Startliste for Masdoppet 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 2, 50m Fjärilsim Flickor A-D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 140 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 28.39 | |
2 | 90 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 28.66 | |
3 | 113 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 30.55 | |
4 | 88 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 32.18 | |
5 | 136 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 32.25 | |
6 | 180 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 32.28 | |
7 | 134 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 32.45 | |
8 | 138 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 32.59 | |
9 | 173 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 32.61 | |
10 | 109 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 33.15 | |
11 | 103 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 33.57 | |
12 | 176 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 33.77 | |
13 | 154 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 33.82 | |
14 | 50 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 34.15 | |
15 | 74 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 34.86 | |
16 | 145 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 35.13 | |
17 | 53 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 35.64 | |
18 | 156 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 50 m | 35.95 | |
19 | 174 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 35.99 | |
20 | 148 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 36.26 | |
21 | 177 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 36.64 | |
22 | 81 | Granström Emma | 2002 | FALUN | AY6402 | 25 m | 36.76 | |
23 | 85 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 50 m | 36.77 | |
24 | 105 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 36.78 | |
25 | 112 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 36.79 | |
26 | 167 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 38.10 | |
27 | 110 | Hägglund Nora | 2001 | GÄVLE SS | AY7401 | 50 m | 38.13 | |
28 | 120 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 39.95 | |
29 | 114 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 40.21 | |
30 | 83 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 50 m | 40.24 | |
31 | 161 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 40.83 | |
32 | 99 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 41.05 | |
33 | 47 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 41.66 | |
34 | 171 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 42.18 | |
35 | 93 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 42.57 | |
36 | 67 | Åhlen Agnes | 2005 | BORLÄNGE | AN9405 | 25 m | 44.98 | |
37 | 121 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 45.17 | |
38 | 122 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 50 m | 46.59 | |
39 | 79 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | 46.90 | |
40 | 116 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 50 m | 47.56 | |
41 | 41 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 47.73 | |
42 | 118 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 50 m | 49.17 | |
43 | 80 | Färlin Emma | 2006 | FALUN | AV8206 | 25 m | 55.50 | |
44 | 101 | Wetterskog Sally | 2005 | FILIPSTAD | AH2205 | 25 m | 58.12 | |
45 | 45 | Dahlqvist Inez | 2005 | BORLÄNGE | AU4405 | 25 m | 1:01.76 | |
46 | 42 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | ||
47 | 57 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 25 m | ||
48 | 152 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | ||
49 | 168 | Ljunggren Ida | 2005 | SANDVIKEN | BA3405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 09 september 2016 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap | Utskriftstid | 21:57 |