2020-05-26   20:44:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 25m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
159  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  15.18   
142  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  16.51   
146  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  17.28   
28  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  18.31   
27  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  18.33   
130  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  18.56   
30  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  18.63   
153  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  18.66   
139  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  18.78   
10  107  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  18.87   
11  134  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  19.36   
12  77  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  19.42   
13  155  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  19.44   
14  149  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  19.47   
15  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  19.67   
16  25  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  19.80   
17  12  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  19.83   
18  16  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  20.10   
19  17  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  20.13   
20  131  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  20.57   
21  35  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  20.88   
22  59  Dahlström Emilia  2006  KÖPINGS SS  AR2806  25 m  21.11   
23  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  21.92   
24  32  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  22.06   
25  115  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  22.08   
26  172  Saranen Sofia  2006  BÅLSTA SK  AI1806  25 m  22.24  EFT 
27  112  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  22.38   
28  24  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  22.53   
29  75  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m  22.71   
30  79  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  22.73   
31  33  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  22.74   
32  18  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  23.01   
33  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  23.14   
34  120  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  23.16   
35  116  Lindqvist Ingrid  2005  UPPLANDS-B  AG5805  25 m  23.19   
36  13  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  23.25   
37  80  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  23.32   
38  10  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  23.41   
39  65  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  23.53   
40  29  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  23.72   
41  53  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  23.82   
42  76  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  23.84   
43  123  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  24.07   
44  122  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  24.26   
45  111  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  24.27   
46  118  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  24.50   
47  61  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  24.65   
48  137  Brattström Maija  2004  HK SIM  AR8804  25 m  24.65   
49  26  Klarbo-Egan Freja  2008  SK ENA  AA0608  25 m  24.87   
50  78  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  25.05   
51  154  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  25.05   
52  176  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  25.06  EFT 
53  11  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  25.07   
54  44  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  25.16   
55  64  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  25.41   
56  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  25.42   
57  145  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  25.47   
58  152  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  25 m  25.58   
59  63  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  25.74   
60  141  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  26.01   
61  48  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  26.28   
62  39  Zachrisson Elsa  2003  FAGERSTA  AO7803  25 m  26.36   
63  117  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  26.39   
64  66  Pettersson Maja  2004  KÖPINGS SS  AS0404  25 m  26.47   
65  151  Rye Emily  2006  HK SIM  AG6806  25 m  26.53   
66  113  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  26.64   
67  52  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m  26.70   
68  179  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  27.10  EFT 
69  19  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  27.18   
70  43  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  27.63   
71  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  27.65   
72  Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m  28.28   
73  72  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG  AF1407  25 m  28.72   
74  181  Wästberg Miriam  2006  ÖSTERBY SS  AM6606  25 m  28.90  EFT 
75  178  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  28.93  EFT 
76  34  Bölja-Strandlund Leia  2007  FAGERSTA  AB7207  25 m  29.03   
77  51  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  31.51   
78  42  Hong Meya  2006  GIMO SS  AG8606  25 m  32.00   
79  104  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m  34.26   
80  Ahlström Nilea  2005  AVESTA SS  AE1605  25 m  34.46   
81  57  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  36.87   
82  108  Jogfors Ester  2005  UPPLANDS-B  AY7805  25 m  38.87   
83  14  Almert Märta  2010  SK ENA  AA6210  25 m     
84  15  Almert Rut  2008  SK ENA  AE3208  25 m     
85  20  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m     
86  38  Norström Emmie  2002  FAGERSTA  BR9202  25 m     
87  40  Zoltek Julia  2004  FAGERSTA  BT2804  25 m     
88  49  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m     
89  55  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m     
90  56  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m     
91  58  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m     
92  60  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m     
93  100  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m     
94  101  Berggren Louise  2003  UPPLANDS-B  BM1403  25 m     
95  126  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m     
96  129  Ångman Leia  2006  UPPLANDS-B  AZ5606  25 m     
97  133  Persson Amanda  2004  ÖSTERBY SS  BJ1804  25 m     
98  136  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m     
99  140  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m     
100  144  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m     
101  147  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
102  150  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
103  158  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
104  175  Abdallah Amal  2005  SK ENA  BK1205  25 m    EFT 
105  177  Strömberg Wilma-Louise  2003  SK ENA  BZ7603  25 m    EFT 
106  180  söderberg elsa  2002  ÖSTERBY SS  BJ5802  25 m    EFT 
107  182  Wästberg Naimi  2004  ÖSTERBY SS  BK4804  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  08 april 2016 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  22:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner