:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner