Program för Kronborg Open Lang 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 55.54 | |
2 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 59.91 | |
3 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:00.07 | |
4 | 304 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:00.07 | |
5 | 148 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:00.15 | |
6 | 97 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:00.59 | |
7 | 125 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:01.30 | |
8 | 313 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:01.73 | |
9 | 28 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:01.83 | |
10 | 50 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:01.96 | |
11 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:02.04 | |
12 | 171 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:02.15 | |
13 | 248 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:02.16 | |
14 | 289 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:02.48 | |
15 | 450 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:02.58 | |
16 | 69 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:02.90 | |
17 | 141 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:02.99 | |
18 | 371 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 1:03.33 | |
19 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:03.38 | |
20 | 470 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:03.86 | |
21 | 83 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:04.09 | |
22 | 22 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:04.18 | |
23 | 244 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:04.27 | |
24 | 290 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:04.32 | |
25 | 173 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:04.52 | |
26 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 1:04.66 | |
27 | 514 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:05.00 | ||
28 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:05.04 | |
29 | 140 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:05.25 | |
30 | 138 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:05.27 | |
31 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:05.28 | |
32 | 461 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 1:05.61 | |
33 | 185 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:05.73 | |
34 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:05.80 | |
35 | 256 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:05.95 | |
36 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 1:06.16 | |
37 | 66 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:06.34 | |
38 | 517 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:06.62 | ||
39 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:06.64 | |
40 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:06.81 | |
41 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:06.94 | |
42 | 37 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:07.21 | |
43 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 50 m | 1:07.70 | |
44 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:07.92 | |
45 | 142 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:07.95 | |
46 | 190 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:07.98 | |
47 | 362 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:08.10 | |
48 | 467 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 50 m | 1:08.11 | |
49 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 1:08.38 | |
50 | 278 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 1:08.40 | |
51 | 366 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | 1:08.43 | |
52 | 168 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:08.47 | |
53 | 281 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 50 m | 1:08.48 | |
54 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:08.49 | |
55 | 275 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 1:08.62 | |
56 | 466 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 50 m | 1:08.68 | |
57 | 480 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 1:08.69 | |
58 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:08.78 | |
59 | 8 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:09.19 | |
60 | 441 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 1:09.37 | |
61 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 1:09.76 | |
62 | 45 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:10.34 | |
63 | 402 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:10.41 | |
64 | 415 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 1:10.65 | |
65 | 297 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:10.67 | |
66 | 490 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 1:10.73 | |
67 | 472 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:10.79 | |
68 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:10.84 | |
69 | 100 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:11.06 | |
70 | 63 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:11.09 | |
71 | 167 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:11.10 | |
72 | 228 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:11.18 | |
73 | 54 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:11.26 | |
74 | 129 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 50 m | 1:11.30 | |
75 | 32 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:11.34 | |
76 | 212 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:11.38 | |
77 | 179 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:11.49 | |
78 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:11.72 | |
79 | 90 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:11.81 | |
80 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:11.87 | |
81 | 367 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 1:12.13 | |
82 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 1:12.22 | |
83 | 175 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 1:12.43 | |
84 | 522 | Heggertveit Marte | 1999 | Bergen | 50 m | 1:12.48 | ||
85 | 369 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:12.62 | |
86 | 94 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:12.73 | |
87 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:12.75 | |
88 | 261 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:12.93 | |
89 | 364 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:12.97 | |
90 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:12.99 | |
91 | 84 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:13.01 | |
92 | 247 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:13.05 | |
93 | 77 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:13.26 | |
94 | 504 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.27 | ||
95 | 214 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:13.48 | |
96 | 409 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:13.66 | |
97 | 505 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.70 | ||
98 | 399 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:13.83 | |
99 | 116 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 1:14.33 | |
100 | 253 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:14.39 | |
101 | 206 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 1:14.60 | |
102 | 222 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:14.85 | |
103 | 110 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 50 m | 1:14.94 | |
104 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 1:15.11 | |
105 | 11 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:15.22 | |
106 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 1:15.53 | |
107 | 6 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:15.80 | |
108 | 2 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:15.95 | |
109 | 436 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 1:16.23 | |
110 | 475 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:16.27 | |
111 | 331 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:16.55 | |
112 | 510 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:16.57 | ||
113 | 501 | Adams-Bosch Emma | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:16.67 | ||
114 | 86 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:16.69 | |
115 | 82 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:17.16 | |
116 | 227 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:17.20 | |
117 | 165 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:17.34 | |
118 | 454 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 1:17.38 | |
119 | 444 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 1:17.47 | |
120 | 292 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:18.02 | |
121 | 186 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:18.42 | |
122 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 1:18.73 | |
123 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:19.14 | |
124 | 81 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:19.31 | |
125 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 50 m | 1:19.66 | |
126 | 500 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:19.81 | |
127 | 38 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:20.25 | |
128 | 448 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:20.46 | |
129 | 482 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 1:20.74 | |
130 | 400 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 1:20.79 | |
131 | 314 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:21.21 | |
132 | 75 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:21.46 | |
133 | 458 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:22.33 | |
134 | 44 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:22.40 | |
135 | 35 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:22.52 | |
136 | 433 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:22.83 | |
137 | 71 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:23.59 | |
138 | 91 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:23.68 | |
139 | 416 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 1:23.75 | |
140 | 445 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 1:23.91 | |
141 | 194 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 1:23.97 | |
142 | 161 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:25.51 | |
143 | 298 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 1:25.74 | |
144 | 411 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:25.97 | |
145 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:26.11 | |
146 | 499 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 1:26.49 | |
147 | 98 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 50 m | 1:27.93 | |
148 | 306 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:28.04 | |
149 | 241 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:28.06 | |
150 | 257 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:28.11 | |
151 | 80 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:28.65 | |
152 | 487 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:29.00 | |
153 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 1:29.12 | |
154 | 209 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 1:29.26 | |
155 | 213 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:29.26 | |
156 | 439 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 1:29.84 | |
157 | 252 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 1:33.42 | |
158 | 497 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:35.38 | |
159 | 263 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:35.57 | |
160 | 192 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:35.89 | |
161 | 407 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 1:36.44 | |
162 | 422 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:36.97 | |
163 | 187 | Lyttik Amalie | 2006 | HØRSHOLM | 0637AJ | 50 m | 1:37.38 | |
164 | 199 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 1:37.55 | |
165 | 269 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 1:37.92 | |
166 | 154 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:38.19 | |
167 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:39.82 | |
168 | 481 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 1:42.36 | |
169 | 152 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 1:43.52 | |
170 | 425 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 50 m | 1:46.05 | |
171 | 406 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 50 m | 1:47.81 | |
172 | 158 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 1:49.94 | |
173 | 391 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 50 m | 1:51.31 | |
174 | 151 | Boas Sofie | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | |||
175 | 160 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | |||
176 | 162 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | |||
177 | 210 | Sørensen Isabella | 2006 | HØRSHOLM | 0638AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 53.06 | |
2 | 262 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 50 m | 54.58 | |
3 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 54.68 | |
4 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 54.74 | |
5 | 64 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 55.48 | |
6 | 21 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 55.64 | |
7 | 124 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 55.81 | |
8 | 133 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 55.82 | |
9 | 437 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 57.19 | |
10 | 52 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 57.27 | |
11 | 365 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 50 m | 57.31 | |
12 | 42 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 57.56 | |
13 | 431 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 57.81 | |
14 | 361 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 58.20 | |
15 | 368 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 58.20 | |
16 | 137 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 58.21 | |
17 | 101 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 58.23 | |
18 | 312 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 58.60 | |
19 | 260 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 58.83 | |
20 | 134 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 58.86 | |
21 | 403 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 59.17 | |
22 | 280 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 50 m | 59.83 | |
23 | 471 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 59.86 | |
24 | 130 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 59.90 | |
25 | 432 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:00.05 | |
26 | 465 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 1:00.12 | |
27 | 58 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:00.23 | |
28 | 284 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:00.31 | |
29 | 265 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:00.33 | |
30 | 234 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:00.36 | |
31 | 302 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:00.45 | |
32 | 149 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:00.52 | |
33 | 305 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:00.55 | |
34 | 508 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:00.83 | ||
35 | 114 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 1:00.85 | |
36 | 459 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:01.06 | |
37 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 1:01.13 | |
38 | 246 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:01.71 | |
39 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:01.78 | |
40 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:02.03 | ||
41 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:02.17 | |
42 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:02.25 | |
43 | 455 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 1:02.46 | |
44 | 479 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 1:02.48 | |
45 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 50 m | 1:02.90 | |
46 | 36 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:03.23 | |
47 | 135 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:03.31 | |
48 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 1:03.31 | |
49 | 14 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 1:03.37 | |
50 | 498 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 1:03.59 | |
51 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 1:03.72 | |
52 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:03.98 | |
53 | 106 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 1:04.16 | |
54 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:04.49 | |
55 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 1:04.60 | |
56 | 296 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:04.88 | |
57 | 104 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:04.98 | |
58 | 48 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:05.51 | |
59 | 473 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 1:05.81 | |
60 | 413 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 1:05.94 | |
61 | 51 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:05.99 | |
62 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 1:06.29 | |
63 | 456 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 1:06.31 | |
64 | 512 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:06.41 | ||
65 | 78 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:06.94 | |
66 | 43 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:06.97 | |
67 | 410 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:07.13 | |
68 | 102 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:07.17 | |
69 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:07.34 | |
70 | 170 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:07.52 | |
71 | 363 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:07.66 | |
72 | 15 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:07.71 | |
73 | 245 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:07.88 | |
74 | 157 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:07.92 | |
75 | 243 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 1:08.17 | |
76 | 184 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:08.33 | |
77 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:08.56 | |
78 | 105 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 1:08.73 | |
79 | 59 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:08.79 | |
80 | 95 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:09.01 | |
81 | 322 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 1:09.02 | |
82 | 156 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:09.36 | |
83 | 215 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:09.38 | |
84 | 76 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:09.40 | |
85 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 1:09.86 | |
86 | 72 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:10.53 | |
87 | 287 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:10.59 | |
88 | 440 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 1:10.81 | |
89 | 451 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 1:11.78 | |
90 | 33 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:11.89 | |
91 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:11.96 | |
92 | 412 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:12.20 | |
93 | 240 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 1:12.50 | |
94 | 13 | Lind Mads | 2002 | A6 | 0255AI | 50 m | 1:12.52 | |
95 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 1:12.71 | |
96 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:12.72 | |
97 | 111 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:12.78 | |
98 | 408 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:13.05 | |
99 | 430 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 50 m | 1:13.36 | |
100 | 109 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 1:13.57 | |
101 | 392 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:13.74 | |
102 | 404 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:13.84 | |
103 | 443 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:14.17 | |
104 | 204 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:14.54 | |
105 | 484 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 1:14.55 | |
106 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:14.66 | |
107 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 1:14.96 | |
108 | 398 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 1:15.20 | |
109 | 224 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:16.93 | |
110 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:17.09 | |
111 | 57 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:17.31 | |
112 | 159 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:18.29 | |
113 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:18.51 | |
114 | 301 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:18.59 | |
115 | 70 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:18.87 | |
116 | 196 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:18.92 | |
117 | 264 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:19.16 | |
118 | 169 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 1:19.38 | |
119 | 266 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:19.61 | |
120 | 293 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | 1:20.64 | |
121 | 249 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:20.68 | |
122 | 40 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:21.05 | |
123 | 515 | Stroh Finn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:21.29 | ||
124 | 27 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:21.74 | |
125 | 180 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:22.15 | |
126 | 79 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:22.36 | |
127 | 268 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:23.00 | |
128 | 198 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:23.76 | |
129 | 205 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:24.25 | |
130 | 183 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:24.32 | |
131 | 195 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:25.86 | |
132 | 418 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 1:27.43 | |
133 | 207 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 1:28.46 | |
134 | 188 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 1:28.84 | |
135 | 478 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 1:29.14 | |
136 | 255 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:30.38 | |
137 | 424 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 1:30.52 | |
138 | 474 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 1:31.00 | |
139 | 417 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 50 m | 1:31.67 | |
140 | 483 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 1:32.00 | ||
141 | 276 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 50 m | 1:32.83 | ||
142 | 423 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 1:35.00 | |
143 | 394 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 1:35.11 | |
144 | 208 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:37.46 | |
145 | 203 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:38.68 | |
146 | 277 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 1:40.23 | |
147 | 486 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 50 m | 1:40.50 | ||
148 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 1:41.78 | |
149 | 427 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | 1:43.43 | |
150 | 485 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 1:47.02 | ||
151 | 176 | Johannessen Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0749AA | 50 m | 1:48.18 | |
152 | 201 | Rosted Storm | 2007 | HØRSHOLM | 0705AA | 50 m | 1:53.69 | |
153 | 428 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 1:55.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Dong Energy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 34.85 | |
2 | 17 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 34.96 | |
3 | 258 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 35.22 | |
4 | 140 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 35.80 | |
5 | 259 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 35.82 | |
6 | 299 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 36.09 | |
7 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 36.11 | |
8 | 468 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 36.13 | |
9 | 236 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 36.38 | |
10 | 271 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 36.71 | |
11 | 10 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 36.87 | |
12 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 36.91 | |
13 | 516 | Triebe Laura | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 37.16 | ||
14 | 61 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 37.19 | |
15 | 62 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 37.35 | |
16 | 148 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 37.44 | |
17 | 28 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 37.58 | |
18 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 37.65 | |
19 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 37.69 | |
20 | 53 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 38.00 | |
21 | 310 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 38.02 | |
22 | 171 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 38.34 | |
23 | 469 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 38.36 | |
24 | 54 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 38.39 | |
25 | 117 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 38.82 | |
26 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 39.17 | |
27 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 39.43 | |
28 | 362 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 39.57 | |
29 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 39.66 | |
30 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 40.02 | |
31 | 441 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 40.41 | |
32 | 426 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 40.50 | |
33 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 40.59 | |
34 | 190 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 40.74 | |
35 | 505 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 41.25 | ||
36 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 41.88 | |
37 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 41.98 | |
38 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 41.98 | |
39 | 189 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 41.99 | |
40 | 253 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 42.10 | |
41 | 491 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 42.18 | |
42 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 42.33 | |
43 | 367 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 42.45 | |
44 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 42.85 | |
45 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 42.90 | |
46 | 168 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 42.92 | |
47 | 278 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 42.95 | |
48 | 212 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 43.28 | |
49 | 518 | Bahder Hanna von | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 43.50 | ||
50 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 43.65 | |
51 | 5 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 44.01 | |
52 | 178 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 44.05 | |
53 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 44.15 | |
54 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 44.31 | |
55 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 44.46 | |
56 | 218 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 44.91 | |
57 | 206 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 44.92 | |
58 | 116 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 45.22 | |
59 | 506 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 45.29 | ||
60 | 179 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 45.65 | |
61 | 445 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 45.66 | |
62 | 153 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 45.75 | |
63 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 45.78 | |
64 | 337 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 45.94 | |
65 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 46.13 | |
66 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 46.14 | |
67 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 46.18 | |
68 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 46.90 | |
69 | 110 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 50 m | 47.02 | |
70 | 433 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 47.04 | |
71 | 186 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 47.57 | |
72 | 499 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 47.73 | |
73 | 214 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 47.98 | |
74 | 77 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 48.55 | |
75 | 35 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 48.75 | |
76 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 48.97 | |
77 | 165 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 49.27 | |
78 | 452 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 50 m | 49.40 | |
79 | 2 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 50.58 | |
80 | 12 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 50 m | 50.65 | ||
81 | 161 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 50.96 | |
82 | 202 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 51.78 | |
83 | 163 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 52.45 | |
84 | 151 | Boas Sofie | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 53.99 | ||
85 | 209 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 55.45 | |
86 | 81 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 55.94 | |
87 | 269 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 57.02 | |
88 | 210 | Sørensen Isabella | 2006 | HØRSHOLM | 0638AF | 50 m | 57.62 | |
89 | 497 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 57.73 | |
90 | 160 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 57.88 | ||
91 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | ||
92 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | ||
93 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | ||
94 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Dong Energy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 30.68 | |
2 | 462 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 32.68 | |
3 | 508 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 32.75 | ||
4 | 521 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 32.99 | |
5 | 267 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 33.16 | |
6 | 361 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 33.19 | |
7 | 437 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 33.34 | |
8 | 464 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 33.48 | |
9 | 146 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 33.57 | |
10 | 47 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 33.60 | |
11 | 272 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 33.99 | |
12 | 88 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 34.73 | |
13 | 135 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 34.74 | |
14 | 312 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 35.19 | |
15 | 166 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 35.68 | |
16 | 177 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 36.21 | |
17 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 36.41 | |
18 | 246 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 36.45 | |
19 | 305 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 36.63 | |
20 | 95 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 36.76 | |
21 | 59 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 37.10 | |
22 | 463 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 37.59 | |
23 | 492 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 37.60 | |
24 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 37.65 | |
25 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 38.53 | |
26 | 73 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 38.58 | |
27 | 164 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 38.91 | |
28 | 14 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 39.40 | |
29 | 495 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 39.91 | |
30 | 456 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 39.93 | |
31 | 223 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 40.29 | |
32 | 245 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 40.32 | |
33 | 300 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 40.98 | |
34 | 48 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 41.15 | |
35 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 41.72 | |
36 | 430 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 50 m | 41.72 | |
37 | 109 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 42.16 | |
38 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 50 m | 42.24 | |
39 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 44.82 | |
40 | 113 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 45.01 | |
41 | 338 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 45.14 | |
42 | 465 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 45.26 | |
43 | 229 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 46.29 | |
44 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 46.43 | |
45 | 451 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 46.50 | |
46 | 196 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 46.75 | |
47 | 40 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 47.91 | |
48 | 357 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 49.40 | |
49 | 180 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 49.44 | |
50 | 57 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 49.60 | |
51 | 268 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 50.40 | |
52 | 363 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 50.41 | |
53 | 349 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 52.10 | |
54 | 207 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 53.82 | |
55 | 188 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 54.10 | |
56 | 198 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 54.48 | |
57 | 276 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 50 m | 57.45 | ||
58 | 208 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:00.71 | |
59 | 203 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:01.42 | |
60 | 176 | Johannessen Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0749AA | 50 m | 1:05.81 | |
61 | 277 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 1:09.80 | |
62 | 183 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:25.54 | |
63 | 318 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | ||
64 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | ||
65 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | ||
66 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | ||
67 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 5:07.01 | |
2 | 283 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:12.68 | |
3 | 290 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 5:15.58 | |
4 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 5:21.82 | |
5 | 103 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 5:23.71 | |
6 | 83 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:25.04 | |
7 | 307 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 5:27.03 | |
8 | 286 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:27.75 | |
9 | 136 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 50 m | 5:27.77 | |
10 | 297 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:31.06 | |
11 | 470 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 5:32.86 | |
12 | 461 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 5:37.99 | |
13 | 178 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 5:49.51 | |
14 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 5:50.75 | |
15 | 490 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 5:57.00 | |
16 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 5:57.12 | |
17 | 185 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 6:08.01 | |
18 | 366 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | 6:08.51 | |
19 | 340 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 6:10.28 | |
20 | 189 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 6:10.42 | |
21 | 475 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 6:12.00 | |
22 | 491 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 6:12.00 | |
23 | 41 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 6:13.97 | |
24 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 6:14.67 | |
25 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 6:27.62 | |
26 | 429 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 6:36.23 | |
27 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 6:37.03 | |
28 | 175 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 6:39.41 | |
29 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 6:59.21 | |
30 | 303 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 6, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 4:48.40 | |
2 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 4:55.95 | |
3 | 52 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:57.29 | |
4 | 302 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:08.31 | |
5 | 431 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 5:08.42 | |
6 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 5:10.54 | |
7 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 5:12.12 | |
8 | 134 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 5:13.22 | |
9 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 5:20.08 | |
10 | 166 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 5:22.30 | |
11 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 5:23.33 | |
12 | 235 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 5:32.52 | |
13 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 5:32.52 | |
14 | 164 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 5:32.61 | |
15 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 5:33.85 | |
16 | 368 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 5:35.23 | |
17 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 5:35.62 | |
18 | 177 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 5:35.90 | |
19 | 296 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 5:36.68 | |
20 | 223 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 5:36.87 | |
21 | 170 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 5:40.19 | |
22 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 5:41.97 | |
23 | 157 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 5:45.19 | |
24 | 318 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 5:46.12 | |
25 | 479 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 5:48.90 | |
26 | 463 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 5:49.82 | |
27 | 24 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 5:51.35 | |
28 | 338 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 5:51.51 | |
29 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 5:54.06 | |
30 | 215 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 5:54.08 | |
31 | 492 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 5:57.00 | |
32 | 495 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 5:57.00 | |
33 | 484 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 6:12.00 | RES |
34 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 6:22.69 | RES |
35 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 6:24.10 | RES |
36 | 282 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 6:36.81 | RES |
37 | 404 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 6:44.55 | RES |
38 | 301 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 7:01.35 | RES |
39 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 7:23.82 | RES |
40 | 293 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: TYR |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 1:02.75 | |
2 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:09.23 | |
3 | 258 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:09.33 | |
4 | 97 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:10.28 | |
5 | 125 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:10.58 | |
6 | 9 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 1:10.83 | |
7 | 371 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 1:11.33 | |
8 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:11.54 | |
9 | 244 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:11.76 | |
10 | 259 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:11.90 | |
11 | 470 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:12.54 | |
12 | 467 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 50 m | 1:12.62 | |
13 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 50 m | 1:12.71 | |
14 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:13.00 | |
15 | 468 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 1:13.99 | |
16 | 289 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:14.05 | |
17 | 271 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 1:14.10 | |
18 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:14.35 | |
19 | 450 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:14.68 | |
20 | 62 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:14.84 | |
21 | 466 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 50 m | 1:14.92 | |
22 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:15.34 | |
23 | 502 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:15.60 | ||
24 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:15.71 | |
25 | 22 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:15.74 | |
26 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:17.13 | |
27 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:17.20 | |
28 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:17.85 | |
29 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:17.99 | |
30 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:18.27 | |
31 | 281 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 50 m | 1:18.53 | |
32 | 167 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:18.65 | |
33 | 45 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:18.69 | |
34 | 369 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:18.71 | |
35 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:18.75 | |
36 | 514 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:18.86 | ||
37 | 275 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 1:18.87 | |
38 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:18.95 | |
39 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:18.96 | |
40 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:19.05 | |
41 | 10 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 1:19.24 | |
42 | 402 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:19.58 | |
43 | 517 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:19.64 | ||
44 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:20.12 | |
45 | 480 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 1:20.61 | |
46 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:20.72 | |
47 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:21.03 | |
48 | 228 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:21.22 | |
49 | 63 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:21.39 | |
50 | 415 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 1:21.82 | |
51 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:22.00 | |
52 | 507 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:22.00 | ||
53 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:22.05 | |
54 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:22.09 | |
55 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:22.34 | |
56 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 1:22.36 | |
57 | 8 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:22.66 | |
58 | 288 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:22.68 | |
59 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 1:22.80 | |
60 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:22.97 | |
61 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:23.30 | |
62 | 501 | Adams-Bosch Emma | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:23.30 | ||
63 | 506 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:23.37 | ||
64 | 5 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:23.42 | |
65 | 409 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:23.52 | |
66 | 44 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:23.54 | |
67 | 469 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:23.90 | |
68 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 1:24.07 | |
69 | 94 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:24.15 | |
70 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 1:24.19 | |
71 | 6 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:24.58 | |
72 | 84 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:24.84 | |
73 | 367 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 1:24.94 | |
74 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:25.01 | |
75 | 509 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:25.43 | ||
76 | 337 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:25.49 | |
77 | 77 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:25.78 | |
78 | 504 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:25.93 | ||
79 | 292 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:26.68 | |
80 | 172 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:26.87 | |
81 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:26.97 | |
82 | 436 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 1:27.00 | |
83 | 129 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 50 m | 1:27.02 | |
84 | 510 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:27.07 | ||
85 | 32 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:27.13 | |
86 | 100 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:27.20 | |
87 | 426 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 1:27.26 | |
88 | 518 | Bahder Hanna von | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:27.31 | ||
89 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 1:27.43 | |
90 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:27.64 | |
91 | 454 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 1:27.83 | |
92 | 261 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:27.88 | |
93 | 227 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:28.25 | |
94 | 399 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:28.38 | |
95 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:28.49 | |
96 | 458 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:28.84 | |
97 | 253 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:29.06 | |
98 | 87 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 1:29.21 | |
99 | 429 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 1:29.23 | |
100 | 12 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 50 m | 1:29.29 | ||
101 | 202 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 1:29.43 | |
102 | 18 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:29.58 | |
103 | 400 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 1:30.67 | |
104 | 56 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:30.82 | |
105 | 82 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:31.31 | |
106 | 91 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:31.57 | |
107 | 433 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:31.98 | |
108 | 75 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:32.13 | |
109 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 1:32.31 | |
110 | 71 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:32.37 | |
111 | 186 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:32.78 | |
112 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 50 m | 1:32.93 | |
113 | 500 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:33.07 | |
114 | 257 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:33.20 | |
115 | 444 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 1:33.28 | |
116 | 222 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:33.41 | |
117 | 98 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 50 m | 1:33.46 | |
118 | 86 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:33.77 | |
119 | 416 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 1:34.99 | |
120 | 247 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:35.01 | |
121 | 165 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:35.88 | |
122 | 314 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:35.99 | |
123 | 80 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:36.02 | |
124 | 445 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 1:36.21 | |
125 | 448 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:36.22 | |
126 | 411 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:36.64 | |
127 | 298 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 1:36.76 | |
128 | 482 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 1:36.92 | |
129 | 153 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 1:38.03 | |
130 | 439 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 1:39.41 | |
131 | 194 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 1:40.01 | |
132 | 306 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:41.28 | |
133 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:42.40 | |
134 | 213 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:43.24 | |
135 | 452 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 50 m | 1:43.25 | |
136 | 174 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 1:43.50 | |
137 | 487 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:45.60 | |
138 | 241 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:45.85 | |
139 | 161 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:47.07 | |
140 | 252 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 1:49.67 | |
141 | 154 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:50.43 | |
142 | 407 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 1:50.53 | |
143 | 192 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:51.11 | |
144 | 481 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 1:52.27 | |
145 | 422 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:52.68 | |
146 | 391 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 50 m | 1:56.52 | |
147 | 425 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 50 m | 1:56.58 | |
148 | 263 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:57.30 | |
149 | 209 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 1:57.60 | |
150 | 158 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 2:01.44 | |
151 | 152 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 2:03.57 | |
152 | 162 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 2:12.51 | ||
153 | 406 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 50 m | 2:16.74 | |
154 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | ||
155 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | ||
156 | 523 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: TYR |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:02.66 | |
2 | 42 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:02.96 | |
3 | 464 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 1:04.78 | |
4 | 462 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 1:04.87 | |
5 | 31 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:05.13 | |
6 | 365 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 50 m | 1:05.81 | |
7 | 101 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:06.01 | |
8 | 267 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:06.11 | |
9 | 149 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:07.94 | |
10 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:08.46 | ||
11 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:08.70 | |
12 | 58 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:08.80 | |
13 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:08.94 | |
14 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:09.61 | |
15 | 300 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:10.54 | |
16 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:11.07 | |
17 | 455 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 1:11.17 | |
18 | 511 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:11.50 | ||
19 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:11.65 | |
20 | 105 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 1:11.75 | |
21 | 432 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:12.01 | |
22 | 43 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:12.08 | |
23 | 459 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:12.36 | |
24 | 25 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 1:13.02 | |
25 | 73 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:14.18 | |
26 | 88 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:14.41 | |
27 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:14.48 | |
28 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 1:15.16 | |
29 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 1:15.30 | |
30 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:15.59 | |
31 | 413 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 1:16.43 | |
32 | 498 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 1:16.46 | |
33 | 360 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:16.89 | |
34 | 473 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 1:17.57 | |
35 | 78 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:17.97 | |
36 | 104 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:18.00 | |
37 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:18.13 | |
38 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 1:18.13 | |
39 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:18.21 | |
40 | 318 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:18.24 | |
41 | 240 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 1:18.56 | |
42 | 113 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 1:19.01 | |
43 | 114 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 1:19.76 | |
44 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 1:19.99 | |
45 | 410 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:20.02 | |
46 | 440 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 1:20.68 | |
47 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 1:21.05 | |
48 | 76 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:21.14 | |
49 | 184 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:21.36 | |
50 | 15 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:22.28 | |
51 | 156 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:22.73 | |
52 | 33 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:23.24 | |
53 | 323 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:23.55 | |
54 | 13 | Lind Mads | 2002 | A6 | 0255AI | 50 m | 1:23.57 | |
55 | 287 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:23.90 | |
56 | 408 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:24.21 | |
57 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 1:24.59 | |
58 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 50 m | 1:24.61 | |
59 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:25.25 | |
60 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:25.27 | |
61 | 443 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:25.43 | |
62 | 398 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 1:25.99 | |
63 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 1:26.14 | |
64 | 229 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:26.73 | |
65 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:26.88 | |
66 | 392 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:27.43 | |
67 | 51 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:27.81 | |
68 | 412 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:27.94 | |
69 | 264 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:28.80 | |
70 | 47 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:28.85 | |
71 | 204 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:28.92 | |
72 | 363 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:29.15 | |
73 | 111 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:30.01 | |
74 | 102 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:30.09 | |
75 | 430 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 50 m | 1:30.74 | |
76 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:31.26 | |
77 | 180 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:33.16 | |
78 | 67 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:33.41 | |
79 | 27 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:33.47 | |
80 | 266 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:33.56 | |
81 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:33.79 | |
82 | 40 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:33.89 | |
83 | 515 | Stroh Finn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:33.92 | ||
84 | 349 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:34.92 | |
85 | 183 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:35.71 | |
86 | 478 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 1:36.10 | |
87 | 205 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:37.73 | |
88 | 249 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:37.75 | |
89 | 79 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:37.77 | |
90 | 418 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 1:38.91 | |
91 | 188 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 1:41.43 | |
92 | 198 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:41.61 | |
93 | 424 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 1:41.73 | |
94 | 207 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 1:42.35 | |
95 | 159 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:42.85 | |
96 | 417 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 50 m | 1:45.06 | |
97 | 486 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 50 m | 1:46.76 | ||
98 | 255 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:47.38 | |
99 | 394 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 1:48.68 | |
100 | 474 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 1:48.77 | |
101 | 423 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 1:48.90 | |
102 | 276 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 50 m | 1:49.66 | ||
103 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 1:50.08 | |
104 | 277 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 1:50.93 | |
105 | 428 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 1:51.28 | |
106 | 427 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | 1:54.85 | |
107 | 483 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 1:57.23 | ||
108 | 195 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:58.46 | |
109 | 201 | Rosted Storm | 2007 | HØRSHOLM | 0705AA | 50 m | 2:03.92 | |
110 | 169 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | ||
111 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | ||
112 | 485 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:20.93 | |
2 | 256 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:30.88 | |
3 | 286 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:34.07 | |
4 | 142 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:35.37 | |
5 | 516 | Triebe Laura | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:36.88 | ||
6 | 461 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:41.37 | |
7 | 364 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:44.35 | |
8 | 141 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:44.40 | |
9 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:47.46 | |
10 | 37 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 2:59.17 | |
11 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 3:00.00 | |
12 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:00.54 | |
13 | 367 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 3:02.24 | |
14 | 509 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:03.01 | ||
15 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 3:06.84 | |
16 | 218 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:09.69 | |
17 | 369 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 3:09.89 | |
18 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:10.00 | |
19 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 3:20.00 | |
20 | 311 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 2:11.48 | |
2 | 31 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:15.44 | |
3 | 471 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 2:19.31 | |
4 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:19.75 | |
5 | 21 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 2:21.31 | |
6 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:28.09 | |
7 | 368 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 2:30.95 | |
8 | 361 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:31.50 | |
9 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:42.21 | |
10 | 235 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:44.70 | |
11 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:45.76 | |
12 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:48.32 | |
13 | 234 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:48.60 | |
14 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:49.46 | |
15 | 404 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:51.30 | |
16 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:53.94 | |
17 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 3:00.00 | |
18 | 282 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 3:08.73 | |
19 | 443 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 3:08.74 | |
20 | 345 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 3:20.24 | |
21 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 3:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 4:34.61 | |
2 | 286 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:41.57 | |
3 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:42.09 | |
4 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 4:44.78 | |
5 | 97 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 4:45.27 | |
6 | 450 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 4:45.85 | |
7 | 103 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 4:47.82 | |
8 | 9 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 4:49.85 | |
9 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 4:50.25 | |
10 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 4:52.68 | |
11 | 307 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 4:54.13 | |
12 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 4:56.05 | |
13 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 4:57.33 | |
14 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 4:59.57 | |
15 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 5:04.16 | |
16 | 275 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 5:05.47 | |
17 | 466 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 50 m | 5:07.01 | |
18 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 5:08.12 | |
19 | 303 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:10.65 | |
20 | 472 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 5:10.66 | |
21 | 522 | Heggertveit Marte | 1999 | Bergen | 50 m | 5:13.56 | ||
22 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 5:15.65 | |
23 | 517 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:19.08 | ||
24 | 288 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 5:20.30 | |
25 | 100 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 5:22.40 | |
26 | 480 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 5:25.00 | |
27 | 8 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 5:27.12 | |
28 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 5:30.00 | |
29 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 5:35.21 | |
30 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 5:36.94 | |
31 | 429 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 5:38.53 | |
32 | 331 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 5:40.75 | |
33 | 247 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 5:41.18 | |
34 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 5:46.48 | |
35 | 227 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 5:54.85 | |
36 | 454 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 5:55.26 | |
37 | 364 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 6:04.21 | |
38 | 448 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 6:19.51 | |
39 | 482 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 6:24.05 | |
40 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 464 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 4:09.94 | |
2 | 145 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 4:14.81 | |
3 | 146 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 4:18.88 | |
4 | 134 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 4:19.94 | |
5 | 431 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 4:22.11 | |
6 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 4:22.36 | |
7 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:23.81 | |
8 | 133 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 4:24.10 | |
9 | 52 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:24.23 | |
10 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 4:28.51 | |
11 | 124 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 4:29.26 | |
12 | 432 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 4:30.23 | |
13 | 365 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 50 m | 4:30.38 | |
14 | 403 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 4:31.90 | |
15 | 260 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 4:32.78 | |
16 | 368 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 4:35.79 | |
17 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 4:36.22 | |
18 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 4:40.84 | |
19 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 4:41.57 | |
20 | 265 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 4:43.34 | |
21 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 4:44.15 | |
22 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 4:44.68 | |
23 | 106 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 4:45.01 | |
24 | 455 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 4:45.34 | |
25 | 267 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 4:48.79 | |
26 | 511 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:50.52 | ||
27 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 4:52.03 | |
28 | 102 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 4:55.01 | |
29 | 296 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 4:58.95 | |
30 | 459 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 5:05.47 | |
31 | 360 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 5:06.17 | |
32 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 5:07.69 | |
33 | 479 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 5:08.00 | |
34 | 78 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 5:11.09 | |
35 | 492 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 5:16.00 | |
36 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 5:17.79 | |
37 | 215 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 5:17.93 | |
38 | 229 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 5:18.38 | |
39 | 440 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 5:22.16 | |
40 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 5:25.01 | |
41 | 410 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 5:25.28 | |
42 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 5:30.60 | |
43 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 5:36.85 | |
44 | 15 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 5:37.33 | |
45 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 5:47.28 | |
46 | 398 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 5:48.60 | |
47 | 224 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 6:11.93 | |
48 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 468 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 2:42.87 | |
2 | 290 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:43.26 | |
3 | 138 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:46.20 | |
4 | 140 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:46.45 | |
5 | 236 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 2:47.03 | |
6 | 17 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:47.56 | |
7 | 469 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:49.10 | |
8 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:50.68 | |
9 | 299 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:51.26 | |
10 | 10 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 2:52.48 | |
11 | 297 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:53.42 | |
12 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 2:54.57 | |
13 | 54 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:55.73 | |
14 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:56.89 | |
15 | 271 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 2:58.40 | |
16 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 3:00.15 | |
17 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 3:02.16 | |
18 | 45 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 3:03.67 | |
19 | 362 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 3:04.19 | |
20 | 366 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | 3:05.54 | |
21 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 3:07.20 | |
22 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 3:07.29 | |
23 | 505 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:10.61 | ||
24 | 310 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 3:10.78 | |
25 | 90 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 3:10.79 | |
26 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 3:13.15 | |
27 | 116 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 3:15.09 | |
28 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 3:15.12 | |
29 | 409 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 3:16.36 | |
30 | 426 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 3:17.10 | |
31 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 3:17.14 | |
32 | 56 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 3:17.98 | |
33 | 518 | Bahder Hanna von | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:18.60 | ||
34 | 434 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 3:18.92 | |
35 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:19.19 | |
36 | 18 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 3:19.78 | |
37 | 337 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 3:20.12 | |
38 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 3:21.23 | |
39 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 3:22.95 | |
40 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:23.33 | |
41 | 172 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:23.34 | |
42 | 11 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 3:25.60 | |
43 | 491 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 3:25.99 | |
44 | 506 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:26.07 | ||
45 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 3:27.58 | |
46 | 369 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 3:28.20 | |
47 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 3:28.66 | |
48 | 218 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:28.83 | |
49 | 415 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 3:29.08 | |
50 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 3:29.67 | |
51 | 153 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 3:35.24 | |
52 | 400 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 3:38.55 | |
53 | 399 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 3:39.54 | |
54 | 499 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 3:39.66 | |
55 | 458 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 3:41.19 | |
56 | 35 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 3:42.34 | |
57 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 50 m | 3:42.43 | |
58 | 436 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 3:42.68 | |
59 | 416 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 3:47.28 | |
60 | 452 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 50 m | 3:54.72 | |
61 | 187 | Lyttik Amalie | 2006 | HØRSHOLM | 0637AJ | 50 m | 3:55.21 | |
62 | 411 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 4:00.97 | |
63 | 163 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 4:00.99 | |
64 | 439 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 4:10.00 | |
65 | 269 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 4:19.88 | |
66 | 202 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | ||
67 | 340 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | ||
68 | 391 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 50 m | ||
69 | 406 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 50 m | ||
70 | 407 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | ||
71 | 422 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | ||
72 | 425 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 2:22.93 | |
2 | 144 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:23.34 | |
3 | 521 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:29.46 | |
4 | 437 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:34.48 | |
5 | 47 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:34.52 | |
6 | 272 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 2:38.11 | |
7 | 88 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:42.37 | |
8 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:43.32 | |
9 | 135 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 2:44.31 | |
10 | 413 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 2:46.63 | |
11 | 302 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:47.01 | |
12 | 25 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 2:52.68 | |
13 | 508 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:52.86 | ||
14 | 463 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 2:55.38 | |
15 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 3:02.48 | |
16 | 338 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 3:02.65 | |
17 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 3:02.65 | |
18 | 24 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 3:05.22 | |
19 | 51 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 3:06.00 | |
20 | 322 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 3:06.85 | |
21 | 456 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 3:07.51 | |
22 | 495 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 3:11.48 | |
23 | 408 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 3:17.17 | |
24 | 484 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 3:18.00 | |
25 | 240 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 3:20.11 | |
26 | 430 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 50 m | 3:20.63 | |
27 | 363 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 3:21.45 | |
28 | 323 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 3:25.02 | |
29 | 357 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 3:30.16 | |
30 | 412 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 3:33.59 | |
31 | 169 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 3:33.86 | |
32 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 3:41.78 | |
33 | 392 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 3:42.30 | |
34 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 3:43.64 | |
35 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 50 m | 3:45.45 | |
36 | 159 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 3:46.25 | |
37 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 3:48.90 | |
38 | 195 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 3:51.00 | |
39 | 451 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 3:55.00 | |
40 | 268 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 3:57.90 | |
41 | 109 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 3:58.55 | |
42 | 249 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 3:59.44 | |
43 | 282 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 4:00.13 | |
44 | 264 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 4:06.63 | |
45 | 485 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 4:23.28 | ||
46 | 345 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | ||
47 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | ||
48 | 394 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | ||
49 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | ||
50 | 403 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | ||
51 | 417 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 50 m | ||
52 | 418 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | ||
53 | 423 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | ||
54 | 424 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | ||
55 | 427 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | ||
56 | 428 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | ||
57 | 486 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Forlaget Cobolt A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 27.19 | |
2 | 141 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 29.50 | |
3 | 304 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.62 | |
4 | 283 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 29.73 | |
5 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 30.37 | |
6 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 30.73 | |
7 | 50 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 30.81 | |
8 | 37 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.05 | |
9 | 516 | Triebe Laura | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 31.34 | ||
10 | 69 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 31.51 | |
11 | 125 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 31.59 | |
12 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 31.98 | |
13 | 258 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 32.00 | |
14 | 256 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 32.06 | |
15 | 311 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 32.17 | ||
16 | 248 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 32.20 | |
17 | 142 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 32.24 | |
18 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 32.27 | |
19 | 450 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 32.27 | |
20 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 32.27 | |
21 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 32.28 | |
22 | 244 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 32.29 | |
23 | 371 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 32.36 | |
24 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 32.38 | |
25 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 32.55 | |
26 | 441 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 32.61 | |
27 | 28 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 32.65 | |
28 | 62 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 32.69 | |
29 | 467 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 50 m | 32.74 | |
30 | 310 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 32.88 | |
31 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 32.91 | |
32 | 288 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 32.99 | |
33 | 307 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 33.11 | |
34 | 313 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 33.21 | |
35 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 50 m | 33.25 | |
36 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 33.25 | |
37 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 33.36 | |
38 | 236 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 33.44 | |
39 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 33.55 | |
40 | 103 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 33.68 | |
41 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 33.70 | |
42 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 33.76 | |
43 | 22 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 33.81 | |
44 | 364 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 33.84 | |
45 | 8 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 34.08 | |
46 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 34.41 | |
47 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 34.44 | |
48 | 507 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.53 | ||
49 | 366 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | 34.67 | |
50 | 90 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 34.94 | |
51 | 362 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 34.98 | |
52 | 83 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 35.00 | |
53 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 35.01 | |
54 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 35.07 | |
55 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 35.07 | |
56 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 35.91 | |
57 | 504 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 35.97 | ||
58 | 514 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 36.12 | ||
59 | 340 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 36.44 | |
60 | 41 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 36.54 | |
61 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 36.65 | |
62 | 172 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 36.89 | |
63 | 299 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 36.92 | |
64 | 261 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 36.98 | |
65 | 5 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 37.08 | |
66 | 490 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 37.10 | |
67 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 37.13 | |
68 | 6 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 37.31 | |
69 | 56 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 37.37 | |
70 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 37.42 | |
71 | 247 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 37.57 | |
72 | 32 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 37.67 | |
73 | 228 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 37.71 | |
74 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 38.05 | |
75 | 501 | Adams-Bosch Emma | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 38.42 | ||
76 | 87 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 39.14 | |
77 | 227 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 39.17 | |
78 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 39.21 | |
79 | 444 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 39.30 | |
80 | 222 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 39.46 | |
81 | 510 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 39.59 | ||
82 | 218 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 39.62 | |
83 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 39.82 | |
84 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 39.88 | |
85 | 454 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 39.93 | |
86 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 40.15 | |
87 | 448 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 40.17 | |
88 | 475 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 41.16 | |
89 | 82 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 41.51 | |
90 | 500 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 41.96 | |
91 | 433 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 42.00 | |
92 | 84 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 42.26 | |
93 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 42.66 | |
94 | 298 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 42.68 | |
95 | 458 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 42.71 | |
96 | 86 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 42.89 | |
97 | 44 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 43.31 | |
98 | 2 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 43.64 | |
99 | 314 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 44.55 | |
100 | 55 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 44.78 | |
101 | 91 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 44.79 | |
102 | 75 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 45.29 | |
103 | 445 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 45.70 | |
104 | 292 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 45.81 | |
105 | 257 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 46.48 | |
106 | 497 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 46.65 | |
107 | 439 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 47.01 | |
108 | 252 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 47.26 | |
109 | 306 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 48.43 | |
110 | 98 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 50 m | 48.51 | |
111 | 80 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 49.96 | |
112 | 194 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 50.36 | |
113 | 263 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 50.60 | |
114 | 487 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 50.81 | |
115 | 481 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 53.11 | |
116 | 71 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 55.28 | |
117 | 452 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 50 m | 56.11 | |
118 | 241 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:04.88 | |
119 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | ||
120 | 199 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | ||
121 | 331 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | ||
122 | 402 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Forlaget Cobolt A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 25.50 | |
2 | 262 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 50 m | 26.32 | |
3 | 503 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 50 m | 26.50 | ||
4 | 133 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 26.58 | |
5 | 64 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 27.24 | |
6 | 21 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 27.25 | |
7 | 31 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 27.29 | |
8 | 361 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 27.75 | |
9 | 471 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 28.12 | |
10 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 28.32 | |
11 | 130 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 28.34 | |
12 | 521 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 28.36 | |
13 | 101 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 28.64 | |
14 | 280 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 50 m | 28.70 | |
15 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 29.03 | |
16 | 284 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 29.20 | |
17 | 58 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 29.21 | |
18 | 124 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 29.24 | |
19 | 265 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 29.31 | |
20 | 431 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 29.41 | |
21 | 300 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 29.65 | |
22 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 29.66 | |
23 | 260 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 29.73 | |
24 | 235 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 29.85 | |
25 | 272 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 29.98 | |
26 | 312 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 30.13 | |
27 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 30.15 | ||
28 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 30.38 | |
29 | 145 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 30.43 | |
30 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 30.62 | |
31 | 432 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 30.62 | |
32 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 50 m | 30.89 | |
33 | 455 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 31.13 | |
34 | 246 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 31.28 | |
35 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 31.39 | |
36 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 31.55 | |
37 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 31.58 | |
38 | 234 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 31.67 | |
39 | 245 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 31.71 | |
40 | 72 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 31.73 | |
41 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 32.02 | |
42 | 459 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 32.14 | |
43 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 32.16 | |
44 | 498 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 33.20 | |
45 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 33.31 | |
46 | 104 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 33.48 | |
47 | 73 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 33.82 | |
48 | 473 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 33.96 | |
49 | 106 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 34.01 | |
50 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 34.08 | |
51 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 34.16 | |
52 | 33 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 34.43 | |
53 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 34.44 | |
54 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 34.44 | |
55 | 456 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 34.63 | |
56 | 224 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 34.83 | |
57 | 24 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 34.88 | |
58 | 223 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 34.99 | |
59 | 512 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.99 | ||
60 | 360 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 35.05 | |
61 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 35.17 | |
62 | 363 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 35.22 | |
63 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 35.26 | |
64 | 357 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 36.02 | |
65 | 111 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 36.07 | |
66 | 243 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 36.26 | |
67 | 443 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 36.28 | |
68 | 14 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 36.32 | |
69 | 287 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 36.69 | |
70 | 105 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 36.93 | |
71 | 440 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 37.32 | |
72 | 451 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 37.68 | |
73 | 113 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 38.01 | |
74 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 38.45 | |
75 | 57 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 38.73 | |
76 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 38.92 | |
77 | 322 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 39.15 | |
78 | 67 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 39.51 | |
79 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 40.18 | |
80 | 345 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 40.42 | |
81 | 59 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 41.12 | |
82 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 41.35 | |
83 | 266 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 42.21 | |
84 | 301 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 42.53 | |
85 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 42.73 | |
86 | 515 | Stroh Finn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 43.11 | ||
87 | 79 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 43.81 | |
88 | 70 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 44.21 | |
89 | 27 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 44.23 | |
90 | 323 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 44.68 | |
91 | 205 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 44.96 | |
92 | 349 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 46.59 | |
93 | 255 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 48.51 | |
94 | 474 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 49.74 | |
95 | 293 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | 49.80 | |
96 | 478 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 1:00.18 | |
97 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | ||
98 | 483 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:09.41 | |
2 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:11.01 | |
3 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:11.14 | |
4 | 304 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:11.32 | |
5 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:12.74 | |
6 | 450 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:14.04 | |
7 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:14.92 | |
8 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:16.99 | |
9 | 286 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:17.96 | |
10 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:18.49 | |
11 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:18.88 | |
12 | 470 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:19.11 | |
13 | 83 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:20.34 | |
14 | 289 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 2:20.44 | |
15 | 461 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:20.86 | |
16 | 103 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:21.06 | |
17 | 173 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:21.18 | |
18 | 142 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:21.22 | |
19 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:21.54 | |
20 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:21.61 | |
21 | 50 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:22.77 | |
22 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 2:23.43 | |
23 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:24.25 | |
24 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 2:24.47 | |
25 | 514 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:24.51 | ||
26 | 66 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:25.52 | |
27 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:25.54 | |
28 | 271 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 2:25.85 | |
29 | 466 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 50 m | 2:26.12 | |
30 | 22 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:26.53 | |
31 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 50 m | 2:26.70 | |
32 | 190 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:27.62 | |
33 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:27.64 | |
34 | 480 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 2:28.25 | |
35 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:28.26 | |
36 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 2:28.29 | |
37 | 415 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 2:29.41 | |
38 | 167 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:29.53 | |
39 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:30.43 | |
40 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:30.60 | |
41 | 303 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:30.62 | |
42 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 2:31.62 | |
43 | 100 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:31.83 | |
44 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:32.50 | |
45 | 32 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:33.24 | |
46 | 206 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 2:35.44 | |
47 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:35.52 | |
48 | 506 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:36.24 | ||
49 | 402 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 2:36.32 | |
50 | 247 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:37.47 | |
51 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:39.43 | |
52 | 175 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 2:39.69 | |
53 | 214 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:40.22 | |
54 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 2:40.42 | |
55 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 2:40.46 | |
56 | 509 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:40.63 | ||
57 | 179 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 2:40.87 | |
58 | 94 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:42.11 | |
59 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:42.47 | |
60 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:43.47 | |
61 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 2:45.15 | |
62 | 501 | Adams-Bosch Emma | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:46.78 | ||
63 | 116 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 2:47.19 | |
64 | 253 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 2:47.60 | |
65 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 2:47.88 | |
66 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:48.36 | |
67 | 399 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 2:48.53 | |
68 | 292 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 2:48.61 | |
69 | 475 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 2:49.35 | |
70 | 337 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:50.03 | |
71 | 77 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 2:52.52 | |
72 | 81 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:55.14 | |
73 | 82 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 3:01.62 | |
74 | 194 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 3:02.60 | |
75 | 209 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 3:02.60 | |
76 | 86 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 3:03.04 | |
77 | 314 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 3:03.92 | |
78 | 306 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 3:04.05 | |
79 | 488 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 3:05.90 | |
80 | 298 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 3:06.20 | |
81 | 500 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 3:07.49 | |
82 | 161 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 3:09.99 | |
83 | 213 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:15.44 | |
84 | 252 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 3:26.35 | |
85 | 263 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 3:29.38 | |
86 | 269 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 3:29.77 | |
87 | 154 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 3:37.43 | |
88 | 187 | Lyttik Amalie | 2006 | HØRSHOLM | 0637AJ | 50 m | 3:46.38 | |
89 | 241 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 4:21.37 | |
90 | 99 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | ||
91 | 311 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | |||
92 | 391 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 50 m | ||
93 | 406 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 50 m | ||
94 | 407 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | ||
95 | 422 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | ||
96 | 425 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 50 m | ||
97 | 476 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 50 m | ||
98 | 493 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Alm. Brand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:59.22 | |
2 | 464 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 1:59.26 | |
3 | 145 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 1:59.56 | |
4 | 133 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:59.83 | |
5 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:00.78 | |
6 | 146 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 2:02.17 | |
7 | 134 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:02.21 | |
8 | 52 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:03.20 | |
9 | 437 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:04.76 | |
10 | 462 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 2:05.85 | |
11 | 42 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:06.06 | |
12 | 312 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 2:06.13 | |
13 | 432 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:07.20 | |
14 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:07.47 | |
15 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:08.92 | |
16 | 265 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:09.05 | |
17 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:09.38 | |
18 | 403 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 2:09.54 | |
19 | 64 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 2:10.54 | |
20 | 305 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:11.26 | |
21 | 465 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 2:13.37 | |
22 | 300 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:14.30 | |
23 | 114 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 2:14.77 | |
24 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:14.82 | ||
25 | 455 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 2:15.83 | |
26 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:15.85 | |
27 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:16.30 | |
28 | 508 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:16.37 | ||
29 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:17.56 | |
30 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 2:17.66 | |
31 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:18.08 | |
32 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:18.66 | |
33 | 274 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 2:18.71 | |
34 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 2:18.76 | |
35 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 2:18.80 | |
36 | 511 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:19.04 | ||
37 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:21.38 | |
38 | 360 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:21.62 | |
39 | 498 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 2:21.68 | |
40 | 78 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:21.87 | |
41 | 232 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:21.95 | |
42 | 479 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 2:22.53 | |
43 | 157 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:22.71 | |
44 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 2:23.07 | |
45 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:23.44 | |
46 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 2:24.15 | |
47 | 512 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:24.54 | ||
48 | 243 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 2:26.60 | |
49 | 102 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 2:26.98 | |
50 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:27.00 | |
51 | 473 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 2:27.59 | |
52 | 357 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 2:28.42 | |
53 | 43 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:29.68 | |
54 | 184 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:29.72 | |
55 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 2:30.38 | |
56 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:33.62 | |
57 | 287 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 2:34.19 | |
58 | 318 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:34.46 | |
59 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 2:34.79 | |
60 | 404 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:34.86 | |
61 | 408 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 2:34.90 | |
62 | 204 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:35.56 | |
63 | 282 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:36.39 | |
64 | 33 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:36.80 | |
65 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 2:37.25 | |
66 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 2:38.15 | |
67 | 412 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:38.24 | |
68 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 2:38.42 | |
69 | 48 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 2:38.85 | |
70 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 2:39.34 | |
71 | 76 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:39.51 | |
72 | 156 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 2:42.40 | |
73 | 398 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 2:42.56 | |
74 | 496 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:42.72 | |
75 | 109 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 2:42.79 | |
76 | 345 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:43.65 | |
77 | 484 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 2:47.50 | |
78 | 159 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:47.70 | |
79 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:48.80 | |
80 | 196 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 2:50.65 | |
81 | 349 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 2:52.71 | |
82 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 2:55.90 | |
83 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:58.23 | |
84 | 268 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 2:58.26 | |
85 | 266 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:59.53 | |
86 | 264 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 3:01.20 | |
87 | 240 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 3:01.46 | |
88 | 180 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 3:02.11 | |
89 | 183 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 3:04.80 | |
90 | 198 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 3:05.44 | |
91 | 188 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 3:06.51 | |
92 | 207 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 3:19.63 | |
93 | 255 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 3:21.61 | |
94 | 474 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 3:28.10 | |
95 | 486 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 50 m | 3:40.67 | ||
96 | 277 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 3:44.55 | |
97 | 57 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | ||
98 | 322 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | ||
99 | 394 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | ||
100 | 397 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 50 m | ||
101 | 417 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 50 m | ||
102 | 424 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | ||
103 | 427 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | ||
104 | 428 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | ||
105 | 477 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | |||
106 | 478 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | ||
107 | 485 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | |||
108 | 489 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: TYR |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:16.23 | |
2 | 138 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:16.60 | |
3 | 468 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 1:17.39 | |
4 | 299 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:18.11 | |
5 | 140 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:18.12 | |
6 | 258 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:18.59 | |
7 | 10 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 1:18.74 | |
8 | 236 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:18.89 | |
9 | 61 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 1:20.54 | |
10 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:20.71 | |
11 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:21.11 | |
12 | 28 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:21.12 | |
13 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:21.12 | |
14 | 469 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:21.39 | |
15 | 171 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:21.49 | |
16 | 8 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:21.64 | |
17 | 136 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 50 m | 1:21.64 | |
18 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:22.45 | |
19 | 248 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:23.33 | |
20 | 178 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:23.49 | |
21 | 54 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:23.94 | |
22 | 310 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:23.94 | |
23 | 525 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 1:24.82 | |
24 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:24.86 | |
25 | 45 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:25.82 | |
26 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 1:25.91 | |
27 | 189 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:26.80 | |
28 | 222 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:26.82 | |
29 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 1:27.43 | |
30 | 426 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 1:27.54 | |
31 | 90 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:28.26 | |
32 | 168 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:28.56 | |
33 | 217 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 1:30.19 | |
34 | 212 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:30.89 | |
35 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:30.90 | |
36 | 505 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:31.12 | ||
37 | 116 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 1:31.27 | |
38 | 56 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:31.72 | |
39 | 5 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:32.43 | |
40 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 1:32.44 | |
41 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:32.61 | |
42 | 6 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:32.66 | |
43 | 518 | Bahder Hanna von | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:32.66 | ||
44 | 409 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:32.67 | |
45 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 1:33.35 | |
46 | 491 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 1:33.39 | |
47 | 278 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 1:33.55 | |
48 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:33.64 | |
49 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:33.74 | |
50 | 226 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:36.23 | |
51 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:36.65 | |
52 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 1:37.49 | |
53 | 96 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:38.28 | |
54 | 84 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:39.73 | |
55 | 399 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:41.98 | |
56 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 50 m | 1:42.06 | |
57 | 110 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 50 m | 1:42.17 | |
58 | 81 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:43.33 | |
59 | 35 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:45.54 | |
60 | 55 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:46.13 | |
61 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:47.28 | |
62 | 411 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:49.93 | |
63 | 257 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:53.03 | |
64 | 86 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:54.33 | |
65 | 163 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 1:55.08 | |
66 | 488 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 1:56.42 | |
67 | 476 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 50 m | 2:00.90 | |
68 | 487 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 2:05.01 | |
69 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 2:27.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: TYR |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:07.18 | |
2 | 30 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 1:09.06 | |
3 | 521 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:09.76 | |
4 | 437 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:11.66 | |
5 | 47 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:11.71 | |
6 | 272 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:13.27 | |
7 | 88 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:14.44 | |
8 | 508 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:15.09 | ||
9 | 135 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:15.61 | |
10 | 166 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:17.00 | |
11 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 1:17.01 | |
12 | 432 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:17.40 | |
13 | 164 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:17.66 | |
14 | 413 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 1:18.99 | |
15 | 305 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:19.32 | |
16 | 234 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:19.49 | |
17 | 235 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 1:19.61 | |
18 | 267 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:19.61 | |
19 | 25 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 1:19.99 | |
20 | 95 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:20.07 | |
21 | 302 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:20.26 | |
22 | 177 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 1:20.53 | |
23 | 59 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:20.80 | |
24 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:21.30 | |
25 | 463 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 1:21.73 | |
26 | 73 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:22.06 | |
27 | 51 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:23.01 | |
28 | 14 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 1:23.29 | |
29 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 1:23.82 | |
30 | 492 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 1:24.93 | |
31 | 106 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 1:26.13 | |
32 | 459 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:26.97 | |
33 | 495 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 1:28.13 | |
34 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 50 m | 1:30.36 | |
35 | 36 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:31.65 | |
36 | 170 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:32.62 | |
37 | 156 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:33.01 | |
38 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:33.75 | |
39 | 224 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:33.96 | |
40 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 1:34.11 | |
41 | 15 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:34.14 | |
42 | 296 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:35.29 | |
43 | 323 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:36.98 | |
44 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 1:37.29 | |
45 | 392 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:37.85 | |
46 | 229 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:38.08 | |
47 | 13 | Lind Mads | 2002 | A6 | 0255AI | 50 m | 1:39.01 | |
48 | 196 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:39.54 | |
49 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 1:41.51 | |
50 | 421 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 50 m | 1:44.32 | |
51 | 349 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:48.20 | |
52 | 301 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:50.08 | |
53 | 159 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:50.57 | |
54 | 195 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:52.35 | |
55 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:57.74 | |
56 | 40 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 2:00.09 | |
57 | 293 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | 2:07.65 | |
58 | 137 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | ||
59 | 357 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 21, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Forlaget Cobold A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:04.21 | |
2 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:05.65 | |
3 | 141 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:06.24 | |
4 | 304 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:06.25 | |
5 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:06.47 | |
6 | 69 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.83 | |
7 | 136 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 50 m | 1:08.10 | |
8 | 516 | Triebe Laura | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:08.81 | ||
9 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:09.16 | |
10 | 256 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:09.46 | |
11 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:09.69 | |
12 | 142 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:09.98 | |
13 | 248 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:10.01 | |
14 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:10.44 | |
15 | 259 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:10.50 | |
16 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 1:12.35 | |
17 | 307 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:12.71 | |
18 | 173 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:12.83 | |
19 | 60 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:12.90 | |
20 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:13.01 | |
21 | 22 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:13.31 | |
22 | 37 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:13.32 | |
23 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:14.20 | |
24 | 290 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:14.27 | |
25 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:15.03 | |
26 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:15.17 | |
27 | 288 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:15.59 | |
28 | 311 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 1:15.62 | ||
29 | 190 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:15.69 | |
30 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:15.96 | |
31 | 50 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:16.19 | |
32 | 297 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:16.19 | |
33 | 140 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:18.69 | |
34 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:19.21 | |
35 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 1:19.31 | |
36 | 450 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:19.78 | |
37 | 507 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:20.11 | ||
38 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:20.53 | |
39 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:21.06 | |
40 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:21.09 | |
41 | 340 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:21.45 | |
42 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:21.46 | |
43 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:22.27 | |
44 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:22.51 | |
45 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:22.55 | |
46 | 472 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:22.80 | |
47 | 179 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:22.97 | |
48 | 227 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:23.52 | |
49 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:24.31 | |
50 | 214 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:26.15 | |
51 | 426 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 1:27.02 | |
52 | 281 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 50 m | 1:27.55 | |
53 | 261 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:27.91 | |
54 | 228 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:27.92 | |
55 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:28.36 | |
56 | 2 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:29.81 | |
57 | 331 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:31.49 | |
58 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:31.76 | |
59 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 1:33.16 | |
60 | 416 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 1:33.28 | |
61 | 429 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 1:33.44 | |
62 | 218 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:35.41 | |
63 | 82 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:37.47 | |
64 | 475 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:39.32 | |
65 | 314 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:41.22 | |
66 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 1:42.89 | |
67 | 98 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 50 m | ||
68 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Forlaget Cobold A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 50 m | 57.88 | |
2 | 133 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 58.83 | |
3 | 31 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 59.87 | |
4 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:00.86 | |
5 | 130 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 1:01.31 | |
6 | 521 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:01.36 | |
7 | 260 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 1:02.74 | |
8 | 471 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 1:03.55 | |
9 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 1:04.28 | |
10 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:05.18 | |
11 | 146 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 1:05.25 | |
12 | 149 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:05.37 | |
13 | 101 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:05.73 | |
14 | 300 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:06.38 | |
15 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:06.39 | |
16 | 145 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 1:06.43 | |
17 | 284 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:07.52 | |
18 | 280 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 50 m | 1:07.58 | |
19 | 465 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 1:07.67 | |
20 | 64 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 1:08.31 | |
21 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:08.61 | |
22 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:08.66 | |
23 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:08.84 | |
24 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:08.94 | |
25 | 403 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 1:09.16 | |
26 | 250 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 1:09.57 | |
27 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 1:09.94 | |
28 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 1:10.00 | |
29 | 166 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:10.26 | |
30 | 455 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 1:10.36 | |
31 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:10.73 | |
32 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 50 m | 1:11.92 | |
33 | 245 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:12.25 | |
34 | 246 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:13.09 | |
35 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:14.13 | |
36 | 498 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 1:14.93 | |
37 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:14.96 | |
38 | 157 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:15.22 | |
39 | 72 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:16.09 | |
40 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 1:16.09 | |
41 | 338 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:16.87 | |
42 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:17.24 | |
43 | 24 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:17.53 | |
44 | 410 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:17.70 | |
45 | 408 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:18.83 | |
46 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:19.80 | |
47 | 58 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:20.29 | |
48 | 404 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:21.69 | |
49 | 111 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:22.26 | |
50 | 473 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 1:23.15 | |
51 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:23.45 | |
52 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 1:25.61 | |
53 | 345 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:25.89 | |
54 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 1:26.86 | |
55 | 412 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:27.00 | |
56 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:27.79 | |
57 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:27.86 | |
58 | 204 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:28.94 | |
59 | 184 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:29.34 | |
60 | 398 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 1:30.59 | |
61 | 57 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:31.06 | |
62 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:31.21 | |
63 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:35.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 32.49 | |
2 | 524 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 32.72 | |
3 | 244 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 33.34 | |
4 | 502 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 33.47 | ||
5 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 50 m | 33.57 | |
6 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 33.76 | |
7 | 371 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 34.10 | |
8 | 271 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 34.13 | |
9 | 289 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 34.13 | |
10 | 467 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 50 m | 34.31 | |
11 | 117 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 34.45 | |
12 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 34.52 | |
13 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 34.72 | |
14 | 514 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.86 | ||
15 | 62 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 35.47 | |
16 | 466 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 50 m | 35.86 | |
17 | 517 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 36.08 | ||
18 | 256 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 36.14 | |
19 | 171 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 36.81 | |
20 | 519 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 36.83 | |
21 | 61 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 36.98 | |
22 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 37.25 | |
23 | 167 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 37.41 | |
24 | 480 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 37.52 | |
25 | 10 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 37.60 | |
26 | 275 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 37.61 | |
27 | 457 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 37.62 | |
28 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 37.95 | |
29 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 37.95 | |
30 | 94 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 38.31 | |
31 | 178 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 38.36 | |
32 | 6 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 38.46 | |
33 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 38.52 | |
34 | 66 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 38.64 | |
35 | 41 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 38.65 | |
36 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 38.74 | |
37 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 38.78 | |
38 | 501 | Adams-Bosch Emma | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 38.82 | ||
39 | 189 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 38.92 | |
40 | 44 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 39.14 | |
41 | 168 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 39.29 | |
42 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 39.63 | |
43 | 206 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 39.76 | |
44 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 39.94 | |
45 | 292 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 40.03 | |
46 | 129 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 50 m | 40.06 | |
47 | 100 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 40.40 | |
48 | 175 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 40.44 | |
49 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 40.81 | |
50 | 340 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 40.95 | |
51 | 504 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 41.00 | ||
52 | 63 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 41.62 | |
53 | 87 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 41.86 | |
54 | 212 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 42.12 | |
55 | 500 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 42.16 | |
56 | 286 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 42.53 | |
57 | 510 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 42.77 | ||
58 | 331 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 43.06 | |
59 | 98 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 50 m | 43.37 | |
60 | 86 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 43.54 | |
61 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 43.74 | |
62 | 71 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 43.77 | |
63 | 314 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 44.78 | |
64 | 99 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 45.08 | |
65 | 80 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 45.46 | |
66 | 96 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 45.47 | |
67 | 5 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 45.85 | |
68 | 241 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 46.24 | |
69 | 298 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 46.37 | |
70 | 487 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 46.89 | |
71 | 91 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 47.80 | |
72 | 269 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 47.83 | |
73 | 194 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 47.97 | |
74 | 306 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 48.35 | |
75 | 174 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 49.71 | |
76 | 407 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 50.71 | |
77 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 50.82 | |
78 | 422 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 51.49 | |
79 | 161 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 51.53 | |
80 | 263 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 51.95 | |
81 | 252 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 53.53 | |
82 | 391 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 50 m | 55.13 | |
83 | 425 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 50 m | 55.16 | |
84 | 209 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 57.14 | |
85 | 152 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 57.52 | |
86 | 493 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 1:00.79 | ||
87 | 406 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 50 m | 1:04.82 | |
88 | 192 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 29.52 | |
2 | 137 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 29.80 | |
3 | 462 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 29.83 | |
4 | 134 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 31.17 | |
5 | 31 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 31.21 | |
6 | 265 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 31.95 | |
7 | 149 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 32.06 | |
8 | 101 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 32.22 | |
9 | 58 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 32.29 | |
10 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 32.34 | ||
11 | 447 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 32.67 | |
12 | 270 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 33.00 | |
13 | 73 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 33.87 | |
14 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 33.94 | |
15 | 43 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 33.97 | |
16 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 34.14 | |
17 | 234 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 34.28 | |
18 | 235 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 34.41 | |
19 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 34.44 | |
20 | 114 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 34.53 | |
21 | 274 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 34.54 | |
22 | 459 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 34.66 | |
23 | 479 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 35.18 | |
24 | 215 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 35.66 | |
25 | 296 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 35.81 | |
26 | 216 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 36.14 | |
27 | 245 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 36.16 | |
28 | 511 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 36.27 | ||
29 | 240 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 36.29 | |
30 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 36.59 | |
31 | 104 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 37.35 | |
32 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 37.57 | |
33 | 345 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 37.83 | |
34 | 177 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 38.22 | |
35 | 15 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 38.28 | |
36 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 38.34 | |
37 | 357 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 38.46 | |
38 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 38.49 | |
39 | 113 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 38.53 | |
40 | 287 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 38.54 | |
41 | 13 | Lind Mads | 2002 | A6 | 0255AI | 50 m | 39.15 | |
42 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 39.17 | |
43 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 50 m | 39.63 | |
44 | 78 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 39.76 | |
45 | 164 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 39.77 | |
46 | 33 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 39.97 | |
47 | 282 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 39.97 | |
48 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 40.12 | |
49 | 338 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 40.17 | |
50 | 515 | Stroh Finn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 40.28 | ||
51 | 322 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 41.11 | |
52 | 229 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 41.60 | |
53 | 301 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 41.63 | |
54 | 51 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 42.05 | |
55 | 323 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 42.14 | |
56 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 43.34 | |
57 | 249 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 44.34 | |
58 | 48 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 44.52 | |
59 | 40 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 44.61 | |
60 | 27 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 44.83 | |
61 | 478 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 44.91 | |
62 | 180 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 45.08 | |
63 | 79 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 45.14 | |
64 | 70 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 45.24 | |
65 | 474 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 46.28 | |
66 | 424 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 47.72 | |
67 | 417 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 50 m | 48.07 | |
68 | 486 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 50 m | 48.19 | ||
69 | 183 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 48.53 | |
70 | 195 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 48.95 | |
71 | 293 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | 49.66 | |
72 | 397 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 50 m | 49.90 | |
73 | 188 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 50.15 | |
74 | 198 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 51.02 | |
75 | 208 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 51.25 | |
76 | 207 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 51.37 | |
77 | 394 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 52.02 | |
78 | 277 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 53.22 | |
79 | 428 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 53.46 | |
80 | 427 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | 53.63 | |
81 | 477 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 54.24 | ||
82 | 255 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 54.43 | |
83 | 489 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 56.43 | ||
84 | 485 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 57.04 | ||
85 | 170 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | ||
86 | 176 | Johannessen Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0749AA | 50 m | ||
87 | 200 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | ||
88 | 360 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
Sponsor: Miss Baggel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:27.75 | |
2 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:30.81 | |
3 | 136 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 50 m | 2:31.05 | |
4 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:31.09 | |
5 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:31.73 | |
6 | 307 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:34.23 | |
7 | 83 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:34.33 | |
8 | 290 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:35.11 | |
9 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:35.74 | |
10 | 297 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:36.23 | |
11 | 468 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 2:36.24 | |
12 | 313 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:37.50 | |
13 | 217 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 2:37.59 | |
14 | 236 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 2:38.64 | |
15 | 50 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:39.48 | |
16 | 138 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:39.48 | |
17 | 69 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:41.81 | |
18 | 461 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:43.16 | |
19 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:43.77 | |
20 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:43.77 | |
21 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:44.01 | |
22 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 2:44.08 | |
23 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:44.37 | |
24 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 2:46.13 | |
25 | 62 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 2:46.72 | |
26 | 502 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:47.25 | ||
27 | 121 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:48.22 | |
28 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:48.25 | |
29 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 2:48.29 | |
30 | 469 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:48.36 | |
31 | 275 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 2:49.61 | |
32 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:49.79 | |
33 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 2:49.81 | |
34 | 507 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:50.03 | ||
35 | 129 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 50 m | 2:50.19 | |
36 | 54 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:50.77 | |
37 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 2:51.08 | |
38 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:52.33 | |
39 | 402 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 2:53.84 | |
40 | 415 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 2:54.24 | |
41 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:54.35 | |
42 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 2:56.19 | |
43 | 226 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:56.81 | |
44 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:58.06 | |
45 | 409 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:58.99 | |
46 | 222 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:59.92 | |
47 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 3:00.01 | |
48 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 3:00.39 | |
49 | 261 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 3:00.42 | |
50 | 6 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 3:00.69 | |
51 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 3:02.71 | |
52 | 337 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 3:02.82 | |
53 | 331 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 3:03.80 | |
54 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 3:04.43 | |
55 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 3:04.66 | |
56 | 518 | Bahder Hanna von | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:05.16 | ||
57 | 172 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:07.81 | |
58 | 429 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 3:09.13 | |
59 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 3:09.17 | |
60 | 82 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 3:09.44 | |
61 | 472 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 3:10.69 | |
62 | 2 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 3:12.20 | |
63 | 253 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 3:12.24 | |
64 | 165 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:13.03 | |
65 | 292 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 3:13.97 | |
66 | 416 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 3:16.30 | |
67 | 153 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 3:16.92 | |
68 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 50 m | 3:17.44 | |
69 | 84 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 3:17.48 | |
70 | 38 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:17.94 | |
71 | 186 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 3:19.95 | |
72 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:23.07 | |
73 | 44 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:24.17 | |
74 | 298 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 3:31.56 | |
75 | 55 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:33.25 | |
76 | 306 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 3:33.72 | |
77 | 80 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:36.61 | |
78 | 96 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:38.96 | |
79 | 411 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 3:44.11 | |
80 | 202 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 4:03.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Miss Bagel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 2:13.16 | |
2 | 144 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:16.83 | |
3 | 133 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:17.47 | |
4 | 52 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:18.74 | |
5 | 47 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:24.10 | |
6 | 302 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:25.12 | |
7 | 521 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:25.71 | |
8 | 31 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:26.43 | |
9 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:27.09 | |
10 | 272 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 2:27.24 | |
11 | 58 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:27.91 | |
12 | 232 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:29.17 | |
13 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 2:30.94 | |
14 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:31.37 | |
15 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 2:31.38 | |
16 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:32.30 | |
17 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:32.43 | |
18 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:33.21 | |
19 | 25 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 2:33.37 | |
20 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 2:33.94 | |
21 | 312 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 2:34.14 | |
22 | 36 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 2:34.15 | |
23 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 2:34.16 | |
24 | 267 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:34.70 | |
25 | 465 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 2:35.32 | |
26 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:35.69 | |
27 | 413 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 2:35.98 | |
28 | 511 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:37.00 | ||
29 | 43 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:39.45 | |
30 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:40.05 | |
31 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:40.13 | |
32 | 296 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:41.20 | |
33 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:41.77 | |
34 | 14 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 2:42.36 | |
35 | 73 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:42.44 | |
36 | 51 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:43.12 | |
37 | 225 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 2:43.21 | |
38 | 24 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:44.88 | |
39 | 410 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 2:46.22 | |
40 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 2:47.21 | |
41 | 463 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 2:48.82 | |
42 | 495 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 2:49.76 | |
43 | 492 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 2:49.96 | |
44 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:51.38 | |
45 | 243 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 2:51.77 | |
46 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 2:51.77 | |
47 | 408 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 2:52.09 | |
48 | 318 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:54.85 | |
49 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 2:54.87 | |
50 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 2:54.88 | |
51 | 404 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:58.23 | |
52 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 2:58.43 | |
53 | 282 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:59.39 | |
54 | 392 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 3:02.04 | |
55 | 109 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 3:02.88 | |
56 | 323 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 3:04.35 | |
57 | 224 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 3:05.85 | |
58 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 3:05.89 | |
59 | 322 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 3:08.94 | |
60 | 264 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 3:10.70 | |
61 | 95 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 3:12.11 | |
62 | 72 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 3:12.20 | |
63 | 301 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 3:12.65 | |
64 | 13 | Lind Mads | 2002 | A6 | 0255AI | 50 m | 3:13.95 | |
65 | 266 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 3:14.18 | |
66 | 421 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 50 m | 3:14.78 | |
67 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 3:16.30 | |
68 | 169 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 3:16.59 | |
69 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 3:17.55 | |
70 | 57 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 3:20.16 | |
71 | 496 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 3:20.94 | |
72 | 205 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 3:24.99 | |
73 | 349 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 3:28.88 | |
74 | 268 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 3:35.11 | |
75 | 249 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 3:39.77 | |
76 | 70 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 3:46.40 | |
77 | 484 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 3:57.48 | |
78 | 293 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | ||
79 | 397 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kvickly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 304 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 27.67 | |
2 | 242 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 27.92 | |
3 | 313 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.07 | |
4 | 289 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 28.55 | |
5 | 141 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 28.68 | |
6 | 470 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 28.68 | |
7 | 28 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 28.88 | |
8 | 50 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 29.11 | |
9 | 248 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 29.26 | |
10 | 258 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 29.32 | |
11 | 514 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 29.39 | ||
12 | 37 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 29.51 | |
13 | 271 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 29.57 | |
14 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 29.62 | |
15 | 371 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 29.64 | |
16 | 502 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 29.64 | ||
17 | 83 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 29.67 | |
18 | 22 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 29.79 | |
19 | 138 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 29.79 | |
20 | 53 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 29.83 | |
21 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 29.87 | |
22 | 117 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 29.88 | |
23 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 29.96 | |
24 | 238 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 30.07 | |
25 | 310 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 30.08 | |
26 | 236 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 30.09 | |
27 | 288 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 30.16 | |
28 | 61 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 30.27 | |
29 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 30.29 | |
30 | 374 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 30.43 | |
31 | 140 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 30.45 | |
32 | 147 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 30.49 | |
33 | 311 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 30.53 | ||
34 | 66 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 30.64 | |
35 | 256 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 30.70 | |
36 | 517 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 30.70 | ||
37 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 30.73 | |
38 | 468 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 30.95 | |
39 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 50 m | 31.02 | |
40 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 31.04 | |
41 | 60 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 31.05 | |
42 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 31.19 | |
43 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 31.20 | |
44 | 39 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 31.23 | |
45 | 519 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 31.41 | |
46 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 31.53 | |
47 | 90 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 31.59 | |
48 | 278 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 31.61 | |
49 | 299 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 31.67 | |
50 | 399 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 32.08 | |
51 | 126 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 32.15 | |
52 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 32.19 | |
53 | 253 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 32.21 | |
54 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 32.39 | |
55 | 472 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 32.53 | |
56 | 77 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 32.59 | |
57 | 63 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 32.75 | |
58 | 45 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 32.80 | |
59 | 226 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 32.83 | |
60 | 504 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 33.02 | ||
61 | 100 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 33.05 | |
62 | 261 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 33.06 | |
63 | 247 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 33.13 | |
64 | 426 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 33.15 | |
65 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 33.17 | |
66 | 370 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 33.34 | |
67 | 94 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 33.37 | |
68 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 33.39 | |
69 | 378 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 33.47 | |
70 | 84 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 33.51 | |
71 | 228 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 33.53 | |
72 | 110 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 50 m | 33.56 | |
73 | 34 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 33.70 | |
74 | 116 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 33.83 | |
75 | 32 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 33.88 | |
76 | 222 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 34.15 | |
77 | 172 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 34.16 | |
78 | 510 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.24 | ||
79 | 505 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.54 | ||
80 | 153 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 34.65 | |
81 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 50 m | 34.88 | |
82 | 56 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 34.89 | |
83 | 376 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 35.39 | |
84 | 237 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 35.65 | |
85 | 337 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 35.70 | |
86 | 165 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 35.77 | |
87 | 75 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 35.89 | |
88 | 491 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 35.94 | |
89 | 38 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 35.96 | |
90 | 186 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 36.00 | |
91 | 202 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 36.04 | |
92 | 81 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 36.16 | |
93 | 55 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 36.74 | |
94 | 488 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 36.84 | |
95 | 35 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 37.36 | |
96 | 71 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 37.50 | |
97 | 91 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 37.79 | |
98 | 257 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 38.29 | |
99 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 38.85 | |
100 | 98 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 50 m | 38.97 | |
101 | 99 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 38.99 | |
102 | 80 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 39.07 | |
103 | 96 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 39.64 | |
104 | 252 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 40.91 | |
105 | 241 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 42.07 | |
106 | 263 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 42.37 | |
107 | 476 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 50 m | 42.38 | |
108 | 269 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 43.13 | |
109 | 411 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 43.44 | |
110 | 406 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 50 m | 46.32 | |
111 | 391 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 50 m | 48.03 | |
112 | 493 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 54.65 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 23.76 | |
2 | 503 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 50 m | 24.00 | ||
3 | 262 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 50 m | 24.69 | |
4 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 24.89 | |
5 | 124 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 25.28 | |
6 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 25.43 | |
7 | 64 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 25.65 | |
8 | 88 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 26.14 | |
9 | 101 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 26.35 | |
10 | 312 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 26.61 | |
11 | 265 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 26.71 | |
12 | 260 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 26.82 | |
13 | 52 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 26.95 | |
14 | 272 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 27.00 | |
15 | 280 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 50 m | 27.11 | |
16 | 130 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 27.26 | |
17 | 284 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 27.34 | |
18 | 508 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 27.40 | ||
19 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 27.52 | |
20 | 471 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 27.52 | |
21 | 114 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 27.76 | |
22 | 305 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 27.80 | |
23 | 384 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 27.87 | |
24 | 465 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 28.02 | |
25 | 246 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 28.24 | |
26 | 47 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 28.30 | |
27 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 28.30 | ||
28 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 28.34 | |
29 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 28.35 | |
30 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 28.51 | |
31 | 479 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 28.61 | |
32 | 36 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 28.69 | |
33 | 135 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 28.85 | |
34 | 498 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 28.89 | |
35 | 216 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 28.92 | |
36 | 106 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 28.98 | |
37 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 29.14 | |
38 | 512 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 29.19 | ||
39 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 50 m | 29.49 | |
40 | 300 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 29.50 | |
41 | 473 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 29.50 | |
42 | 410 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 29.64 | |
43 | 274 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 29.74 | |
44 | 102 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 29.89 | |
45 | 72 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 29.99 | |
46 | 250 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 29.99 | |
47 | 104 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 30.04 | |
48 | 48 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 30.24 | |
49 | 270 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 30.28 | |
50 | 387 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 30.31 | |
51 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 30.33 | |
52 | 15 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 30.57 | |
53 | 492 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 30.64 | |
54 | 76 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 30.72 | |
55 | 245 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 31.05 | |
56 | 215 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 31.29 | |
57 | 243 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 31.69 | |
58 | 59 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 31.82 | |
59 | 240 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 31.84 | |
60 | 495 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 32.01 | |
61 | 224 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 32.18 | |
62 | 318 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 32.20 | |
63 | 484 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 32.36 | |
64 | 463 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 32.39 | |
65 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 50 m | 32.53 | |
66 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 32.66 | |
67 | 287 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 32.71 | |
68 | 111 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 32.82 | |
69 | 412 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 32.87 | |
70 | 385 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 32.99 | |
71 | 382 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 33.38 | |
72 | 392 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 33.38 | |
73 | 67 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 34.29 | |
74 | 515 | Stroh Finn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.48 | ||
75 | 386 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 34.81 | |
76 | 70 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 34.98 | |
77 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 35.13 | |
78 | 266 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 35.36 | |
79 | 421 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 50 m | 35.46 | |
80 | 249 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 35.80 | |
81 | 109 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 35.99 | |
82 | 79 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 36.00 | |
83 | 169 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 36.00 | |
84 | 264 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 36.06 | |
85 | 27 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 36.68 | |
86 | 40 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 36.74 | |
87 | 268 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 36.83 | |
88 | 205 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 37.60 | |
89 | 255 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 40.85 | |
90 | 485 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 44.08 | ||
91 | 277 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 46.92 | |
92 | 477 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 47.50 | ||
93 | 489 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 50 m | 54.06 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Coloplast |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:27.16 | |
2 | 330 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:27.29 | |
3 | 259 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:28.46 | |
4 | 97 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:29.72 | |
5 | 9 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 2:30.17 | |
6 | 343 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:30.34 | |
7 | 244 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:31.97 | |
8 | 371 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 2:32.62 | |
9 | 467 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 50 m | 2:33.46 | |
10 | 470 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:35.15 | |
11 | 466 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 50 m | 2:35.44 | |
12 | 290 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:37.54 | |
13 | 336 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:38.92 | |
14 | 320 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:39.59 | |
15 | 112 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:39.64 | |
16 | 297 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:42.91 | |
17 | 356 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:44.13 | |
18 | 335 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:44.23 | |
19 | 351 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:45.27 | |
20 | 329 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:45.88 | |
21 | 352 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:46.11 | |
22 | 275 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 2:46.25 | |
23 | 45 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:46.55 | |
24 | 46 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:48.59 | |
25 | 10 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 2:49.69 | |
26 | 326 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:50.79 | |
27 | 29 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:50.98 | |
28 | 480 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 2:51.19 | |
29 | 509 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:52.40 | ||
30 | 375 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 2:52.69 | |
31 | 415 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 2:53.96 | |
32 | 525 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 2:53.98 | |
33 | 8 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:56.67 | |
34 | 344 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:57.32 | |
35 | 501 | Adams-Bosch Emma | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:57.96 | ||
36 | 340 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 3:00.47 | |
37 | 281 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 50 m | 3:00.50 | |
38 | 409 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 3:01.66 | |
39 | 231 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:02.57 | |
40 | 32 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 3:04.99 | |
41 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 3:05.24 | |
42 | 469 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 3:07.43 | |
43 | 475 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 3:08.07 | |
44 | 339 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 3:08.48 | |
45 | 44 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:09.13 | |
46 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:09.75 | |
47 | 257 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 3:13.01 | |
48 | 500 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 3:14.97 | |
49 | 429 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 3:17.23 | |
50 | 63 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 3:19.99 | |
51 | 373 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 50 m | 3:20.16 | |
52 | 416 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 3:22.46 | |
53 | 75 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 3:24.69 | |
54 | 487 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 3:43.82 | |
55 | 87 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 3:50.45 | |
56 | 491 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 3:52.52 | |
57 | 77 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | ||
58 | 407 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | ||
59 | 422 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | ||
60 | 425 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Coloplast |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:14.97 | |
2 | 464 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 2:16.04 | |
3 | 462 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 2:19.07 | |
4 | 134 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:21.27 | |
5 | 513 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:27.19 | ||
6 | 389 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 2:28.50 | |
7 | 355 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:28.67 | |
8 | 302 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:29.14 | |
9 | 270 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:30.66 | |
10 | 341 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:32.15 | |
11 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 2:32.37 | |
12 | 235 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:32.78 | |
13 | 471 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 2:32.87 | |
14 | 347 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:33.92 | |
15 | 520 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:34.77 | |
16 | 511 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:34.85 | ||
17 | 325 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 2:36.14 | |
18 | 315 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:36.60 | |
19 | 274 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 2:36.73 | |
20 | 390 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:38.56 | |
21 | 348 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:42.01 | |
22 | 316 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:42.14 | |
23 | 413 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 2:42.26 | |
24 | 354 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 2:42.48 | |
25 | 383 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:43.09 | |
26 | 334 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:43.39 | |
27 | 78 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:43.44 | |
28 | 215 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:43.79 | |
29 | 358 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 2:44.45 | |
30 | 379 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 2:45.77 | |
31 | 380 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 2:46.06 | |
32 | 113 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 2:46.26 | |
33 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 2:46.29 | |
34 | 360 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:47.64 | |
35 | 104 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 2:48.89 | |
36 | 346 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 2:49.26 | |
37 | 232 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:51.18 | |
38 | 338 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:52.02 | |
39 | 76 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:52.52 | |
40 | 14 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 2:53.23 | |
41 | 24 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:56.81 | |
42 | 333 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 2:57.45 | |
43 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:59.05 | |
44 | 229 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 3:00.99 | |
45 | 332 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 3:01.03 | |
46 | 398 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 3:02.89 | |
47 | 33 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 3:03.26 | |
48 | 496 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 3:09.34 | |
49 | 85 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 3:17.99 | |
50 | 324 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 3:27.08 | |
51 | 478 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 3:27.60 | |
52 | 394 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | ||
53 | 417 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 50 m | ||
54 | 424 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | ||
55 | 427 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | ||
56 | 428 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | ||
57 | 474 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | ||
58 | 486 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 31, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 464 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 16:02.49 | |
2 | 145 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 16:41.17 | |
3 | 137 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 17:05.15 | |
4 | 251 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 17:19.73 | |
5 | 403 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 18:08.20 | |
6 | 124 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 18:17.69 | |
7 | 225 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 18:29.35 | |
8 | 381 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 19:12.45 | |
9 | 216 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 19:19.82 | |
10 | 107 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 20:00.01 | |
11 | 234 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 20:01.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |
Løb 32, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 9:38.70 | |
2 | 97 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 9:49.19 | |
3 | 461 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 9:49.51 | |
4 | 131 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 9:50.27 | |
5 | 103 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 9:51.74 | |
6 | 122 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 10:01.49 | |
7 | 41 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 10:14.43 | |
8 | 228 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 10:22.05 | |
9 | 230 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 10:30.23 | |
10 | 372 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 50 m | 10:39.98 | |
11 | 217 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 10:44.00 | |
12 | 226 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 10:46.11 | |
13 | 303 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 10:46.70 | |
14 | 233 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 10:48.28 | |
15 | 118 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 11:00.01 | |
16 | 227 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 11:08.19 | |
17 | 299 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 11:10.04 | RES |
18 | 505 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 11:15.13 | RES | |
19 | 506 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 11:20.00 | RES | |
20 | 377 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 11:35.18 | RES |
21 | 218 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 11:38.98 | RES |
22 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 12:00.00 | RES |
23 | 285 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 marts 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:18 |