Startliste for Masdoppet 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 8, 50m Ryggsim Flickor A-D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 140 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 32.30 | |
2 | 113 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 32.96 | |
3 | 138 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 33.07 | |
4 | 90 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 33.19 | |
5 | 180 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 34.69 | |
6 | 103 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 35.01 | |
7 | 145 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 36.13 | |
8 | 176 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 36.25 | |
9 | 155 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 36.33 | |
10 | 173 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 36.74 | |
11 | 134 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 36.86 | |
12 | 177 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 37.27 | |
13 | 123 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 37.36 | |
14 | 156 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 37.80 | |
15 | 112 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 37.81 | |
16 | 174 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 38.00 | |
17 | 171 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 38.10 | |
18 | 85 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 38.34 | |
19 | 81 | Granström Emma | 2002 | FALUN | AY6402 | 25 m | 38.59 | |
20 | 148 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 38.68 | |
21 | 53 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 39.31 | |
22 | 167 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 40.33 | |
23 | 83 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 50 m | 41.52 | |
24 | 93 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 41.69 | |
25 | 79 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | 42.37 | |
26 | 41 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 45.02 | |
27 | 122 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 50 m | 45.13 | |
28 | 153 | Trapp-Östling Edith | 2006 | SS MORA | AA5806 | 25 m | 45.14 | |
29 | 144 | Henze Elena | 2006 | SS MORA | AN1406 | 25 m | 45.46 | |
30 | 67 | Åhlen Agnes | 2005 | BORLÄNGE | AN9405 | 25 m | 45.70 | |
31 | 175 | Englund Karin | 2003 | SÖDERHAMN | BL9203 | 25 m | 46.30 | |
32 | 152 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | 46.31 | |
33 | 168 | Ljunggren Ida | 2005 | SANDVIKEN | BA3405 | 25 m | 46.49 | |
34 | 114 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 46.61 | |
35 | 118 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 50 m | 47.39 | |
36 | 116 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 48.53 | |
37 | 120 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 50 m | 48.61 | |
38 | 45 | Dahlqvist Inez | 2005 | BORLÄNGE | AU4405 | 25 m | 48.80 | |
39 | 121 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 49.34 | |
40 | 42 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 50.12 | |
41 | 169 | Murhagen Emma | 2003 | SANDVIKEN | BV9803 | 25 m | 51.53 | |
42 | 101 | Wetterskog Sally | 2005 | FILIPSTAD | AH2205 | 25 m | 52.91 | |
43 | 46 | Enmark Enya | 2006 | BORLÄNGE | AJ5606 | 25 m | 57.69 | |
44 | 38 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | ||
45 | 80 | Färlin Emma | 2006 | FALUN | AV8206 | 25 m | ||
46 | 143 | Eriksson Linnea | 2003 | SS MORA | BC0203 | 25 m | ||
47 | 165 | Herthelius Vilma | 2005 | SANDVIKEN | BJ6405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 09 september 2016 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap | Utskriftstid | 21:57 |