Program for Neptuniaden 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 66, 100m Brstsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 362 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 25 m | 1:11.38 | |
2 | 460 | Lindwall Algot | 2002 | TYRES SS | AJ4102 | 25 m | 1:11.68 | |
3 | 503 | Nordn Axel | 2001 | TBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:12.96 | |
4 | 323 | Styrman Arvid | 2002 | SPRVGEN | AQ2502 | 25 m | 1:13.56 | |
5 | 331 | Walln Andreas | 2002 | SPRVGEN | AP9302 | 25 m | 1:13.60 | |
6 | 424 | Sehmi Adam | 2001 | SDERTRN | AG3301 | 25 m | 1:13.70 | |
7 | 176 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:14.44 | |
8 | 650 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:14.66 | |
9 | 517 | Unevik Dag | 2001 | TBY SIM | AI5501 | 25 m | 1:14.74 | |
10 | 26 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 1:14.84 | |
11 | 391 | Charlton Markus | 2001 | SDERTRN | AD7701 | 25 m | 1:15.79 | |
12 | 641 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 25 m | 1:15.85 | |
13 | 34 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 1:16.33 | |
14 | 271 | Bernhardsson William | 2002 | SPRVGEN | AI4702 | 25 m | 1:17.42 | |
15 | 502 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:17.52 | |
16 | 258 | kerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:19.67 | |
17 | 131 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:19.96 | |
18 | 51 | Esbjrnsson Juan | 2002 | BOTK-RNN | AQ6902 | 25 m | 1:21.50 | |
19 | 357 | Thrn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:21.86 | |
20 | 315 | OMalley Aaron | 2002 | SPRVGEN | AI3902 | 25 m | 1:23.04 | |
21 | 659 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | AZ5301 | 25 m | 1:23.09 | |
22 | 489 | Forsberg Anton | 2001 | TBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:24.40 | |
23 | 35 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 50 m | 1:25.86 | |
24 | 520 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UME SS | AD4702 | 25 m | 1:26.11 | |
25 | 419 | Phootepkhum Photsawa | 2002 | SDERTRN | AV4302 | 25 m | 1:26.64 | |
26 | 336 | lund Gordon | 2002 | SPRVGEN | AT1102 | 25 m | 1:26.92 | |
27 | 218 | Bergman Nils | 2001 | SKURU IK | AX2901 | 25 m | 1:27.15 | |
28 | 237 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 50 m | 1:28.16 | |
29 | 653 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 25 m | 1:28.24 | |
30 | 74 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:29.58 | |
31 | 534 | Strmbro Arvid | 2002 | UME SS | AR4502 | 25 m | 1:30.22 | |
32 | 663 | Wirdby Myren Elias | 2002 | SPIF SF | AH0902 | 25 m | 1:32.12 | |
33 | 651 | Stlmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 1:32.53 | |
34 | 662 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | SPIF SF | AH1902 | 25 m | 1:32.89 | |
35 | 318 | Plsson Jonathan | 2002 | SPRVGEN | AR5902 | 25 m | 1:32.95 | |
36 | 212 | Sjqvist Gustav | 2001 | SALTSJB | AD2701 | 25 m | 1:33.34 | |
37 | 398 | Fridh Theodor | 2002 | SDERTRN | AT3302 | 25 m | 1:34.10 | |
38 | 343 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 1:34.76 | |
39 | 668 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 1:35.49 | |
40 | 209 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJB | AI2302 | 25 m | 1:37.53 | |
41 | 205 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJB | AM1902 | 25 m | 1:38.52 | |
42 | 708 | Martin Tiger | 2002 | SK NEPTUN | at4102 | 50 m | 1:38.58 | |
43 | 499 | Lingham Karl | 2002 | TBY SIM | AM0502 | 50 m | 1:41.81 | |
44 | 588 | Jernberg Nicolas | 2001 | LVSJ AIK | AU4301 | 25 m | 1:42.04 | |
45 | 571 | Simonsson Ivar | 2002 | VSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:42.29 | |
46 | 328 | Trk Matyas | 2002 | SPRVGEN | AQ3502 | 25 m | 1:43.94 | |
47 | 639 | MUNSHI ARYAN | 2002 | SPIF SF | 50 m | |||
48 | 673 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | ||
49 | 675 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 17:06 |