2020-05-26   20:29:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

4_S
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  17.25   
143  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  17.36   
121  Renström Fredrik  1999  UPPLANDS-B  AJ5799  25 m  19.45   
23  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  19.81   
31  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  20.57   
Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  21.20   
132  Bräck Axel  2001  ÖSTERBY SS  AK1301  25 m  21.67   
67  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  21.83   
70  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  22.04   
10  81  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  23.32   
11  106  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  23.74   
12  68  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  24.22   
13  46  Nordgren Elias  2005  GIMO SS  AE6505  25 m  24.54   
14  127  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  24.72   
15  124  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  25.22   
16  91  Larsson Noel  2006  SALA SS  AK8106  25 m  25.73   
17  114  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  26.95   
18  Antonsson Max  2004  AVESTA SS  AG6304  25 m  27.29   
19  125  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  28.00   
20  128  Wällstedt Erik  2005  UPPLANDS-B  AC8505  25 m  30.03   
21  173  Sylwan Andre  2006  BÅLSTA SK  AA5306  25 m  30.05  EFT 
22  41  Eriksson Mattias  2003  GIMO SS  AY3703  25 m     
23  45  Nordén Max  2005  GIMO SS  AQ3705  25 m     
24  47  Sporron Emil  2003  GIMO SS  AV4503  25 m     
25  50  Åsberg Linus  2004  GIMO SS  AV8704  25 m     
26  54  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m     
27  71  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m     
28  84  Dalin Milton  2005  SALA SS  AO3905  25 m     
29  87  Johansson-Hemström Samuel  2005  SALA SS  AE8105  25 m     
30  96  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m     
31  103  Flender Wilhelm  2006  UPPLANDS-B  AH4106  25 m     
32  105  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AT9903  25 m     
33  109  Johansson Melvin  2007  UPPLANDS-B  AE8307  25 m     
34  110  Johansson Morits  2008  UPPLANDS-B  AB1708  25 m     
35  119  Mornils Flender Julius  2002  UPPLANDS-B  AS5702  25 m     
36  135  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m     
37  138  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  08 april 2016 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  22:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner