Program for Alm Brand Bank Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 40.88 | |
2 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 41.80 | |
3 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 42.33 | |
4 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 43.12 | |
5 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 43.31 | |
6 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 44.12 | |
7 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 44.45 | |
8 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 44.56 | |
9 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 45.04 | |
10 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 47.02 | |
11 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 47.65 | |
12 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 48.14 | |
13 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 49.10 | |
14 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 49.63 | |
15 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 49.99 | |
16 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 50.63 | |
17 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 50.91 | |
18 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 51.46 | |
19 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 51.62 | |
20 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 52.65 | |
21 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 54.72 | |
22 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 55.53 | |
23 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 55.67 | |
24 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 55.72 | |
25 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 56.03 | |
26 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 56.13 | |
27 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:00.47 | ||
28 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:00.74 | |
29 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:02.54 | |
30 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:06.56 | |
31 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:09.79 | ||
32 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:10.86 | |
33 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:11.18 | ||
34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:14.70 | ||
35 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:28.47 | |
36 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | ||
37 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | ||
38 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
39 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | ||
40 | Lange Filippa Holm | 2006 | BIRKERØD | 0636AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |