2020-11-25   08:41:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 37
Heatlista 
 
  Tävling  Rosenlundsbadet Sprint 2017    Utskriftsdatum  29 april 2017   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  13:11   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  28 april 2017         
 
 
 
Gren 37, 50m Fjärilsim F 17oä  Försök (4) 
0 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 27.66 2016-05-17 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
139  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  34.17 
76  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  31.83 
155  Emma Roos  1999  AB7899  JÖNKÖPING    50m  30.12 
63  Lisa Eriksson  1998  AN3898  ESKILSTUNA    25m  28.71 
232  Nikki Brockmar  1999  AR2299  SKÖVDE SS    25m  29.52 
37  Louise Johansson  1999  BF0299  ELFSBORG    25m  30.86 
279  Elvira Davidsson  1996  AJ9896  VÄRNAMO SS    25m  32.42 
309  Ellen Lindholm  1999  AP8899  ÄLMHULT    25m  36.81 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Tilde Eklind  1999  BH1699  ESKILSTUNA    25m  34.15 
82  Adina Nyström  1999  BD3699  ESKILSTUNA    25m  31.37 
67  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    25m  30.10 
122  Hanna Eriksson  1999  AD2499  JÖNKÖPING    50m  28.40 
27  Linnéa Fahlberg  1998  AC5898  ELFSBORG    25m  29.52 
43  Emelie Melin  2000  AK9600  ELFSBORG    25m  30.60 
214  Ellen Torkelsson  2000  AD4800  OSBY SS    25m  32.41 
318  Michelle Cen  2000  BM3200  ÖSA    25m  35.81 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
256  Liesel Williamsson  2000  AX6400  SKÖVDE SS    50m  33.58 
346  Elin Gustafson  1999  AM5699  UDDEVALLA    25m  31.07 
341  Felicia Andersson  1997  AA2297  UDDEVALLA    25m  29.69 
62  Anna Eriksson  1999  AI0499  ESKILSTUNA    25m  28.00 
147  Alice Müllern  1998  AQ7498  JÖNKÖPING    25m  29.17 
342  Hilda Andersson  1999  AM7699  UDDEVALLA    25m  30.51 
74  Amanda Kullman  2000  AN3400  ESKILSTUNA    25m  32.29 
327  Mikaela Juhler  2000  BM7200  ÖSA    25m  34.93 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
303  Emma Juneskog  1998  AU2298  VÄSTERVIK    25m  33.10 
160  Angelica Stark  1999  AA7699  JÖNKÖPING    50m  30.86 
271  Elin Ljunggren  2000  AC5200  HVETLANDA    25m  29.61 
169  Klara Thormalm  1998  AA4898  JÖNKÖPING    25m  26.79 
79  Rebecka Loikala  2000  AS7700  ESKILSTUNA    50m  28.96 
110  Nilla Atzmannstorfer  1998  AB6498  JÖNKÖPING    25m  30.29 
78  Emilia Loikala  2000  AY6800  ESKILSTUNA    25m  31.99 
288  Ellen Nilsson  2000  BD9400  VÄRNAMO SS    25m  34.90 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 april 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner