Startliste for Alm Brand Bank Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 30.48 | |
2 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 30.67 | |
3 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 30.73 | |
4 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 30.93 | |
5 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 31.05 | |
6 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 31.20 | |
7 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 31.37 | |
8 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 31.38 | |
9 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 31.41 | |
10 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 31.55 | |
11 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 31.63 | |
12 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 31.65 | |
13 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 31.78 | |
14 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 31.93 | ||
15 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 32.15 | |
16 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 32.45 | |
17 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 32.64 | |
18 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 32.91 | |
19 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 32.96 | |
20 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 33.51 | ||
21 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 34.21 | |
22 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 34.76 | |
23 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 34.80 | |
24 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 35.13 | |
25 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 35.29 | |
26 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 35.36 | |
27 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 35.52 | |
28 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 35.55 | |
29 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 35.56 | |
30 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.02 | |
31 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 36.32 | |
32 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 37.19 | |
33 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 38.19 | |
34 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 38.37 | |
35 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 39.82 | |
36 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 43.26 | |
37 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 43.59 | |
38 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 44.27 | |
39 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 44.33 | |
40 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 46.42 | |
41 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 51.07 | ||
42 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 53.92 | ||
43 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 54.15 | ||
44 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | 54.53 | ||
45 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 25 m | 1:24.72 | ||
46 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |