2020-02-20   20:17:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2016, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1: Lördag 26/11

7_S
Gren 7, 100m Ryggsim F 11 
 
Sponsor: Swedoor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
55  Dagberg Emmy  2005  KUNGÄLV  BH3205  25 m  1:24.18   
21  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:24.41   
31  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:25.84   
241  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:27.96   
42  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  1:29.87   
122  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  1:30.75   
113  Jidhage Nellie  2005  MASS  AY1605  25 m  1:31.00   
197  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:32.20   
11  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  1:33.39   
10  45  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  1:36.30   
11  54  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  1:39.28   
12  234  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  1:39.91   
13  131  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  25 m  1:41.30   
14  158  Svensson Signe  2005  MASS  AY5605  25 m  1:41.79   
15  198  Börjesson Linnea  2005  S 77  AF0205  25 m  1:42.32   
16  82  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  1:45.61   
17  232  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:47.36   
18  236  Enghult Filippa  2005  S 02  BJ8405  25 m  1:47.39   
19  153  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  1:48.55   
20  98  Fogel Stella  2005  MASS  AY2605  25 m  1:48.92   
21  145  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  1:51.42   
22  14  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:52.62   
23  Johansson Alice  2005  ALE    25 m     
24  16  Cederbrandt Cornelia  2005  GÖTEBORG  BB5406  25 m     
25  29  Holmsen Lina  2005  GÖTEBORG  BL8205  25 m     
26  32  Johansson Moa  2005  GÖTEBORG  BK4405  25 m     
27  41  Ohldin Jennifer  2005  GÖTEBORG  BK1405  25 m     
28  44  Simonson Louise  2005  GÖTEBORG  BK7405  25 m     
29  53  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m     
30  68  Lindström Johanna  2005  KUNGÄLV  BH4205  25 m     
31  73  Ottosson Louise  2005  KUNGÄLV  BN8405  25 m     
32  75  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m     
33  91  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m     
34  99  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m     
35  121  Ljungdahl Wilma  2005  MASS  BJ5605  25 m     
36  132  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m     
37  161  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m     
38  169  Yang Elin  2005  MASS  BJ5805  25 m     
39  212  Lind Svea  2005  S 77  BI1405  25 m     
40  244  Kostadinova Eleonora  2005  S 02  BF6205  25 m     
41  254  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m     
42  268  Lundquist Tilde  2005  GÖTEBORG  AX7805  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  26 november 2016 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  14:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner