Program for Sum-Sim (50m) 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2016 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
21:04 |
|
|
Arrangör |
SSF/LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Flickor |
Försök (11) |
Sponsor: Jaked |
14 år och yngre: Ida Mattsson (1985) 2:22.34 1998 FM: Hannah Brunzell 2:25.26 |
15 år: Louise Hansson (1996) 2:19.96 2011 FM: C Wallenborg & C Eklund 2:28.98 |
16 - 17 år: Lovisa Eriksson (1993) 2:19.31 2009 FM: Sophie Hansson 2:21.88 |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
618 |
1 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:30.05 |
379 |
2 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:25.99 |
662 |
3 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:25.26 |
106 |
4 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
50m |
2:38.04 |
402 |
5 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
50m |
2:38.18 |
291 |
6 |
Lova Andersson |
2000 |
AA3600 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:25.33 |
380 |
7 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:29.52 |
15 |
8 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:30.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:37.87 |
791 |
2 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:37.75 |
502 |
3 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:37.58 |
70 |
4 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:37.31 |
567 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
2:37.51 |
339 |
6 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:37.73 |
543 |
7 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
50m |
2:37.79 |
135 |
8 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:38.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
625 |
1 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:37.19 |
519 |
2 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
50m |
2:36.93 |
825 |
3 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
50m |
2:36.81 |
403 |
4 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
50m |
2:36.64 |
606 |
5 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:36.74 |
647 |
6 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
50m |
2:36.87 |
103 |
7 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:37.11 |
690 |
8 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:37.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
761 |
1 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
50m |
2:36.25 |
401 |
2 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
50m |
2:36.14 |
651 |
3 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
50m |
2:35.79 |
739 |
4 |
Sara Stenberg |
2001 |
AA8601 |
SK TRITON |
|
50m |
2:35.54 |
779 |
5 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:35.67 |
58 |
6 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:35.87 |
650 |
7 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
50m |
2:36.20 |
61 |
8 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:36.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
50m |
2:35.34 |
97 |
2 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
2:35.10 |
766 |
3 |
Elin Swerlander |
2001 |
AE7801 |
TUREBERG |
|
50m |
2:35.00 |
38 |
4 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:34.98 |
446 |
5 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
2:34.99 |
692 |
6 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:35.00 |
51 |
7 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:35.21 |
254 |
8 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
50m |
2:35.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:34.53 |
72 |
2 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:34.13 |
280 |
3 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:33.94 |
294 |
4 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:33.72 |
686 |
5 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
2:33.83 |
391 |
6 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:33.99 |
665 |
7 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:34.19 |
211 |
8 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
50m |
2:34.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
50m |
2:33.24 |
104 |
2 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:32.98 |
110 |
3 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
50m |
2:32.65 |
604 |
4 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:32.46 |
495 |
5 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:32.56 |
493 |
6 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:32.72 |
387 |
7 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:33.11 |
276 |
8 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:33.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
50m |
2:32.40 |
224 |
2 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:32.28 |
763 |
3 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
TUREBERG |
|
50m |
2:32.23 |
62 |
4 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:31.80 |
532 |
5 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
50m |
2:31.96 |
479 |
6 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
2:32.27 |
443 |
7 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:32.36 |
475 |
8 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
2:32.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
325 |
1 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSKRONA |
|
50m |
2:30.98 |
60 |
2 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:30.16 |
154 |
3 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SPIF SF |
|
50m |
2:28.98 |
248 |
4 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
50m |
2:26.81 |
524 |
5 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
50m |
2:27.88 |
121 |
6 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
50m |
2:29.60 |
605 |
7 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:30.66 |
531 |
8 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
2:31.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:30.97 |
771 |
2 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:30.14 |
28 |
3 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:28.98 |
482 |
4 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
50m |
2:26.77 |
562 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
2:27.17 |
506 |
6 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:29.51 |
63 |
7 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:30.61 |
54 |
8 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:31.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:30.95 |
568 |
2 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
2:29.89 |
137 |
3 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:28.14 |
297 |
4 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:23.30 |
331 |
5 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:26.88 |
35 |
6 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:29.30 |
430 |
7 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
2:30.36 |
556 |
8 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
2:31.30 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2016 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
21:04 |
|