Program for Vårsimiaden Distrikt, Uppsala Tvl omr 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 10
|
Tvling |
Vrsimiaden Frsk 2016 |
|
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
|
|
Tvlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
09:17 |
|
|
Arrangr |
Upsala Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim P 11-13 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
|
162 |
4 |
Zartosht Kargar |
2005 |
AE1905 |
UPSALA S |
|
25m |
2:00.00 |
179 |
5 |
Artur Norman |
2005 |
AL2705 |
UPSALA S |
|
25m |
2:10.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
180 |
1 |
Gustav Norman |
2004 |
AF1304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:48.00 |
151 |
2 |
Arman Harutyunyan |
2003 |
AP5303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.56 |
183 |
3 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.70 |
118 |
4 |
Ossy Nyhlander |
2005 |
AA0505 |
SIM 77 HOF |
|
25m |
1:36.29 |
184 |
5 |
Daniel Parker |
2004 |
AJ7304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.98 |
147 |
6 |
Tomas Frman |
2005 |
AL3705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.00 |
191 |
7 |
Edvin Pitic |
2005 |
AH2105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.00 |
150 |
8 |
Daniel Hamberg |
2005 |
AL4705 |
UPSALA S |
|
25m |
2:00.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
4 |
1 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNS SS |
|
25m |
1:35.04 |
163 |
2 |
Elias Karlsson |
2003 |
AP1303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.79 |
2 |
3 |
Gustav Buvik Spnnare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNS SS |
|
25m |
1:29.68 |
3 |
4 |
Adrian Jonsson |
2004 |
AN8504 |
BOLLNS SS |
|
25m |
1:27.78 |
94 |
5 |
Malte Larsson |
2003 |
AU2503 |
SALA SS |
|
25m |
1:28.01 |
96 |
6 |
Felix Mrvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:30.98 |
92 |
7 |
Linus Enstedt |
2003 |
AS0303 |
SALA SS |
|
25m |
1:34.31 |
34 |
8 |
Esbjrn Montelius Risberg |
2004 |
AQ9104 |
FALUN |
|
25m |
1:35.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
212 |
1 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.27 |
14 |
2 |
Timothy Manns-Sthl |
2004 |
AC3504 |
BORLNGE |
|
25m |
1:24.83 |
157 |
3 |
Lukas Hglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.94 |
142 |
4 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.01 |
138 |
5 |
Samuel Delvenne |
2003 |
AU8903 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.73 |
134 |
6 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.36 |
230 |
7 |
Oliwer Sderberg |
2003 |
AK9703 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.00 |
172 |
8 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
101 |
1 |
Jonathan Svedberg |
2003 |
AW7703 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.32 |
102 |
2 |
Gustav Thelander |
2003 |
AR5503 |
SALA SS |
|
25m |
1:19.83 |
87 |
3 |
Eric Persson |
2004 |
AI0904 |
SS MORA |
|
25m |
1:18.77 |
193 |
4 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.80 |
80 |
5 |
Gustaf Sandstrm |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:16.87 |
196 |
6 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.78 |
187 |
7 |
Joel Pelling |
2003 |
AT8503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.38 |
194 |
8 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
20 |
1 |
Gustav Westman |
2003 |
AM6703 |
BORLNGE |
|
25m |
1:16.17 |
55 |
2 |
Albin stlund |
2004 |
AC1304 |
GVLE SS |
|
25m |
1:14.75 |
109 |
3 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:13.73 |
41 |
4 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GVLE SS |
|
25m |
1:13.18 |
54 |
5 |
Olle Wikholm |
2004 |
AO9904 |
GVLE SS |
|
25m |
1:13.55 |
107 |
6 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:14.13 |
131 |
7 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.98 |
64 |
8 |
Malte Eriksson |
2003 |
AT3903 |
HARNS SKU |
|
25m |
1:16.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
16 |
1 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLNGE |
|
25m |
1:12.37 |
36 |
2 |
Malte Svrd |
2003 |
AC3703 |
FALUN |
|
25m |
1:11.36 |
40 |
3 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GVLE SS |
|
25m |
1:07.19 |
204 |
4 |
Mikael Sderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:02.62 |
6 |
5 |
Martin Schn |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNS SS |
|
25m |
1:06.62 |
47 |
6 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GVLE SS |
|
25m |
1:08.66 |
195 |
7 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.99 |
79 |
8 |
Viggo Reit |
2003 |
AK5703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:12.47 |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 |
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsllskap |
Utskriftstid |
09:17 |
|