Program för UGP 2 och Bråhögssprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
UGP 2 och Bråhögsprinten |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 12, 400m Frisim Flickor |
Finaler (11) |
Beräknad start 09:41 |
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Emma Ingner |
2005 |
AW3805 |
MKK |
|
25m |
|
199 |
2 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
|
23 |
3 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
|
11 |
4 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
107 |
5 |
Matilda Schmidt |
2002 |
AO4402 |
SK TRITON |
|
25m |
|
255 |
6 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Clara Lundgren |
2004 |
BC5804 |
MKK |
|
25m |
|
141 |
2 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
25m |
|
229 |
3 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
6:44.83 |
116 |
4 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
|
188 |
5 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
|
187 |
6 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
6:25.66 |
212 |
2 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
6:20.99 |
224 |
3 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
25m |
6:04.37 |
160 |
4 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
6:08.11 |
216 |
5 |
Matilda Hansson |
2002 |
BC2202 |
POSEIDON |
|
25m |
6:21.89 |
147 |
6 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
6:27.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
5:49.15 |
58 |
2 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:46.65 |
35 |
3 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
5:39.66 |
125 |
4 |
Moa Knutsson |
2002 |
BF8202 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
5:43.43 |
52 |
5 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:48.12 |
205 |
6 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
6:02.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
5:36.14 |
213 |
2 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
5:33.29 |
64 |
3 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:29.33 |
95 |
4 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
5:32.08 |
145 |
5 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
5:35.85 |
8 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
5:37.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:24.63 |
13 |
2 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
5:21.58 |
25 |
3 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
5:20.21 |
70 |
4 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
5:21.54 |
42 |
5 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
5:24.53 |
119 |
6 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
TYRINGE SS |
|
25m |
5:26.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
5:16.82 |
124 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
5:16.48 |
34 |
3 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
5:12.21 |
87 |
4 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
5:13.05 |
26 |
5 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
5:16.49 |
94 |
6 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:19.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
TYRINGE SS |
|
25m |
5:09.69 |
29 |
2 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
5:07.73 |
184 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
5:06.47 |
215 |
4 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
5:07.55 |
114 |
5 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
5:09.56 |
18 |
6 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
5:11.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
5:04.36 |
211 |
2 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
4:56.42 |
225 |
3 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
4:54.70 |
236 |
4 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
4:54.88 |
223 |
5 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
5:01.77 |
85 |
6 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:05.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:53.09 |
55 |
2 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:50.95 |
206 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
4:42.47 |
140 |
4 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
4:50.48 |
128 |
5 |
Isabelle Odén |
2002 |
AY6802 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
4:51.11 |
165 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
4:54.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
4:38.06 |
246 |
2 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:33.25 |
245 |
3 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
4:14.93 |
183 |
4 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
4:32.97 |
79 |
5 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:36.43 |
9 |
6 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:40.18 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:17 |
|