Ohjelma Speedo - Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 11
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
10 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:38 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
10 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 11, 100m Rintauinti Pojat |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sam Zamanimehr |
2003 |
03A958 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Viktor Asklöf |
2004 |
04A639 |
Cetus |
|
25m |
2:02.09 |
2:02.09 |
4 |
Paavo Nenonen |
2005 |
05A022 |
Cetus |
|
50m |
1:55.04 |
1:52.04 |
5 |
Yufei Meng |
2004 |
04A333 |
Cetus |
|
50m |
2:00.61 |
1:57.61 |
6 |
Olli Paaskoski |
2005 |
05A747 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
Niko Teperi |
2005 |
05A120 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Yash Nagal |
2004 |
04A656 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuomas Peltola |
2003 |
03A096 |
Cetus |
|
50m |
1:53.50 |
1:50.50 |
2 |
Samuel Saari |
2004 |
04A676 |
Cetus |
|
50m |
1:53.22 |
1:50.22 |
3 |
Tony Heinola |
2003 |
03A613 |
Cetus |
|
25m |
1:49.63 |
1:49.63 |
4 |
Alvar Aho |
2004 |
04A756 |
Cetus |
|
50m |
1:48.98 |
1:45.98 |
5 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
02A712 |
Cetus |
|
50m |
1:49.30 |
1:46.30 |
6 |
Mattias Janhunen |
2003 |
03A689 |
Cetus |
|
50m |
1:53.04 |
1:50.04 |
7 |
Samuli Masalin |
2004 |
04A470 |
Cetus |
|
50m |
1:53.42 |
1:50.42 |
8 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
50m |
1:53.51 |
1:50.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
50m |
1:46.31 |
1:43.31 |
2 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
50m |
1:45.86 |
1:42.86 |
3 |
Elias Rajala |
2002 |
02A732 |
Vanders |
|
25m |
1:42.31 |
1:42.31 |
4 |
Pyry Talvitie |
2002 |
02A929 |
Gladius |
|
25m |
1:36.51 |
1:36.51 |
5 |
Lucas Lönnblad |
2004 |
04A495 |
Cetus |
|
50m |
1:42.10 |
1:39.10 |
6 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
1:45.48 |
1:42.48 |
7 |
Elias Kallonen |
2003 |
03A106 |
Vanders |
|
25m |
1:43.25 |
1:43.25 |
8 |
Anton Kettunen |
2005 |
05A144 |
Gladius |
|
50m |
1:47.10 |
1:44.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mio Heinola |
2005 |
05A011 |
NumKis |
|
50m |
1:38.14 |
1:35.14 |
2 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
50m |
1:34.75 |
1:31.75 |
3 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
50m |
1:31.62 |
1:28.62 |
4 |
Joel Syrjä |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
50m |
1:30.54 |
1:27.54 |
5 |
Matias Ola |
2002 |
02B103 |
ORCA |
|
50m |
1:31.24 |
1:28.24 |
6 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
1:33.35 |
1:30.35 |
7 |
Dorian Sadojevic Jelacik |
2002 |
02B187 |
Cetus |
|
50m |
1:37.08 |
1:34.08 |
8 |
Rasmus Mykkänen |
2003 |
03A542 |
Cetus |
|
50m |
1:39.24 |
1:36.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
50m |
1:28.91 |
1:25.91 |
2 |
Eetu Palvanen |
2003 |
03A507 |
LaUS |
|
50m |
1:24.16 |
1:21.16 |
3 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
1:23.86 |
1:20.86 |
4 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
50m |
1:18.30 |
1:15.30 |
5 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
1:19.00 |
1:19.00 |
6 |
Aapo Liljaniemi |
2002 |
02A811 |
NU |
|
50m |
1:24.04 |
1:21.04 |
7 |
Max Åström |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
25m |
1:24.89 |
1:24.89 |
8 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
50m |
1:29.34 |
1:26.34 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
10 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:38 |
|